Kasieñka :)

Co Was u facetów najbardziej denerwuje? :D

399 postów w tym temacie

Wszyscy oczywi?cie wiemy, ze "faceci to ?wienie" (?winki :P) bez których nie da się żyć :P I choć potrafi? być kochani, słodcy i to dzięki nim życie kobiet jest tak niezwykłe (ale Wam- facetom wlewam noo :P) s? takie cechy która, np. mnie osobi?cie strasznie drażni?...

Widze że czesto chłopacy, rozmawiaj?c z dziewczyn?, chc? jej słuchać, ale ich uwagę rozprasza sto innych rzeczy. Tylko przytakuj? i nic. Wolę żeby chłopak zwrócił mi uwagę, pouczył jako?, niż ci?gle tylko przytakiwał. je?li chłopakowi podoba się dziewczyna, to on nie chce wypa?ć przed ni? głupio, dlatego we wszystkim stara się miec takie zdanie jak ona :] Nie ma nic głupszego :P Miałam kiedy? tak? sytację...

Banalna rozmowa w szkole o nauczycielu...

CH: "pan x jest głupi na maksa. Nienawidze go!! Nigdy go nie lubiłem..." <---tu widac zło?ć :P

DZ: "Ja tam go lubię jest ?mieszny i fajny"

CH: "no wiesz ja tam tak do końca nic do niego nie mam..." <-- u?miech i spokój LOL!

To jest z jednej strony słodkie, ale mi to nie imponuje... Wolę jak chłopak ma swoje zdanie, nawet jesli jest ono zupełnie sprzeczne z moim :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie denerwuje jak cały czas przeklinaj?... albo jak ma wage koguci? a chodzi jakby nosil 5 telewizorow...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
albo jak ma wage koguci? a chodzi jakby nosil 5 telewizorow...

:lol: :lol: :lol: mega to ujęła?, lepiej bym nie umiała ;)

I jeszcze nie lubie kiedy tak strasznie cwaniakuj?. Znam kilku takich kolesi... jak oni mnie denerwuj?... :/ Uważaj? się za niewiadomo kogo...

Takie przytakiwanie i brak własnego zdania też nie s? najlepsze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cały czas przeklinaj?... albo jak ma wage koguci? a chodzi jakby nosil 5 telewizorow...

juz tak bywalo, ze kims zaczynalam sie interesowac, ale jak uslyszalam ze u niego co drugie slowo to k**** to mnie totalnie zniechecalo

trasznie cwaniakuj?

okropne to jest, mam takich 3 w klasie, juz z nimi wytrzymac nei moge :evil:

takie przytakiwanie
to fakt, ale niekiedy mozna to wybaczyc, jezeli widac ze chlopak sie denerwuje i chce dobre wrazenie zrobic
brak własnego zdania

tego nei potrafie wybaczyc

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie lubie jak kozaczy chlopak...jaki to on nie jest...eh...

no i chamstwa..kiedy np. idzie i cos niszczt ot tak

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj cwaniakowanie, albo inaczej zwane "kozaczenie" też jest straszne... trzeba przyznać ze większo?c chłopakow lubi sie popisywać :]

Co do przeklinania... zdierże jak chłopak przeklina denerwuj?c się... Powiedzmy że w stresie, papla sie co ?lina na język przyniesie... ale używanie brzydkich wyrazów co 2 wyrazy fakycznie jest fatalne...

Tak samo nie lubię jak faceci mówi? na dziewczyny "Fajna dupa" itp.

Może i jest to my?lenie staroswieckie, ale wedłgu mnie kompletny brak szacunku...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a i brak szacunku i kulury do dzieczyny....

i obrazanie !!!

Popieram z t? wag? koguci?! A oprócz tego nie nawidze jak chłopak my?li,że każd? może mieć i tak sie zachowuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektóre głupie teksty nierzadko w kontek?cie erotycznym.

Plucie.

Mlaskanie.

Kozaczenie.

Pomiatanie dziewczynami.

Nazywanie dziewczyn jako 'sztyki', 'towary', 'dupeczki' itp.

Popisy przed kolegami (i nie tylko, dziewczyny to bardzo dobrze zauważaj? :))

Wprowadzanie ?miesznych dla nas zasad (np - ja nie jeżdżę już do tego clubu, więc Ty też nie będziesz)

Dziecinno?ć, chęć ci?głej zabawy.

Przechwalanie się melanżowaniem, bakaniem..

I inne :) Na co? wpadnę to dodam :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Plucie.

Mlaskanie.

Kozaczenie.

Ta... to też strasznie mnie irytuje :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo jak my?l? że dziewczyny bawi? te same żarty co ich... Heh a potem się dziwi? że sami wybuchaj? ?miechem, a kobietka tylko ironicznie się u?miecha xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, moze ja sie napisze co mnie wkurza w osobnikach mojej płci :P

otóż to, że nigdy nie gadaj? o swoich wadach tylko o zaletach :P

dziekuje za uwage ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest fakt puchaty..... jakos nie zwrocilam na to uwagi, ale to jest prawda. A co do

Plucie.

Mlaskanie.

Kozaczenie.

Pomiatanie dziewczynami.

to naprawde potrafi byc denerwujace :?
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To jest fakt puchaty..... jakos nie zwrocilam na to uwagi, ale to jest prawda. A co do

Plucie.

Mlaskanie.

Kozaczenie.

Pomiatanie dziewczynami.

to naprawde potrafi byc denerwujace :?

wiesz, ze nie robie niczego z tych rzeczy?, pamietam jak w podstawówce chociazby wszyscy pluli gdzie popadnie, mnie to wkurzało :) mlaskanie mnie denerwuje (staram sie tego nie robic) bo moja siostra mlaska :P. Kozaczenie nie bo po co i tak jestem znany. Pomiatanie dziewczynami - tez nie bo kocham dziewczyny. No i ostatnie sie odnosi do poprzedniego. co do textów w kontekscie erotycznym to tylko do znajomych ktore pozwola na to ktore mnie znaja tak dobrze i ktore ja znam ale to nie doslownie tylko w przenosni itp itd ;). oczywiscie nie chce nikogo pojechac jak cos mówie takiego itp :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plucie.

Mlaskanie.

Kozaczenie.

Pomiatanie dziewczynami.

Popisy przed kolegami (i nie tylko, dziewczyny to bardzo dobrze zauważaj? Smile)

Wprowadzanie ?miesznych dla nas zasad (np - ja nie jeżdżę już do tego clubu, więc Ty też nie będziesz)

Dziecinno?ć, chęć ci?głej zabawy.

Przechwalanie się melanżowaniem, bakaniem..

Popieram! mnie też to denerwuje, a szczególnie jak chłopak cwaniakuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cwaniakowanie - "co to ja nie jestem!".

Popisywanie się przed kumplami, tudzież dziewczynami - to już jest koniec ?wiata, kiedy facet dla popisu robi najgłupsze rzeczy, a jeszcze cały czas obserwuje czy aby na pewno wszyscy na niego patrz?.

Plucie - sprawia wrażenie ci?głego ?linotoku.

Przeklinanie - olabogarety. Jak słyszę co drugie niecencuralne słowo, które występuje w zastępstwie poczciwego "yyy" kiedy nie wiedz? co powiedzieć, to prawie mn? trzęsie.

"Klejenie się" - to tyczy się niektórych. Cały czas by się przytulali, obejmowali, obmacywali itp. prosz?c się tym samym o li?cia, czy cokolwiek innego.

To, że mało czytaj? - :roll: niestety nie można mieć wszystkiego.

To, że widz? problemy tam, gdzie ich nie ma.

To, że uważaj?, że skoro s? facetami to s? lepsi z samej racji płci.

To, że ci?gle my?l? o seksie mogę wybaczyć. Teksty w kontek?cie erotycznym również, ale jak powiedział puchaty trzeba wiedzieć na jak wiele i przed którymi znajomymi można sobie pozwolić. Kiedy? się spytałam mojego kumpla jak często faceci my?l? o seksie. Powiedział, że za każdym razem, kiedy mnie widz? :twisted: . ?mieszne to było. Faceci chyba maj? to wpisane w swoj? naturę i ?rednio wychodzi walka z tym.

No, natenczas tyle ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z tym wszystkim, co dziewczyny wymieniły. Osobi?cie nie lubie również jak chłopcy pal? i niszcz? wszystko, ot tak bez powodu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Faceci chyba maj? to wpisane w swoj? naturę i ?rednio wychodzi walka z tym.

