• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • oliver16
      W co grasz??
      paladins, rise of the tomb raider, overwatch może ktoś się przyłączy do paladins albo overwatch
    • Gloria
      Problem z bliskością.
      To raczej normalne, ale według mnie 2 spotkania na 3 miesiące to bardzo mało... Moim zdaniem warto abyście zwiększyli częstotliwość spotkań, aby pchnąć tę relację do przodu,  a przynajmniej spróbować dowiedzieć się, co może z tego wyniknąć. Samo pisanie... no cóż, zawszę będę pisał, że lepszy jest kontakt na żywo. Pisać to można jak już się kogoś bardzo dobrze zna. Natomiast na tym etapie znajomości zaleciłbym właśnie częstsze spotkania na żywo albo chociaż rozmowy przez telefon (od razu możecie
    • karo123
      Problem z bliskością.
      pisze z chłopakiem z tego samego miasta już 3 miesiące.Spotkaliśmy sie dwa razy chociaż to drugie spotkanie było naprawdę udane.Dopiero co sie poznajemy, nawet sie z nim nie przytulalam, ale naprawde go polubilam lecz nadal jego charakteru nie znam..no i chodzi o to ze piszemy CODZIENNIE.Od tych trzech miesięcy, a do żadnego zblizenia pomiędzy nami nie doszlo, bo ja sie wstydze bliskosci z chlopakiem bo nigdy nie mialam ani tego co może sobie pomyśleć..dziwnie że poświęca mi tyle uwagi ze codzie
    • Shady-Lane90
    • Shady-Lane90
      Wasz ostatni zakup.
      Laptop polecony przez @Kalafior_Grozy ♥ Dziękuję braciszku!