Jump to content

Gdyby miało nie być jutra.

gibson

Recommended Posts

Posted

Hello x)

Zainspirowany utworem Pezeta - "Gdyby miało nie być jutra", mam takie pytanie, no właśnie, gdyby miało nie być jutra to co byś dzisiaj zrobił, co komu powiedział ? Jak przeżył/a byś ten ostatni dzień ? :)

http://malinoweoczy.wrzuta.pl/audio/tdx ... _byc_jutra

Wypowiadać się, a czy taki temat już był to nie wiem, nie znalazłem ;)

Guest Anonymous
Posted

Przeżyłabym całą sobą. Ludziom, którymi gardzę, powiedziałabym, że gardzę nimi. Ludziom, których szanuję, powiedziałabym, że ich szanuję. Narąbałabym się jak świnia i spędziła upojny dzień i noc z moim facetem. Założyłabym temat na m-forum i powiedziała kilku osobom co o nich myślę ;) ucałowałabym mamę, powiedziała tacie, że Go kocham. Dużo tych rzeczy ;) nie starczyłoby mi może na to wszystko czasu. Sama nie wiem.

Posted

Zasnął bym.

Posted
Zainspirowany utworem Pezeta - "Gdyby miało nie być jutra"

Hm. Lubię tą piosenkę

A wracając do tematu poszłabym spotkać się ze znajomymi i do końca dnia śmiałabym się z nimi słuchając muzyki i wygłupiając się ; ]

Aha. Jeszcze jedno. Gdyby miało nie być jutra zadałabym Mu jedno ważne pytanie, którego teraz nie odważyłabym się zadać ; ]

Posted

przeżyłabym ten dzień tak jak zawsze chciałam przeżyć każdy dzień mojego życia, co niestety mi się jak do tej pory nie udało...

Posted
Zainspirowany utworem Pezeta - "Gdyby miało nie być jutra",

Po raz kolejny mam wrażenie, że zbiegają nam się gusta muzyczne

Gdyby mało nie być jutra? Nie wiem, wdaje mi się każdy dzień traktuje jak ten ostatni.

Posted

Gdyby mialo nie byc jutra kupil bym czterdziestke piątke;) Hm jesli mialo by nie byc jutra tylko dla mnie to zrobil bym jak pezet. Odjeb*** tych wszystkich politycznych zgredów aby wam zylo sie lepiej. Zrobilbym to czego normalnie sie nie odwazyl. Napadl na bank i przezyl upojnie caly dzien. Na koniec powiedziekowal bym rodzicom i odszedl

Posted

Poszedłbym do salonu Porshe, poprosił o jazdę próbną i uciekał. Po godzinnym pościgu zapewne wpadłbym w poślizg i skończył swój żywot na bilboardzie biedronki. Następnego dnia okazałoby się, że wcale niema końca świata, a ja umarłem nie potrzebnie.

Posted

Przesiedziałabym noc jak zwykle, patrząc przez okno, zamieniłabym kilka słów z osobami, które miałam najbliżej, powtórzyłabym w myślach wszystkie marzenia, kilka z nich pewnie w międzyczasie zamieniłoby się w cele, ale jeden dzień to za krotko- obejrzałabym ostatni wschód słońca i pożegnałabym się ze światem. Ale przedtem pojechałabym w długi teren nie patrząc na drogę i nie dbając o wypadki- taki teren mojego życia, wielki, zielony las, galopem od początku do końca, do ostatniego tchu, takie małe zapomnienie.

Posted

W takim dniu staje sie egoista - licze sie tylko ja i to w jaki sposob JA chce przezy swoj wymarzony dzien. Paru osobom mowie co o nich mysle prosto w twarz, niektorzy uslysza niemile slowa, niektorzy beda mile zaskoczeni. Pomyslow przyslo by mi do glowy tysiac - doba to za malo.

Posted

Zrobił bym rzeczy, których w normalnym zyciu nie robił bym:naćpał bym się, poszedł na dzi*ki :lol: i jezdził na motorze jak kretyn :P

Posted
i jezdził na motorze jak kretyn :P

Poszedł bym do wypożyczalni, wypożyczył bym jakiś ścigacz i sie na nim rozj*** :)

Posted
Poszedł bym do wypożyczalni, wypożyczył bym jakiś ścigacz i sie na nim rozj***
hayabuske jakąś . Też bym musiał wypozyczyć bo na moim to cięzko było by się zabić, chyba, że z przepaści :lol:
Posted
hayabuske jakąś . Też bym musiał wypozyczyć bo na moim to cięzko było by się zabić, chyba, że z przepaści :lol:

Ja w ogóle nie mam, a widziałęm ostatnio ofertę za 300 zł + 2000 zł kaucji CBRke można mieć :P

Posted

Zrobiłabym mnóstwo rzeczy. Spełniłabym swoje marzenia, które dałoby się zrealizować w jeden dzień. Zamieniłabym ostatnie słowa z moimi kochanymi. Powiedzialabym rodzicom, że ich kocham. Jemu, że popełnilam błąd i tak naprawdę nie chciałam go zranić.

Po prsotu cieszyłabym się tym, że JESZCZE żyję.

NaNowoNarodzona
Posted

JA.. napewno powiedzialabym swoim wroga co o nich mysle i ze nimi gardze, osobom ktorym kocham, ze ich kocham.. zrobilabym cos niezwyklego czego nie robie na codzien.

Posted
napewno powiedzialabym swoim wroga co o nich mysle i ze nimi gardze
Mi by dnia szkoda było ;P

Wytańczyłabym się za wsze czasy, spędziła upojną noc z facetem i spaliła się z przyjaciółmi. Tak, by mój ostatni dzień był zarazem najlepszym dniem mojego życia :D

Posted
Gdyby miało nie być jutra.

dla mnie czy dla całej ludzkosci?

jest róznica bo sobą nie zaprzątałabym sobie głowy.

no właśnie. Natomiast postarałabym sie zadbac o pare osób, powiedzieć im jak są ważni.

Posted

dla mnie czy dla całej ludzkosci?

Powiedzmy, że dla Ciebie. Żyć z wiedzą że jak uśniesz, to sie już nie obudzisz.

Posted

powiedziałbym mu że go kocham a ojcu co o nim myślę, pewnie wyszłabym z domu i poszła spotkać się z przyjaciółmi

Posted

Ale to mialoby taki slodki smak, ze nie moglbym sobie tego odpuscic;]

Posted
Jeffany napisał(a):

NaNowoNarodzona napisał(a):napewno powiedzialabym swoim wroga co o nich mysle i ze nimi gardze

Ale to mialoby taki slodki smak, ze nie moglbym sobie tego odpuscic;]

Dokładnie, wygarnąć im to wszystko i odejść z bezczelnym uśmiechem na twarzy... ;]

Posted

Dokładnie, wygarnąć im to wszystko i odejść z bezczelnym uśmiechem na twarzy... ;]

To nie możesz im teraz tego powiedzieć?

Posted
To nie możesz im teraz tego powiedzieć?

Mogę, ale wtedy sprawiło by mi to większą "radochę"... ;]

muzykoholiczna
Posted

Najpierw posprzątałabym na biurku xD

Wydałabym wszystkie kieszonkowe na jakiś prowiant i zaprosiła do domu wszystkie ważne osoby. Stworzyłabym playlistę, na której z pewnością znalazłby się Aerosmith. Myślę, że na tym spotkaniu odbyłaby się najszczersza (i niestety ostatnią) rozmowa w moim życiu.