Jump to content

2letnie dziecko zmarło w samochodzie

ksxs

Recommended Posts

Posted

wyobraźcie sobie:

rodzinka rodzice i dziecko jadą na zakupy w gorący, letni dzień....

parkują samochód pod marketem,w pełnym słońcu, gdzie niestety nie ma cienia....

zostawiają w nim swoje 2 letnie dziecko i idą na zakupy...

podczas gdy oni chodzą po sklepie, i wydają pieniądze w samochodzie rozwija się temperatura ok 45 nawet do 50 stopni, dziecko zaczyna się dusić.....

po 1,5 godziny wracają "kochający" rodzice, dziecko ma zamknięte oczka, i słodko śpi....

niestety gdy rodzice chcą je obudzić okazuje się, że dziecko zasnęło na dobre - UDUSI

Incomprehensible
Posted

Zacznijmy od tego, że zostawianie dziecka, tym bardziej tak małego, bez opieki, jest przestępstwem. I to tyle na ten temat.

Posted

Zwykła nieodpowiedzialność rodziców.

Zacznijmy od tego, że zostawianie dziecka, tym bardziej tak małego, bez opieki, jest przestępstwem. I to tyle na ten temat.

Za ten błąd będą płacić do końća swojego życia. Żadne więzienie nie równa z wyrzutami sumienia, które będą ich dręczyć przez długi czas. Słyszałam kiedys: najgorsze dla rodzica jest pochować własne dziecko, a co dopiero pochować dziecko z własnej glupoty i nieodpowiedzialności.

Posted

głupota nie ma granic

jak można zostawiać dziecko w samochodzie samo? przecież cholera nie rozwali marketu, nie rozumiem jak można samemu iść a maluch zostawić, nie mieści mi się to w głowie! Rodzice? przecież tak nie można ich nazwać!

już tyle razy się słyszało takie sytuacje... za to powinni niezłą karę im wymierzyć

Posted

nie ma jak kochający rodzice -_-

Posted

Był już kiedyś podobny przypadek,a jeśli rodzice o tym nie słyszeli,to najwyraźniej brak im wyobraźni.Jak można zostawić dziecko bez opieki w wieku 2 lat?I to w taki upał?

Wyjątkowo nieodpowiedzialni.

Posted
Był już kiedyś podobny przypadek

Opisany przypadek był kiedyś w CSI Kryminalnych zagadkach ale nie pamiętam,której części.

Strasznie nieodpowiedzialni.Swój "błąd" będą odczuwać do końca życia...

Posted

Nie przesadzajmy z naskakiwaniem na rodziców.

Postawny się na ich miejscu. Jeden błąd, głupi brak wyobraźni i teraz cierpią. Nie dość, że stracili dziecko, poniosą jeszcze odpowiedzialność karną. Wydaje mi się, że to wystarczająca kara, społeczne potępienie to chyba zbyt wiele.

Bądź co bądź gorsze rzeczy się zdarzały i zdarzają np. w Chinach czy Północnej Korei. Dlatego wydaje mi się, że tego typu nowinki to tylko rzucanie mięsa opinii publicznej. Nie chcę robić ofiar z rodziców dziecka, ale nie przesadzajmy z krytycyzmem, proszę...

Posted

Co do tego naskakiwania zgadzam się z Marą, ale :

Dlatego wydaje mi się, że tego typu nowinki to tylko rzucanie mięsa opinii publicznej

to jest potrzebne, własnie po to, zeby zapobiec właśnie takim wypadkom.

Posted

Postawny się na ich miejscu. Jeden błąd, głupi brak wyobraźni i teraz cierpią. Nie dość, że stracili dziecko, poniosą jeszcze odpowiedzialność karną.

Nie widzę to potrzeby bronić rodziców! To ich wina! A może dziecka, co?

głupi brak wyobraźni? co Ty gadasz, wyobraźnie mieli jak dziecko robili a żeby Go upilnować to nie?

to już nawet nie chodzi o to że mogli nie wiedzieć że się udusi, no dobra ale jak można takiego małe dziecko zostawić samo!

Posted
Był już kiedyś podobny przypadek

Opisany przypadek był kiedyś w CSI Kryminalnych zagadkach ale nie pamiętam,której części

Słyszałam w telewizji :wink:

Ale zgadzam się z onaszalona,wystarczyło odrobinę wyobraźni i odpowiedzialności,bo już samo to,że zostawili 2 letnie dziecko samo nie jest do końca normalne.

Posted

Postawny się na ich miejscu. Jeden błąd, głupi brak wyobraźni i teraz cierpią. Nie dość, że stracili dziecko, poniosą jeszcze odpowiedzialność karną. Wydaje mi się, że to wystarczająca kara, społeczne potępienie to chyba zbyt wiele.

Każdemu w końcu może zdarzyć się udusić własne dziecko...

Bądź co bądź gorsze rzeczy się zdarzały i zdarzają np. w Chinach czy Północnej Korei. Dlatego wydaje mi się, że tego typu nowinki to tylko rzucanie mięsa opinii publicznej. Nie chcę robić ofiar z rodziców dziecka, ale nie przesadzajmy z krytycyzmem, proszę...

To, że komuś urwało rękę nie znaczy, że mam sie nie przejmować, gdy ją sobie złamię.

Posted

Jeśli już zrobili to dziecko to chyba podjęli się tego, że będą o nie dbać i pilnować, a to nie był brak wyobraźni, tylko zwykła głupota. Jak można zostawić 2 letnie dziecko zostawione samemu sobie? Ja nie znajduję na to pytanie odpowiedzi...

• 1 month later...
Posted

Każdemu w końcu może zdarzyć się udusić własne dziecko...

Przynajmniej zmniejszy się przeludnienie na świecie.

Ja w sumie patrzę na to podonie do Mary.

Nie zrobili tego specjalnie, to pewne. Pomyślcie, czy jest większa kara za własną głupotę i brak wyobraźni niż śmierć własnego dziecka? Wątpię. Tym bardziej, że oni pewnie je kochali.

Dodatkowo staną przed sądem i zapłacą za swoją bezmyślność więzieniem zapewne.

A tu jeszcze ludzie, którzy ich nie znają mają tych ludzi zgnębić?

Posted

głupota, głupota i jeszcze raz nieodpowiedzialność.

Posted
dla mnie jest to okropne, jak można być takim rodzicem?!!

Nieodpowiedzialnym ? Wielu takich jest nielicznym nieszczęśliwcom zdarzy się właśnie udusić dziecko...

Głupota, brak wyobraźni, nieodpowiedzialność, może przemęczenie, nie nazwę ich potworami i nie wiadomo czym bo jakby nie było nie zamordowali dziecka specjalnie, co najwyżej nieodpowiedzialnymi głupcami ;x Po za tym kto normalny zostawia dziecko same w samochodzie o.O Powinno się pisać testy na rodzicielstwo...

Posted
Po za tym kto normalny zostawia dziecko same w samochodzie

Są sytuacje gdy kilka chwil maluszka nie zbawi, nie mówmy jednak o upale i skrajnościach ludzkiej bezmyślności.

Karą dla tych rodziców jest już pewnie śmierć malucha.

Zaś na sam czas zakupów dziecko można podrzucić nawet do sąsiadów.

Posted

Wypadki się zdarzają, wrzucanie na rodziców jest bez celowe, po co wrzucać na kogoś kto prawdopodobnie nie nawidzi siebie.

• 3 months later...
Posted

Zgadzam się głupota i nieodpowiedzialność rodziców

• 2 weeks later...
Posted

To jest po prostu straszny brak wyobraźni i nieodpowiedzialnosc rodziców...

Posted
To jest po prostu straszny brak wyobraźni i nieodpowiedzialnosc rodziców...

Pewnie chcieli oszczędzić coś kasy ..

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane