Jump to content

Na ile Cię stać?


chesio

Recommended Posts

Posted

odczucia co do tego wideo....mnie nie rusza a na ile mnie stac dla tej drugiej osoby....moze byc krotko i na temat?? ...-na wszystko :)

Link to comment
Posted

stac mnie na to samo...

Link to comment
Posted

Na wszystko. Pod warunkiem, że taka osoba by istniała...

Link to comment
Posted

Oj na wiele ... ( nie napisze przecież ze na wszystko bo to raczej niemożliwe )

Link to comment
Posted

na wiele

Link to comment
Posted

Mnie tez by bylo na bardzo duzo stac no ale nie ma dla kogo narazie :?

Moze sie to zmieni w najblizszym czasie?

Link to comment
Posted

Filmik naprawdę wzruszający, muzyka piękna. (Mógłby mi ktoś podesłać tą piosenkę? ;D)

Na ile mnie stać dla Niego? Na bardzo wiele.

Link to comment
Posted

Popłakałam się, a jakby inaczej..

Na jak wiele Was stać dla niej/niego?

na dużo. nawet na bardzo..

Link to comment
paulinka0206_92
Posted

Dla mojego Kochanego zrobiłabym chyba wszystko... Gdy już się zakocham to na maksa... Teraz akurat się odkochuje bo nie wyszło ale na prawdę się dla niego poświęcałam itp... :D

Link to comment
wolnaczeczenia
Posted

Denna muzyka, ale sam filmik ładny.

Stać mnie na wiele, ale nie na zbyt wiele. Nie potrafię póki co poświecać się za bardzo dla drugiej osoby. Wyjątkiem jest moja przyjaciółka, dla której zjadłabym kupę, ale chłopak - póki co nie.

Link to comment
sudolineczka
Posted

Zależy, od sytuacji i wogóle, od tego jak bardzo darze uczuciem tą osobę.. napewno zdobyłabym się na dużo.. lecz nie na bardzo dużo..

Link to comment
Posted

Na ile? Nie da się ocenić puki nie przyjdzie potrzeba się poświęcić. Jak przyjdzie, będę wiedział.

Link to comment
Posted
Wyjątkiem jest moja przyjaciółka, dla której zjadłabym kupę

hahahahahaahha jaki żal... ogarnij się ;]

Link to comment
Posted

Widziałam ten filmik już chyba z rok temu i oczywiście płakałam na nim, bo jkaby inaczej;) Zawsze się zbyt szybko wzruszam.

Ale zrobiłabym wiele.

Link to comment
Posted

Jej aż mnie w gardle ścisnęło, bardzo smutne. Piękny filmik o miłości i poświęceniu. Mam swojego chłopaka, dla którego zrobiłabym wiele, ale czy poświeciłam bym tyle co on to nie wiem .

Link to comment
Posted

a wracając do tematu zrobił bym tyle ile tylko jest możliwe

Link to comment
Incomprehensible
Posted

Filmik przepiękny, dziwnym trafem nie płakałam.

Wiadomo, że prawdziwie zakochany człowiek jest zdolny do poświęceń, do ogromnych poświęceń. I ja również byłabym zdolna. Może nie do wszystkiego, ale bardzo wiele potrafię poświęcić dla drugiej osoby.

Link to comment
Posted

A tak.. oglądałam to już dawno i płakałam jak cholera... Myślę, że jeśli kochałabym kogoś naprawdę, mogłabym dla niego wiele zrobić. Nie mogę powiedzieć czy wszystko, ale naprawdę bardzo, bardzo dużo

Link to comment
Posted

piekna historia...

Link to comment
Posted

filmik ciekawy, ale to tylko fikcja. mało kto jest zdolny do takich poświęceń. sama bym nie była, choć kocham.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

dla mojej ukochanej zrobiłbym wszystko :) nawet jesli mialoby mnie to kosztowac życie :)

Link to comment
Posted

Na bardzo wiele... Jeśli będzie chciał...

Link to comment
Posted

Dajcie spoko.j rozbeczalam sie... ja raczej nie wiem czy bym tak dała rady... mega poprostu...

Link to comment
Posted

Cudowny filmik, nie miałam okazji wcześniej oglądać

i wzruszyłam się strasznie...

Stać mnie na bardzo dużo, by najbliższe mi osoby były szczęśliwe,

ale aby tak wiele dać musiałabym zakochać się bez pamięci,

a tego uczucia jeszcze nie poznałam chyba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
  • yiliyane
   Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
  • supermati2009
   @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
  • yiliyane
   Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
  • yiliyane
   Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Gloria
   Gloria
   3
  3. 3
   dali
   dali
   3
  4. 4
   Kerosine
   Kerosine
   1
  5. 5
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  dali
  dali
  8 posts
  Kerosine
  Kerosine
  6 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  6 posts
  Gloria
  Gloria
  3 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  yiliyane
  yiliyane
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
  Wulf
  Wulf
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  37 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  21 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  443 posts
  yiliyane
  yiliyane
  367 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up