EastWest Rockers

Recommended Posts

Posted

Nie słucham, nie przepadam, ale na koncercie byłem ;0

Posted

Hmm, pierwsza stycznosc z tym zespolem mialam dosc niedawno. Mianowicie 3 dni temu wystapil na Torunskich juwenaliach. Tak wiec bylam na ich koncercie, całkiem udany. Mysle,ze dla milosnikow reagee jest to ciekawy kąsek ;)

kury nas uratują
Posted

Lubię, pierwsza styczność z reegae; co za tym idzie wielki sentyment :wink: Nowa produkcja całkiem ciekawa, sprawdza się na koncertach. Ale i tak wolę poprzednie kawałki- mają to coś (;

• 2 weeks later...
Posted

Ras Luta ma najlepszy głos wg mnie. Pasuje i w piosenkach Hip Hopowych, i w Ragga'owych, Reggae'owych i w ogóle :P Najlepsze piosenki wg mnie to: Dotknąć Cię,

Brajanek.X
Posted

Uwielbiam to może nie...lubie. Ognia nie gaście chyba najbardziej mi się podoba. Zdaje się, że w weekend zagoszczą w jednym ze sląskich miast, :)

Posted

jak dla mnie EWS to poezja... przy nich odpływam ! :faja:

wszystkie ich kawałki jak dla mnie są genialne!

bless dla Nich i dla Was ;*

Posted

Za dużo walki z babilonem na nowej płycie jak dla mnie.

Posted

Przedostatnia płyta, jak dla mnie, rewelacyjna.

Niestety ostatnia -nie ma, co się czarować- nie wypadła najlepiej. Za bardzo pod publikę.

nagrananadzwiekach
Posted

uwielbiaaaam. <3 jeden z tych zespołów, którzy po tak długim czasie mi się nie znudził. ;)

ulubione piosenki? hm, dotknąć Cię, proste słowa, kolejny krok, dokąd tak biegniesz, wstaje rano, mała, irie irie irie i w sumie mogłabym jeszcze tak wymieniać bez końca xD.

ostatnia płyta jest nawet dobra, jednak w moim odczuciu po jej wydaniu EWR stają się coraz bardziej komercyjni, no cóż...

ale projekt solowy Ras Luty też jest całkiem niezły. ;d

Posted

czepiać się nie chcę ale ten zespół się EastWest Rockers nazywa.. -.-'

Posted

Po prostu lubię. Nie kocham EWR ale lubię ;)

Ulubione piosenki: zdecydowanie "Kochaj swoje życie", "Kolejny krok", 'Ile warte jest zycie", "Dokąd tak begniesz", jak i równiez "Mała" czy też "Biba nielada". A za najbardziej rozpowszechnioną "Dotknąć Cię" jakoś nie przepadam:P

Posted

Dobry zespół, pozytywny przekaz, kawałki poprawiają mi humor. Czego więcej chcieć.. ;)

• 3 weeks later...
. blacksheep
Posted

. kocham .. <3

więcej ognia ,

dokąd tak biegniesz

Posted

juz 19 lipca koncert.. Bolesławiec - Piwnica Paryska... Godzina 18..Bilety w przedsprzedaży 17zł w dzien koncertu 25:D zapraszam:)

Posted

Zespół nawet lubię. Najlepsze piosenki to wg. mnie Kochaj swoje życie, Dokąd tak biegniesz, Więcej ognia, Dotknąć Cię A na koncercie niestety nie miałem okazji być.

Posted

Irie, irie, irie też jest genialne.

• 3 weeks later...
Posted

Zdecydowanie Irie , irie , irie , Dokąd tak biegniesz , Dotknąć Cie . Trochę szkoda , że nagrali tę płytę z prosto , ale dzięki niej usłszałem ich , potem usłyszałem reggae , a potem się w tym zakochałem ;)

Posted

<3.

i chyba wszystko jasne. wszystkie piosenki kocham, razem i każdą z osobna. <3 od roku jakoś.

idealny zespół, idealna muzyka na poprawę humoru, według mnie. ;)

• 2 weeks later...
szkodnik666
Posted

Kolejny krok.

Posted

"dotknąć Cię" <33

• 3 weeks later...
Posted

lubię EWR, ale ta nowa płyta... to już nie to samo! przelatuje komercją i hip-hopem. zdecydowanie pierwsza ich płyta była lepsza.

• 3 weeks later...
Posted

słucham.

uwielbiam.

na koncercie niestety nie byłam :(

best piosenki:

łap oddech

wstaje rano

nic do stracenia

irie irie irie

kochaj swoje zycie

dotknać cię

ciezkie czasy

proste słowa

<33 xD

• 4 weeks later...
Posted

kocham i słucham :P najbardziej lubię chyba 'wstaję rano', ale przy 'wszystkie dziewczyny' dostaję szału i zaczynam tanczyć...:D wszystkie ich nuty są świetne, każda ma swój niepowtarzalny sens i przekaz. Na koncercie byłam, a nawet dwóch :P Jeden normalny w plenerze na dniach miasta, a drugi w Opolu (Rampa) 5 urodziny zespołu ;)

Posted

Widziałem chłopaków na NMNZ w tym roku, mają kilka dobrych utworów.

Poza tym Ras Luta to jest przeziomek ;))

Posted

Jeden z moich ulubionych zespołów ;D Najlepiej mi się słucha "Bless ya","Dokąd tak biegniesz","Wszystkie dziewczyny", "Kochaj swoje życie" no i "Dotknąć Cię". Ale wszystkie inne kawałki też lubię ^ ^