Jump to content

Palenie Papierosów-POlicja


Simon509

Recommended Posts

Posted

Witam Wszystkich,mam mały problem otóż:

od 1,5 roku pale papierosy,i narazie ukrywam to(chowam się w jakiś zakamarkach)

i otóż moje pytanie,co może mi zrobić konkretnie policja jeżeli mnei złapie na paleniu papierosów??

Proszę o konkretną odpowiedz z góry dziękuje

PS: do 18 brakuje mi 6 miesięcy :)

Link to comment
Posted

hmm,praktycznie to nic ale wiesz "sa ludize i skurw*****" jeden to oleje a 2 sprawdzi dowod i do starych Cie zaprowadzi,powazniejszych konsekwencji nie bedzie ; P

Link to comment
Posted

nie skapna sie...palenie jest czyms tak naturalnym, ze tego nie sprawdzaja...fajki sie juz nie zucaja w oczy tak, chyba ze u gowniarzy....ale czy warto palic? Za rok napiszesz temat, ze chcesz zucic, ale nie mozesz :(

Link to comment
Posted

Wiecie ja nie wygladam na 17 lat weic raczej jest jakies duże prawdopodobieństwo ze mnie sprawdza.A to prawda zę jezeli pale na tereni prywatnym np. "w ogródku Piwnym albo w jakims lokalu" to czy policja ma prawo mnei wyciagnac z tego lokalu labo ktoś wylegitymowac??

i czy za kazym razem raczej odprowadzaja do rodziców czy tylko spisza i nic wiecej??

I także słyszałem że od ilus tma lat można posiadac 1 paierosa przy sobie iwtedy nie maja prawa nic zrobic czy to prawda??

Link to comment
Posted

Zalezy od policjanta, ja nie pale ale dzielnicowy któremu zdarza sie przejeżdżac koło naszego bloku kiedy widzi młodego chłopaka który pali rzuca tylko "Zgaś to".

Link to comment
Posted

Mnie jak złapali z kumplem to sprawdzili nasze torzsamości i wypuścili. Nie spisali i nawet fajki zostawili :D

Link to comment
Posted

Chyba raczej jakieś konsekwencje są. Bo trochę to dziwne, że za wagary goni mnie radiowóz, a za fajki nic... Pewnie cię spiszą i zabiorą do domciu.

Ale -jak wyżej- zależy od policjanta. Czasem spiszą cię za skakanie rowerem po skate parku, a czasem za picie pod blokiem nie zrobią nic.

Link to comment
Posted
Pewnie cię spiszą i zabiorą do domciu.

Buhhhaahahahaha..xD a po co do domciu?:P spiszą, zmuszą do wyrzucenia i puszczą ;P chociaż w ekstremalnym przypadku to raz widziałem jak kolesia 16 lat, kryminalne powinęły.. :shock:

Link to comment
Posted

Ja nie palę, ale kiedyś z kumpelą na przerwie poszłyśmy do szkolnej "palarni". Za jakiś czas dołączyła do nas reszta towarzystwa w postaci dwóch policjantów. Rzucili "Wracać do szkoły" no... i my poszłyśmy :) Zero konsekwencji.

Link to comment
Posted

Wystarczy nie wyrzucać papierosa i nie odchodzić z miejsca jak policjanci/strażaki idą. Zaciągnij się popatrz się na nich wypość dym. Jak się ich nie boisz to stwierdzą że nie masz czego i nawet nie zwrócą na ciebie uwagi.

Link to comment
Posted

Konsekwencje nie musisz ponieść tylko ty, jeżeli się bardzo przyczepi to kłopoty może mieć również osoba, która Ci sprzedała papieroski.

Link to comment
Posted

Pewnie nie zrobi nic, ale powinien Cię zatrzymać i sprawa trafiłaby do sądu 24-godzinnego.

Link to comment
Stratocaster
Posted

właśnie, ze są konsekwencje. powsciągliwy policjant powinien skierowac wniosek do sądu rodzinnego. Twoi rodzice mieliby sprawde o niedopilnowanie i tak dalej. tak to wygląda w teori, zgodnie z prawem tak powinno sie robic, ale wyobraźcie sobie, ile by było spraw w sądach rodzinnych... oprócz tego policjant powinien wszcząć dochodzenie odnośnie sprzedawania nieletnim papierosów (tak samo jak w przypadku alkoholu). wtedy mógłbyś jeszcze dodatkowo (właściwie musiałbyś) stanąć przed sądem w roli świadka w ewentualnym procesie. ale spójrzmy prawdzie w oczy, taki rozwoj sytuacji zdarza sie na prawde rzadko. sam zostalem zlapany 4 razy na fajce. spisali, wyslali pisemko do szkoly i do rodzicow, nic wiecej.

Link to comment
Incomprehensible
Posted
A to prawda zę jezeli pale na tereni prywatnym np. "w ogródku Piwnym albo w jakims lokalu" to czy policja ma prawo mnei wyciagnac z tego lokalu labo ktoś wylegitymowac??

Nie sądzę, by coś takiego mogło mieć miejsce.

Dopóki nie palisz w miejscach zabronionych i np. na przystankach (bo podobno nie można, choć większość ludzi leje na to), nie powinni Cię sprawdzić.

Link to comment
Posted
Dopóki nie palisz w miejscach zabronionych i np. na przystankach (bo podobno nie można, choć większość ludzi leje na to), nie powinni Cię sprawdzić.

Mają prawo go wylegitymować jeżeli mają ku temu jakiekolwiek powodu. Jednym z nich może być np. podejrzenie niepełnoletności.

Link to comment
Posted

ehh ta polska policja, wiec ja nie pale ale mój kumpel o rok starszy tak .

no często idziemy przez deptak wkoło dużo ludzi on pali i w ogóle, czasem policjanci po prostu idą dalej, ale np. jak jedziemy na mecz, to tam są tacy policjanci że sprawdzą czy masz jakiś sprzęt i w ogóle ( normalka) i np. raz policjanci obczaili że kumpel ma fajki, popatrzyli na niego, złamali wszystkie papierosy, oddali i się uśmiechnęli,

POLSKA POLICJA JEST NIE PRZEWIDYWALNA

ehh Stop policyjnej prowokacji,

PS: z tego co wiem, to sprzedaż papierosów jest nie legalna, a czy gdzieś pisze że można palić jak ma się dopiero 18lat?

^^Takie pytanie

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • wardrum
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up