Jump to content

Istnieje przyjaźń ''byłych'' ?

kosmitka

Recommended Posts

Posted

Hej wszystkim! :) Co myślicie o przyjazni tzw. ''byłych'' :?: :?:

Posted

Nie wierzę w to. W ogóle nie wierzę w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną. Według mnie jak ktoś po zerwaniu jeszcze się przyjaźni ze swoim ex to jeszcze coś do niego czuje lub ma jeszcze na coś nadzieję lub tak się do tego kogoś przyzwyczaił, że ciężko jest mu się od niego zupełnie odciąć i nie utrzymywać z nim kontaktu. Ja nie utrzymuję kontaktu z żadnym moim byłym i takie rozwiązanie uważam za najlepsze.

Posted

Hmm, na pewno istnieje, jeżeli tylko są dojrzali i oboje stwierdzą, że po prostu to nie to.

Niestety mówię, to tylko hipotetycznie bo ja nie jestem dojrzały i moje rozstania były burzliwe.

Posted

Nie wierzę w takie coś ;)

Były mojej kumpeli chciał zniszczyć jej związek.

Natomiast mój były grozi już że pobije mojego chłopaka. [wiem, że w świetle prawnym już by coś za to dostał, dlatego zapisuję jego smsy... ale co chwile z nowego nr pisze... ehh.. ]

Arikushimiku
Posted

Nie wierze w coś takiego. Kiedyś próbowałam z moim byłym być przyjaciółmi ale nie wyszło bo coś nas do siebie jednak ciągnęło i były tez wspomnienia.

Posted
Według mnie jak ktoś po zerwaniu jeszcze się przyjaźni ze swoim ex to jeszcze coś do niego czuje lub ma jeszcze na coś nadzieję lub tak się do tego kogoś przyzwyczaił, że ciężko jest mu się od niego zupełnie odciąć i nie utrzymywać z nim kontaktu.

Dokładnie - nic dodać, nic ująć ;)

Posted

E tam. Moja kolezanka rozstala sie z bylym w przyjazni, oboje sa teraz w innych zwiazkach a dalej sie przyjaznia i wspieraja gdy drugie ma problem. Co prawda oni zawsze bardziej mi sie wydawali przyjaciolmi niz parą, ale to tylko taki drobny szczegol ;P

Posted
Według mnie jak ktoś po zerwaniu jeszcze się przyjaźni ze swoim ex to jeszcze coś do niego czuje lub ma jeszcze na coś nadzieję lub tak się do tego kogoś przyzwyczaił, że ciężko jest mu się od niego zupełnie odciąć i nie utrzymywać z nim kontaktu.

Dokładnie - nic dodać, nic ująć ;)

Dokladnie :D To samo Mam ;/

Posted

ja swojej byłej powiedziałem że przyjaciółmi nigdy nie będziemy. Za bardzo mnie zraniła i jej nie ufam...

Posted

Tez mnie zranila , ale ja to caly czas czuje i nie moge sie z tym pogodzic , nie chce zostawac przyjaciolmi wole zeby to naprawic i zrobic tak jak bylo ... Albo skonczyc ... :?

Posted

nie sądzę, by taka istniała.

'Byłych' zbyt wiele łączyło, czy łączy.

Posted

zalezy kim sa ci "byli", chyba rzadko spotykane zjawisko, zeby byli sie przyjaznili..pogadac zawsze mozna, ale przyjazn..watpie

Posted

Z Przyjaźnią damsko męską jest zazwyczaj tak, że jak za dużo wypiją to potem lądują w łóżku razem. Są przypadki, że chłopak ma dużo przyjaciółek, ale to ehhm :razz:

Posted

Narazie staram sie:) ale najchetniej bym mu mlotkiem trzepnela:)ale no...staram sie..^^;p

Posted

"Zostańmy przyjaciółmi" jest dla mnie szczytem. Kupa śmiechu. Ja nigdy bym nie dopuścił do sytuacji aby moja dziewczyna utrzymywała kontakt z byłym. Bardzo łatwo się domyśleć do czego taka sytuacja może doprowadzić.

Posted

To zalezy :wink: ja miałam chłopaka z którym zerwałam i przez rok czasu nie nawiazywalismy ze soba kontaktu i teraz sie spotkaliśmy przypadkiem i od niedawna jesteśmy tylko przyjaciólmi :D ja mam chłopaka on ma dziewczyne i jest ok

Posted

Ja z byłym mam dobre kontakty, gadamy, śmiejemy się, ogólnie dobre stosunki.. Ale wiem że on cos do mnie czuje i czasem jest mi ciężko, jak pomyśle że ja jestem szcześliwa z kimś innym..

Posted

W miłości zawarta jest przyjaźń i na odwrót. Trudno to wyjaśnić, ale jeżeli dwoje ludzi kończy wspólny rozdział to widocznie nie ma tam miejsca na miłość i nie ma miejsca na przyjaźń. Dlatego nie wierzę w takie stosunki.

Martusia09305
Posted

Kiedyś rozstałam się z facetem z postanowieniem,że zostaniemy przyjaciólmi... No i byliśmy :) Do czasu pamiętnej soboty kiedy zostaliśmy sami hehe

Potem znowu związek i znowu rozstanie.... Beznadzieja. Musiałam przeżywac to od nowa.

Nigdy więcej.

Koniec to koniec.

Posted

ja bym tak nie potrafila... przyjaznic sie z bylym chlopakiem ktory mnia zranil... nie!

Wyrafinowana
Posted

przyjaznic z poprzednimi to sie nie przyjaznie, ale utrzymuje w wielu przypadkach poprawne stosunki towarzyskie. spotykamy sie co jakis czas (z 2 razy w roku) na jakims piwie i siedzimy do oporu, dopoki mamy sile rozmawiac... a potem znowu kazde idzie w swoim kierunku.

Posted

ostnieje , ja sie przyjaznie z byłym , lubie go ale nic wiecej , jestesmy szczerzy , ja mam chlopaka , on ma dziewczyne i jest fajnie ^^

Posted

nie ma mowy...ja sie "zaprzyjaźniłam" z byłym, ale bylo w porzadku dopoki on cos jeszcze do mnie czuł, później zaczął się czepać o byle co i w końcu zaczęliśmy sie kłócić...i "przyjaźń" się skończyła. teraz już wiem - nigdy więcej przyjaźni z ex

Posted

Wiem z autopsji,że taka przyjaźń nie udaje sie i jest raczej mało możliwa... Ale są przypadki gdzie może istaniec takowa przyjaźń z innych pobudek niż jakiekolwiek uczucia w stosunku byłego partnera. Może poprostu nie bylo w waszym związku uczucia, żaru czy jak to tam nazwać, ale dogadywaliście sie super na stopie przyjacielskiej i wtdy przyjaźn sie udaje jesli umiecie przyznać sie otwarcie do porazki i przyjaźnić sie czystą nieskażoną przyjaźnią. Szkoda,że w moim przypadku tak nie było. A co do przyjaźni między kobietą a mężczyzną to myśle, że jest taka tylko wiekszośc przeradza sie w związek ktory nie zawsze sie udaje...ale są wyjątki! :roll:

• Guest pinned this topic