Nic się chyba nie da z tym zrobić, po prostu trzeba to zaakceptować albo olać :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popisywanie się przed kumplami, tudzież dziewczynami - to już jest koniec ?wiata, kiedy facet dla popisu robi najgłupsze rzeczy, a jeszcze cały czas obserwuje czy aby na pewno wszyscy na niego patrz?.

Przeklinanie - olabogarety. Jak słyszę co drugie niecencuralne słowo, które występuje w zastępstwie poczciwego "yyy" kiedy nie wiedz? co powiedzieć, to prawie mn? trzęsie.

"Klejenie się" - to tyczy się niektórych. Cały czas by się przytulali, obejmowali, obmacywali itp. prosz?c się tym samym o li?cia, czy cokolwiek innego.

To, że mało czytaj? - niestety nie można mieć wszystkiego.

To, że ci?gle my?l? o seksie mogę wybaczyć. Teksty w kontek?cie erotycznym również, ale jak powiedział puchaty trzeba wiedzieć na jak wiele i przed którymi znajomymi można sobie pozwolić. Kiedy? się spytałam mojego kumpla jak często faceci my?l? o seksie. Powiedział, że za każdym razem, kiedy mnie widz? . ?mieszne to było. Faceci chyba maj? to wpisane w swoj? naturę i ?rednio wychodzi walka z tym.

Podpisuję się pod tym "esejem" :P I jeszcze pod tym co dziewczyny wcześniej pisały... Ostatnio zawiodłam sie na pewnym chłopaku, bo był miły i kochany, ale nagle okazało się że przy kumplach mu rózki urosły :/ Dziecinada...

Pomimo tego stwierdzam że i tak świat bez facetów byłby nie do wytrzymania :P Po prostu co tu dużo gadać. Potzrebujemy facetów i cokolwiek o nich mówimy to (np. ja :P ) nie wyobrazam sobie życia bez nich :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, że mało czytaj? - Rolling Eyes niestety nie można mieć wszystkiego.

To, że ci?gle my?l? o seksie mogę wybaczyć. Teksty w kontek?cie erotycznym również, ale jak powiedział puchaty trzeba wiedzieć na jak wiele i przed którymi znajomymi można sobie pozwolić. Kiedy? się spytałam mojego kumpla jak często faceci my?l? o seksie. Powiedział, że za każdym razem, kiedy mnie widz? Twisted Evil . ?mieszne to było. Faceci chyba maj? to wpisane w swoj? naturę i ?rednio wychodzi walka z tym.

No, natenczas tyle

hmmm....

po prostu No comment... :/

nie bede tego komentowal! I kto widzi problemy tam gdzie ich nie ma?!? :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby faceci nie mieli niektórych z tych cech(nie mówie, że wszystkich), to byli by kobietami :razz:

Fakt kozaczenie i te 5 telewizorów to przegięcie :) Ja tam skromny jestem.

A co do przeklinania to robie to tak z 2 razy dziennie-bardzo szybko się wkurzam.

Nawet jeśli ktoś byłyby taki jak chcecie to byście mówiły, że on nie jest męski , więc to błędne koło.

PS. Wy też nie jesteście bez wad :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oj cwaniakowanie, albo inaczej zwane "kozaczenie" też jest straszne... trzeba przyznać ze większo?c chłopakow lubi sie popisywać

ale tu chyba mowa o gimnazjum i chyba mlodsze klasy bo raczej potem to zanika..... no chyba ze %-y do glowy uderzaja.....

a mnie co denerwuje ze czasami albo nawt czesto trzeba myslec za nich... znam jeden taki przypadek.... co oni by bez nas zrobili?? a przeklinanie w tych czasach i u facetow to chyba norma....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze raz lol

%ty nie udezaja do glowy tylko latają wszystkie dzióry ktore sie nabywa podczas szkoly...

Nie nawidze jak ktos ocenia ogól na podstawie jednej czy kilku przypadkach!!!

nie mowcie ze WSZYSCY faceci tacy są bo znalyscie/znacie takiego a takiego palanta. To on jest taki a nie wszyscy Faceci....

dzizz, macie strasznie dziecinne podejscie do tego! :twisted: :twisted:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a przeklinanie w tych czasach i u facetow to chyba norma....

nie wiem czy norma chyba u palantów i wielkich kozaczków żeby pokazać co to nie oni hehe

a co do procentów to nie wszyscy się tak zachowują jak uderzą im do głowy:)

UnbReaK widze znowu podobne poglądy mamy;) pozdro:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz