pRiincess69

pakiet sms w ORANGE MIX

8 postów w tym temacie

Od niecałego miesiąca mam fona w ORANGE MIX .

Czy w tej taryfie da się włączyć dodatkowy pakiet sms ? :wink:

Wszyscy mówią, że trzeba doładować konto dodatkowo, tylko że nikt nie wie jak go włączyć... :crazy:

a w necie szukam coś na ten temat to wszystko o TWOIM MIXIE a to całkiem inne sprawy. : (

: *********

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam ten mix :) *500 chyba i wciśnij 2, pakiet kosztuje 5 zl i 500 eskow dają.. ja tam wykupuje normalnie,nie doładowując nic.. powodzenia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm. Jak dzwonię pod *500 i wchodzę w DODATKOWE PAKIETOWE i jest tam tylko pakiet 1000 sms albo 500 mms za 10 zł do wszystkich . I ten też próbowałam włączyć i nic. Napisali mi, że pakiet został włączony 7.08 - wczoraj. I nie zabrali mi hajsu, i sms nie ma :(

a wiesz może, czy i jak, właczyć ten pakiet przez eska? :( :*

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, musisz doładować konto, np. kartą za 5 zł, bo za tę kasę z doładowania w Mixie nie pójdzie. A więc jak doładujesz, to wysyłasz SMS-a o treści PAKIET pod numer 140 (kosztuje właśnie 5 zł + 20 gr za koszt wysłania SMS-a) i od razu dostajesz informację, że pakiet został włączony (on jest na miesiąc).

SMS-y teoretycznie są po 1 gr, ale tak naprawdę są darmowe. x DD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak, musisz doładować konto, np. kartą za 5 zł, bo za tę kasę z doładowania w Mixie nie pójdzie. A więc jak doładujesz, to wysyłasz SMS-a o treści PAKIET pod numer 140 (kosztuje właśnie 5 zł + 20 gr za koszt wysłania SMS-a) i od razu dostajesz informację, że pakiet został włączony (on jest na miesiąc).

SMS-y teoretycznie są po 1 gr, ale tak naprawdę są darmowe. x DD

noo i właśnie. Mówisz o TWOIM MIXIE, a ja mam ORANGE MIX i to jest całkiem co innego. :(

Jak próbuje włączyć ten pakiet o którym mówisz to dostaje sms, że ten pakiet działa tylko w TWOIM MIXIE i gdzieś jeszcze... :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

noo i właśnie. Mówisz o TWOIM MIXIE, a ja mam ORANGE MIX i to jest całkiem co innego. :(

Ja mam Orange mix 50 i kupuje pakiety tak jak napisała Incomprehensible i wszystko ok. Spróbuj może zadzwonić do biura obsługi i zapytaj się ocb. :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam Orange mix 50 i kupuje pakiety tak jak napisała Incomprehensible i wszystko ok. Spróbuj może zadzwonić do biura obsługi i zapytaj się ocb. :]

Ja mam orange mix 25 i dopiero pierwszy miesiąc . nie wiem czy w tym momencie to robi jakąś różnice ale mniejsza : P Spróbuje jeszcze raz. Może coś źle napisałam :P Bo skoro Tb działa normalnie to mi też musi skoro to to samo ;D :*

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powinno dzialac bez problemu mojej kolezance i mi prznajmniej nie robilo zadnych psikusow :>>>

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz