daqmara_

Hot or Not

10604 postów w tym temacie

Zależy jaka, niektórych gatunków można słuchać jedynie powyżej pewnego określonego poziomu głośności. Ogólnie jednak nie, muzyka ma być w sam raz, a ja wydaję się preferować co prawda strefy wyższe, ale jednak stanów średnich (decydujące znaczenie ma tu chyba fakt, iż dźwięki, których inni słuchają bywa, że na zupełnym luzie mnie już rozrywają uszy ilością decybeli).

Mini-samochód jedynie na dwie osoby (np. taki jak ten)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not

Nie zmieściłabym się, sprzęt podręczny syna często kosztuje miejsca za kolejną osobę.

Życie podczas rewolucji francuskiej czy rewolucji przemysłowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not.

Kupienie od Rosjaninów na bazarku psa by po roku się okazało że to nie pies a niedźwiedź?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot! Ale musiałabym być chyba nieźle nawalona/upalona, by pomylić psa z niedźwiadkiem :D

Samotna noc w namiocie, w lesie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot, ale pod warunkiem że mam pod ręką jakiś duobander co by sobie na radyjku pogadać :)

Granie w stare gry z Pegasusa typu Mario, Tank, BigNose lub Dizzy na emulatorze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot (Cementary Gates - mój ulubiony kawałek).

Mieszkanie w bloku na 20 piętrze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not. Mieszkałam kiedyś na 11 i było już ujowo, klaustrofobicznie, bezosobowo... Kto urwał te bloki powymyślał?

Kurs nauki obciągania guzików.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not. Umiem sobie przyszyć guzik i tyle mi w tym zakresie potrzebne :)

Obiad składający się z własnoręcznie skonstruowanych frytek, paluchów rybnych i piwa na popitkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not, bo a) w domyśle całe jedzonko to wszystek smażenina, a ja jedynie piekę, b) frytek i piwa w ogóle nie tykam.

Upały?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not. Ciężko spać w upały. I paradoksalnie najgorsze są właśnie noce (przynajmniej w moim przypadku).

Picie piwa w plenerze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not, lubie mrozy więc chociaż te dwa miesiące bym chciał zmarznąć. :D

Kąpiel w jeziorze w deszcz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot. Mam z resztą takie kąpiele za sobą. Coś cudownego!

Spacer przez "bezludny" rynek Torunia nocą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nocne spacery mają niepowtarzalny klimat (zwłaszcza gdy odbywają się pod Księżycem), ale jednak wolę zwiedzać swoje własne miasto =)

Kadzidełka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot. Lubię wszelkiego rodzaju urozmaicenia a kadzidełka do takowych zaliczam.

Moskitiera?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba not, mam wrażenie, że czułabym się w większym stopniu skrępowana tą siatą niż przez nią chroniona, tym bardziej, że komary są dla mnie zwykle względnie łaskawe (no i nie mogłabym spoglądać w niebo za oknem, co tak bardzo lubię). Z drugiej strony, nigdy jeszcze jej nie testowałam, więc możliwe także, iż byłoby zupełnie na odwrót i czułabym się w takim namiociku całkiem przytulnie.

5b096a3a39c34_Laswsoiku.jpg.95426140249c6f8ff77774483f9cb9f3.jpg

Las w słoiku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby hot, ale sama bym sobie nie zrobiła. Jak mam ochotę na las to przyjeżdżam do rodzinnego domu ;)

Letnia ulewa wraz z burzą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hot. Fajnie powietrze pachnie podczas ulewy a dodatkowo jak ktoś lubi to może fajne zdjęcie chmur popełnić.

Pochmurny dzień zimą?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz