Jump to content

Groźby byłego mojej dziewczyny...

Pablo91

Recommended Posts

Posted

No to chyba musze sie podzielic z wami swoim problemem;).

O toz... jestem z dziewczyna od dwoch tygodni... Znamy sie juz dlugo ale predzej nie moglismy byc razem bo albo ona byla zajeta albo ja a nalezymy do takich ktorzy jak z kims sa to juz sa... Teraz zdazylo sie tak ze jej chlopak ja zostawil bo stwierdzil ze go zdradzala itp itd. Wyzwal i zostawil;/. No ale nie o to chodzi... jestemy razem i jakis czas temu ktos zaczal do mnie pisac. Powiedzial ze nie moge z nia byc bo bedzie ze mna zle i ona nie ma o niczym wiedziec. Podał sie za jakiegos gościa z wiezienia ale itak wiem ze to nie zaden taki bo zaczal opowiadac mi jakies pierdoly o tym jaki ten jej byly jest super, co potrafi, ze sam by mnie zniszczyl ale ma od tego ludzi i nie musi... probowalem sie dowiedziec jak najwiecej ale po polgodzinnej konwersacji stwierdzil ze juz go "zdenerwowalem" i nie bedzie mi wiecej odpowiadal na glupie pytania;p. No ale niestety nie przemyslalem tego wtedy i dalem sie zastraszyc;/. Grozby wygladaly strasznie i w ogole. Teraz on mysli ze z nia nie jestem... ona wie o wszystkim i mowimy ze nie jestesmy razem. Wczoraj napisalem komentarz do jej zdjecia na n-k za minute byla u mnie jego przyjaciolka a za dwie niby ten sam koles zaczal pisac tyle ze z innego juz numeru... Nie wiem co on moze i jakie ma znajomosci ale powiedzial ze jak sie dowie ze probuje z nia byc to sie spotkamy i bedzie ze mna zle. Ja oczywiscie nie mam zamiaru tak tego zostawic... Jak czytam to co mi pisal to w niektorych momentach chce mi sie smiac a z drugiej strony sie boje ze teraz moze tak tylko mowic a potem wezmie kumpli i cos mi zrobia.

Co myslicie o tym wszystkim i co radzicie??

Posted

Wykaż się odwagą, chodź dalej ze swoją dziewczyną, nie ukrywaj się. Jeśli spotkasz tego faceta (z kolegami czy bez) i będzie chciał Ci przyłożyć, to mu powiedz, że zgłosisz pobicie na policji. Jak ma to gdzieś, to daj sobie przylać i zgłoś to. Będzie notowany i utrudnisz mu życie.

Przecież nie możesz cały czas żyć w ukryciu.

antyczny_humanista
Posted

Już samo zastraszanie można zgłosić.

Posted

Właśnie zgłoś samo nastraszenie. U nas w szkole ktoś kiedyś jakąś dziewczynę nastraszył, zgłosiła to policjii i ten człowiek ma przechlapane do końca. Powiedz o tym jakiejś bliskiej osobie.

Posted

Jeśli Ci coś zrobi to zgłoś to na policji. Ja na razie bym nic nie robił. Gościu może tylko być pewny siebie przez telefon. Uważam tak ponieważ nawet osobiście o tym Ci nie powiedział i jeszcze podaje się za kogoś innego. Dla mnie to śmieszne i żałosne. Pozdrawiam :D

Posted

Zachowaj wszystkie informacje, zbierz świadków i na policję. Powinno wystarczyć, żeby zatruć mu życie . Będzie to groźba karalna, więc w końcu stanie się gościem z więzienia :)

Posted

Ja bym raczej powiedział ze jak zglosisz na policje jeszcze gorzej na tym wyjdziesz. Lepiej idz do jakis chlopakow starszych co znasz postaw flaszke powiedz im a sie postaraja o swojego spokoj.

Posted

Olej to, bo to zwykłe gówniarskie zagrywki i "straszonka", gdyby rzeczywiście coś było na rzeczy już dawno by z toba porozmawiał na żywo a nie zawracal głowe głupimi gadkami przez sms-y..

Posted

Ja zastraszenia bym nie zgłaszał, bo to lekka przesada. Działałbym dopiero w przypadku pobicia. Jak dotąd to rzeczywiście nie zapowiada się strasznie. Mi w ten sposób groziło 3 ludzi. I z żadnego nic nie było.

Posted

Mysle ze zglaszanie na policje nie jest dobrym pomyslem. Nawet gdyby cos gosciowi zrobili to przeciez ma kumpli ktorzy moga Ci spuscic taki łomot ze sie nie zbierzesz tak łatwo. W takich sytuacjach najbardziej by sie przydala nauka jakis technik walki ^^ no ale mysle ze Wanderer ma racje.

Posted

Bardzo prawdopodobne, że autorem tych pogróżek jest były tej twojej obecnej dziewczyny.

Bo skoro mówisz, że tak wychwalał tego byłego..możliwe ze sam nim jest albo...jest jego kumplem.

Nigdy, przenigdy nie wolno sie dac zastraszyć.

Potraktuj te pogrózki z dystansem, ale jesli rzeczywiście coś sie zaniepokoi powiedz o tym komus dorosłemu lub powiadom policje, bo nikt ni ma prawa cie straszyc i grozic.

Jeśli w wyniku czyjejs groźby ktos odczuwa lęk to takie grożenie komus jest karalne.

Dbaj o swoją dziewczynę i nie dajcie sie temu kretynowi kimkolwiek jest i za kogokolwiek się podaje.

Pozdrawiam i zycze szczescia ; *

Posted

Ojojoj śmieszą mnie takie kozaki co wojować potrafią wyłącznie klawiaturą. Skoro straszy Cie w ten sposób a nie jest w stanie wyjsc na ulicy,chwycic Cie za frak i powiedziec Ci to w twarz - to olej goscia. Jak coś (gdyby rzeczywiscie wypiął klawiature z portu USB i rozbijł Ci ją na głowie,bo pewnie wiecej nie potrafi :devil: ) masz gg - policja,logi i do kolesia bardzo łatwą droge.

Nie ma sie co telepać - typowy pies ogrodnika z typa.

Posted

hieh wiesz ile ja razy mialem takie sprawy ze moimi ?

chlopie, wiekszosc z tych co do mnie pisali to dzieciaki (14-16 lat)

spotkasz to jabnij mu bule na ryja i po sprawie :)

gorzej jak sie okaze tym wiezniam czy kims tam ;/

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane