Lęk

Recommended Posts

Posted

Czego się najbardziej boicie ?

Posted

niemieckiego i polskiego w szkole... serio

Posted

muehehe a ja niemieckiego z niejakim banem Baumgartem :D Go?ciu z niemiec [znaczy ze stanów dokł?dnie] przyjechał i uczy niemieckiego :D A w stanach był w pracy wcze?niej.

Zawistny ród :P

Posted

ja się boję tego, że nie zdam matury...

A poza tym to matematyki, której nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem :roll:

Posted
A poza tym to matematyki, której nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem Rolling Eyes

To ja chyba też...

Poza tym ciemno?ci.

Posted

aciecia sie w windzie strasznie sie boje

a i babki od polskiego

Posted

je się ciemno?ci nie boję ale czasem boję się wieczorem chodzić z psem na spacer, bo mam wrażenie, że kto? siedzi gdzie? w krzakach i zaraz mnie zaatakuje

Posted
je się ciemno?ci nie boję ale czasem boję się wieczorem chodzić z psem na spacer, bo mam wrażenie, że kto? siedzi gdzie? w krzakach i zaraz mnie zaatakuje

mam dokladnie to samo, tylko ze nie mam psa :wink:

pozatym boje sie ze kogos skrzywdze, boje sie smierci, tego ze strace kogos bliskiego, braku akceptacjii, miejsc i sytuacji kiedy jestem calkowicie bezbronna i zdana na innych

Posted

Może to dziwne, ale ja się najbardziej boję tego ze kiedy? jak będe już stara i samotna to stwierdze ze moje życie było zmarnowane i niczego szczególnego nie osi?gnęłam... jejku!! masakra takie co?... Umieraj?c chce mieć poczucie ze nie zmarnowałam ani jednej chwili mojego życia :) że byłam szcze?liwa i ze dzieliłam się radosci? z innymi...ogolnie ze zrobiłam co? dobrego dla innych...

Strasznie sie boję staro?ci... Nie wiem czemu :P Z tego co tu czytam mam inne lęki niż Wy... cóż... Ostatnio (nie wiem czemu :P) zbiera mi się na takie różne życiowe przemy?lenia...

Posted

Boje sie ?mierci i to co jest po niej :(

Posted

hmm ?mierci w sumie najbardziej ;]

i tego że zawiode rodziców :roll:

Posted

Boję się żył, igieł, krwi etc; paj?ków, robali, węzy, szczurów; dentysty!, lekarzy, napitych frajerów, ciemno?ci, często szkoły (jak s? ciężkie dni), matury, boję się też o zdrowie moje i bliskich i policji czasem. No i wiele innych, ale dużo już wymieniłam :]

Posted
tego ze strace kogos bliskiego, braku akceptacjii, miejsc i sytuacji kiedy jestem calkowicie bezbronna i zdana na innych

ja też

i boję się jeszcze, kiedy jestem w gupie ludzi, których nie znam, tego co sobie o mnie pomy?l? i jak oceni?.

Posted
boję się jeszcze, kiedy jestem w gupie ludzi, których nie znam, tego co sobie o mnie pomy?l? i jak oceni?.

U mnie to zależy od ludzi... zazwczaj nie mam z tym problemów szybko łapie kontakt, ale czasami faktycznie boję się opinni i rekacji...

Posted

ja mam lęk przed samym sob?

Posted

Mnie czasami ogarnia ogolny lęk przed przyszło?ci?... :( Co będe robiła?? Czy dobr? drog? pod?żam?? Dobija mnie my?l ze póĽniej mogę czego? żałować.. :(

Posted

Predator też się sam siebie boje bo niewiem co mi strzeli do głowy w danej chwili :(

Posted
lęk przed przyszło?ci?...

masz rację, też boję się tego, co będzie.

Posted

Queue przyszło?ci się każdy boji :(

nawet pewni siebie chamy z rz?du :/

nie wiedz? co ich czeka tak jak my nie wiemy

Posted
przyszło?ci się każdy boji

Znam kilka osóbek które może nie to że całkowicie sobie olewaj? to co będzie póĽniej, ale też się nie boj?. Nie my?l? o tym i tyle :] I s? szczę?liwi pewnie... :)

Posted

Ja się boję ?mierci, ale takiej gwałtownej, chwilowej. Nie wiem czemu (takie urojenie :D ) wolałbym zgin?ć na polu walki.Ale nie ?mierci? natychmiastow?, jak napisałem, tylko mieć ?wiadomo?ć że umieram. Mógłby nawet konać w strzaszliwych cierpieniach, ale żebym wiedział, że umieram. Ot, takie mam głupie lęki :P

Posted
Ja się boję ?mierci, ale takiej gwałtownej, chwilowej. Nie wiem czemu (takie urojenie ) wolałbym zgin?ć na polu walki.Ale nie ?mierci? natychmiastow?, jak napisałem, tylko mieć ?wiadomo?ć że umieram. Mógłby nawet konać w strzaszliwych cierpieniach, ale żebym wiedział, że umieram. Ot, takie mam głupie lęki

Ja jednak wolałabym zgin?ć ?mierci? nagł?... Gdy umierasz powoli, a co gorsza wiedz że umierasz to musi byc straszne uczucie... Masz ?wiadomo?ć że to twoje ostatnie chwile... A tak żyjesz, żyjesz i nagle niespodziewanie "zasypiasz"<--- wolę to okre?lenie... Moim zdaniem tak lepiej... :wink: Za żadne skarby nie chciałabym wiedzieć kiedy umrę...

Posted

Zoel ja tak samo w walce z wrogiem.

ale nie z nienacka chciałbym byc przygotowany i żeby kto? w wrogów koło mnie leżał też w sensie że bym go?ci wykończył :D

Chę żyć wiecznie bo nie wiem co mnie czeka po tamtej stronie :(

ale jak już zgin?ć to tak jak napisałem

Posted

Zgin?c w walce to znaczy honorowo, za co? lub dla kogo? :) Chyba dlatego tak bardzo chcecie w taki, a nie inny sposób zgin?c :P

A a propo walki.... Strasznie boję się też wojny. Nie chciałabym żadnej dożyć :]

Posted
Zgin?c w walce to znaczy honorowo, za co? lub dla kogo? :) Chyba dlatego tak bardzo chcecie w taki, a nie inny sposób zgin?c :P

A a propo walki.... Strasznie boję się też wojny. Nie chciałabym żadnej dożyć :]

No i o to mi chodzi, nie chciałbym zgin?ć wg mnie głupi? ?mierci? typu zostać potr?conym przez samochód, utopić się itp.

Według mnie ?mierć w walce to jest jedna z najlepszych ?mierci :wink:

Wtedy przynajmniej umre za kogo? lub za co?, co będe uważał za słuszne :!:

• Guest pinned this topic