Jump to content

Gdzie można jechac?

Matita

Recommended Posts

Posted

Hiszpania... Jestem zakochana w tym kraju. :D

Posted

Piękne Włochy lub Chorwacja :]

Posted

Paryż ; D

Posted

Egipt- Hurghada :) Osobiście kocham ten kraj, bo poznałam mnóstwo wspaniałych osób:)

Albo Tajlandia... Lub rajska wyspa Bali :) Cudooo :)

Posted

wszystko zależy od kasy i na ile was stać.. zastanowiłabym się nad Chorwacją a Włochami, Hiszpania czemu nie? poszukaj info o miejscach które można tam odwiedzić i oceń gdzie byś chciał pojechać, ale licz się także ze zdaniem rodziców, ustalcie to razem bo może rodzice też mają jakieś palny co do miejsca wyjazdu.

muzykoholiczna
Posted
Paryż ; D

podobno nic ciekawego, oprócz wieży Eiffla. Znam kilka osób które były i bez rewelacji ; D

Ja bym polecała do Turcji, do Chorwacji. Do Hiszpanii mam mały uraz, bo kiedy byłam, miałam straszny hotel.. Non stop gorąco, a tam nawet klimatyzacji nie ma ;]

Posted

Santorini. Po prostu zakochalem sie w tych bialych domkach budowanych na szczytach klifow, kontrastujacych z blekitem nieba i wody. Tylko Grecja;]

Posted
Santorini. Po prostu zakochalem sie w tych bialych domkach budowanych na szczytach klifow, kontrastujacych z blekitem nieba i wody. Tylko Grecja;]

Byłam na Santorini na jednodniowej wycieczce i na tyle jest ona fajna.

Owszem, widoki są przepiękne, ale wysepka jest mała i za bardzo nie ma co na niej robić-tym bardziej w kwietniu, kiedy jeszcze się nie rozpoczął sezon turystyczny.

Za to polecam Kretę (też grecką wyspę, ale o wiele większą i ciekawszą). Widoki, które się pamięta całe życie, pogoda(zero deszczu, chmur), gorące morze(w kwietniu ma około 21 stopni) i bogatą kulturę. Osobiście byłam na niej już 8 razy i jeszcze mi się nie znudziła ;)

Posted

Eee tam oklepane Chorwacje, tunezje, egipty itd. Ja Polecam Krym, to jest dopiero przygoda, wszystko jest tam takie inne. Samolot w dwie strony ze Lwowa na Krym 250zł a na miejscu jest naprawde tanio. Krajobrazy, kultura i ludzie tak różniąca się od innych krajów, że idzie się zakochać. Za rok wracam na 100%

Posted

Ludzie pchają się za granice a połowa nie wie jakie żeczy w polsce można zobaczyć :O podobno te Opowieści z Narnii i książe Kaspian czy coś takiego było kręcone w górach Stołowych w POLSCE!! Wszystkie Połoniny... ogólnie Bieszczady... :D i mi za granice już jechać nie trzeba :)

Posted

Kreta jest droga. Podobnie z Hiszpanią. Ponoc Costa Brava cudna jest, ale nie wiem nie bylam.

Polecam Włochy- Rzym robi duze wrazenie. Zalezy czego chcecie. Czy wolicie zobaczyc jak najwiecej czy poprostu sie zrelaksowac. Jesli to pierwsze to polecam wlasnie Rzym, mnostwo zwiedzania itd. Jesli to drugie to raczej jakas spokojna miejscowosc zycjaca swoim rytmem. Np. Pietra Ligure. Zdecydowanie odradzam Toskanie choc wielu mowi ze to cudowny region. Mi osobiscie sie nie podobal.

Posted

Ja z zagranicznych wojaży Bułgarię polecam :D tylko uważajcie gdzie auto parkujecie bo jak będzie w złym miejscu zaparkowne to laweta przyjeżdza zapinają auto za koła i do góry !! :D potem trzeba bulić i iść na parking płatny na butach :D

muzykoholiczna
Posted
Costa Brava

Byłam.

Ale nie polecam. Jest zbyt gorąco, zero wiatru, a na dodatek dostałam taki hotel, że.. szok. W sklepach w miarę drogo, jedyna atrakcja to plaże i morze.

Posted

Sycylia a dokładnie Catania byłam tam w tym roku plaża jest nieziemska ,palmy, czysty piasek ;P a wieczorne imprezki ehhh zjeżdżają się włosi z okolicy to jest taki ośrodek Village Europeo czy jakoś tak to są domki i campingii jest pełno francuzów, Hiszpanów itp jest co robić.Zreszta polacy tez tam są jak byłam to była grupa z polski na wczasach i jest tez polska pani kierownik także luzik ;P Z plaży jest widok na Etne wycieczkę tez tam można zorganizować poza tym ten ośrodek to rezerwat przyrody więc super roślinność . To jest miejsce typowo do wypoczynku bo zwiedzać tam nie ma zbyt co. Blisko jest Auchan także zakupy nie sa takie drogie. Na ośrodku jest też sklep i pizzeria. Jest jeszcze duży taras na nocne spacery przy świetle księżyca. No to chyba tyle wiesz co najlepiej pogadaj z rodzicami wybierzcie się do jakiegoś biura podroży oni przedstawią wam najlepiej jakieś oferty atrakcyjne. Popytaj znajomych o jakieś sprawdzone ośrodki coś napewno wybierzecie pozdrawiam ;P

Posted

"Kocham Cie jak Irlandie"

Ale Irlandie najbardziej:) polecam wszystkim ten piekny kraj

muzykoholiczna
Posted

widmo1991, w Irlandii pewnie zimno.

Posted

Ja polecam któryś z cieplejszych krajów jak Hiszpania ewentualnie Włochy.

Posted

Chorwacja, Grecja :D obecnie to tam bym właśnie chciała sie wybrać ;D

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Adam3344
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane