• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

DeZeRteRka

sznyty

Recommended Posts

[fquote=DeZeRteRka]probuje to jakoś przed nim ukryc...[/fquote]

heh skoro on sie ciął to pewnie patrzy ci na ręce i doskonale wie co jest grane! Ukrywanie jest trochę bezsensu. Lepiej mu sie przyznaj bo stresując sie jeszcze bardziej cie ciągnie do żyletek. Powinien zrozumieć bo sam to przechodził...

[fquote=DeZeRteRka]Ale nie krytykujcie skoro nie wiedziecie, co to znaczy...[/fquote]

Z nałogami juz tak jest ze jak ktoś nie jest "w" to nie potrafi zrozumieć. Wątpię żeby uświadamianie ludzi z forum cos tu zdziałało. Lepiej wyrzuć wszystkie ostre przedmioty, jak tylko złapie cie chandra wybywaj z domu do ludzi. Choćby na zakupy, na spacer z psem lub do najbliższego parku i spowrotem.

Ja się ciełąm...bo to był jedyny ból w zyciu, który mogłam kontrolowac...patrząc na ta krew kapiącą do umywalki, wyobrażałam sobie, ze to moje problemy poooooszły się paść...a i dupa, bo potem stres, ze zauważą w domu, szkole itd.

Dużo by o tym gadać, a wiem, że niefajnie sie czyta eseje na forum ;)

Ale już tego nie robię, bo dostałam ultimatum : albo żyletka albo On.

Wiadomo, co wybrałam, gupia nie jestem...aż tak :P

Umiem sobie poradzić z jakimiś problemami. Nie będę sobie jakichś sznitów robił na rękach :D no bez przesady :D

[fquote=dziiiiika]bo to był jedyny ból w zyciu, który mogłam kontrolowac...[/fquote]

Roznie to bywa. kazda osoba podchodzi to ciecia inwidualnie.

hmm bol.... w przypadku ciecia to troche inaczej. Czujesz reakcje organizmu ale mimo wszystko tniesz dalej... bo sprawia Ci to wiecej przyjemnosci niz cierpienia. W zaawansowanych przypadkach to tylko przyjemnosc.

[fquote=dziiiiika]patrząc na ta krew kapiącą do umywalki, wyobrażałam sobie, ze to moje problemy poooooszły się paść...[/fquote]Robienie sobie zludnych nadzieji...

Zmień styl życia, może coś pomoże... Widząc twój podpis, stwierdzam, że jesteś człowiekiem, z bloków, często poddającym się aktualnym trendom i starasz się być taka jak twoi znajomi, lubisz się buntować.

Może po prostu czegoś się naucz zamiast wymyślać sobie niesamowicie wielkie problemy. Może ortografia? Interpunkcja też się człowiekowi przydaje. I wcale nie "nie możesz się powstrzymać". Tak sobie po prostu wmawiasz i po woli przekonujesz się do tego, że świat jest taki okropny i tyle Cię złego spotkało. Mój kuzyn nie ma ręki. Nie uważasz, że to większy powód do zmartwień, niż Twoje malutkie nastoletnie problemy? Niektórzy mają jeszcze większe kłopoty w życiu. Ale się nie tną. Bo są wdzięczni za to, co mają i żyją chwilą, zamiast się umartwiać. Pomyśl sobie, ile rzeczy mogłabyś zrobić w trakcie tych godzin, podczas których tak myślałaś nad "sensem życia". Chociaż tak po prawdzie, przeczytawszy Twój post zastanawiam się, czy do takich rozmyślań jesteś zdolna.

Matthew,

Zmień styl życia, może coś pomoże... Widząc twój podpis, stwierdzam, że jesteś człowiekiem, z bloków, często poddającym się aktualnym trendom i starasz się być taka jak twoi znajomi, lubisz się buntować.

no to sie qrwa pomyliłeś! nie tne sie dlatego bo to "trendy" bo sama uwazam, ze to gówno, wiedział byś to gdybys przeczytał pozostałe posty... no ale cóż najwyrazniej nie umiesz xD a swój styl życia lubie, tylko owszem potepiam niektore rzeczy, ktore robie. I nie jestem taka jak moim znajomi... bo ja mam własne życie a oni swoje!

[ Dodano: Pią Lut 16, 2007 16:28 ]

[fquote=Meg] niż Twoje malutkie nastoletnie problemy? Niektórzy mają jeszcze większe kłopoty w życiu.[/fquote]

a co Ty qrwa wiesz o moim zyciu? Może wcale nie mam takich "malutkich problemów" bo chyba mówisz to na swoim przykładzie xD

[fquote]a co Ty qrwa wiesz o moim zyciu? Może wcale nie mam takich "malutkich problemów" bo chyba mówisz to na swoim przykładzie [/fquote]

Po Twoich postach widać jakei masz problemy ;] Problemym moze nie małym, ale też nie dużym jest cięcie się ;] To poprostu głupota, narkotyk i tego nieda się pzrestać robić ;] Poprostu wyjeb wszystkie żyletki przez okno i niekupuj juzinnych ;]

Taaa, najlepiej powiedzieć "jesteś głupia, robisz to na pokaz, masz malusie problemy, wyjebaj żyletki bedzie ok"

Nie ma co.

Genialne podejście.

Kurde, dziewczyna ma problem to chyba przydałoby się pomóc, jak sie umie, a nie tylko jechac i potępiać, wiem kurwa co mówie.

Przeczytajcie najpierw swoje posty zanim je wyslecie

dziiiiika, dzieki... chocby za to ze rozumiesz co czuje... a Ty Meg skoro nie wiesz co masz piac to lepiej w ogole nie pisz!

Bo pieprzysz w tym momencie, nie masz o czyms pojecia to sie nie odzywaj najlepiej.

A dziiika strasznie ci pomogła. Aż niewiarygodnie. Ale co ja tam wiem... Głupia jestem. Prymitywna. Jak ja mogę zrozumieć tak skomplikowane i inteligentne osoby jak wy? Nawet się porównywać się nie mogę. Chyba zaraz wezmę żyletkę.

Meg zbastuj troche :evil:

a propos to konkurs w rzucaniu "kurwami"? to lapcie moje: kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa...

a propo tematu.. wiem ze nielatwo jest Ci przestac a nam latwo sie tylko gada... i prawda jest taka ze jak sama sobie nie p-omozesz to nikt inny tego nie zrobi... to wszystko siedzi w Twojej glowie, Twojej psychice... moze zmien troche styl zycia?

No dobra, dobra. Po prostu dla mnie to jest głupie. Trochę takie na pokaz. Jak ktoś się nie chce ciąć, to przecież może przestać. Moja przyjaciółka potrafiła i nie sprawiło jej to żadnego problemu, dlatego wiem, jak jest. Każdy ma takie życie jakiego chce. I koniec, ok? Nie chciałam się tu kłócić. Mamy inne spojrzenie na świat i widzę, że chyba nikogo tu nie przekonam.

No dobra, dobra. Po prostu dla mnie to jest głupie. Trochę takie na pokaz. Jak ktoś się nie chce ciąć, to przecież może przestać. Moja przyjaciółka potrafiła i nie sprawiło jej to żadnego problemu, dlatego wiem, jak jest. Każdy ma takie życie jakiego chce. I koniec, ok? Nie chciałam się tu kłócić. Mamy inne spojrzenie na świat i widzę, że chyba nikogo tu nie przekonam.

Tak myślisz? Myslisz że tak łatwo przestać? To powiem Ci jedno- mylisz się i to strasznie...

No dobra, ok, mogę się mylić, ale chyba każdy podchodzi do tego indywidualnie. To jak z paleniem, czy piciem. Można przestać, jeśli się tego bardzo chce. Dla mnie więc to było głupie, bo ona chyba tak naprawdę nie chce. Ale w końcu nikt nie wie wszystkiego. To forum służy do wyrażania własnych poglądów na dany temat. To tylko moja opinia.

niom to masz niezły problem.... ,moja kumpela sie kiedyś cieła ale przestała...(Kani nie chodzi o Ciebie)moim zdaniem powinnas pogadac z kims bliskim...NP. Z TWOIM CH

Meg, no właśnie...po co się pije i pali? Bo to złe, i nie powinno się tego robić...myśle, ze z tym cięciem to też trochę tak było (w moim przypadku). Zakazany owoc w końcu...ale jak wszystko, na początku fajnie, tyle, ze potem, zeby z tego wyjść to już ciut gorzej....

Szczerze mówiąc jestem w szoku, bo po raz pierwszy w życiu słysze o nałogowym cięciu się.. :oops: Wiem, to jest jak nałóg, ciężko go przezwyciężyć. Też mam taki nawyk, bardzo brzydki zresztą, za każdym razem jak znowu chce to zrobić to myśle sobie, że jak to zrobie to stanie się coś strasznego ( śmierć, wypadek ) i uwierz mi, że jak ręką przechodzi. Nie ma nic gorszego niż myśl, ze ukochanej osobie przez Twoją głupotę może coś się stać. Masz jeszcze tyle życia przed sobą, nie marnuj takiej szansy.

Żyje się tylko raz.

żyje sie raz, ale szaleć też należy... nie chodzi mi teraz o sznity.... :D wszystko w dzisiajszych czasach potrafi być nałogiem, nawet czekolada... wiec po co krytykować kogoś za sznity? To mój błędny wybór... załuje... bo okłamuje przez to sama siebie... i nie tylko... :wall:

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, w jaki sposób nabiera się chęci na samookaleczanie się? Jakoś nigdy tego nie zrozumiem... mam przyjaciółkę która to robiła.. widziałam u niej nawet blizny... na szczęście juz tego nie robi... ale zawsze przy sobie nosi żyletkę... :( nie umiem tego pojąc... :(

To trzeba poczuć. W pewnym momencie, jest Ci tak źle, myslisz, ze nie ma żadnego innego wyjścia, tylko coś sobie zrobić, to bierzesz co masz ostrego i jazda. Potem znów i znów i tak dalej. Co ja Ci bede tłumaczyć :)

U mnie było parę innych czynników....w ogóle też lubię strasznie widok krwi ;)

co daje Ci to cięcie?? masz z tego powodu same problemy. a za pewne jesteś juz tak od tego uzależniona, że nie możesz przestać. Może warto iść do psychologa czy pedagoga, oni na pewno Ci pomogą, uleczą dusze = uleczą ciało. :)

Nie nie ciąłem się nigdy...Mam takie sposoby na dołka,które nie pozostawiają śladu na mojej psychice. I to nie jest tak,ze nigdy nie było mi bardzo źle i nie wiem o co chodzi...Ale to już zupełnie inna historia nie pasująca do tego tematu.