Jump to content

po jakim czasie powiedzieliście ukochanej osobie kocham cie

vicol69

Recommended Posts

Posted

tak jak w temacie... jak długo byliscie ze soba kiedy wasza ukochana osoba usłyszała to magiczne slowo?? i czy bylo ono szczere??

Posted

Ja powiedziałam od razu jak zaczęliśmy ze sobą być. Nie bylo szczere. x]

Posted

wlasciwie to spotykalismy sie juz od 2 miesiecy - dzien w dzien , po kilka godzin spedzalismy we dwojke.

ale pierwsze 'kocham Cię' powiedzialam po chyba 4 dniach, choc chlopak powiedzial mi to po 2.. na poczatku nie bylam pewna czy to slowa to jak narzanie nie jest za duzo, ale nie bylo.. kocham go bardzo mocno do tej pory ;* a minelo prawie 5 miesiecy.

nie pametam jak on zareagowal na moje wyznanie, ale ja po jego slowach bylam zszokowana i maxymalnie szczesliwa ;dd

Posted

szczerze to po 2 i pol miecha...

Posted

Po miesiącu.. Było szczere, zakochałam sie bez opamiętania :D

Gwido_Sobczak
Posted

Znałem Asię trzy lata zanim w ogóle się do niej zbliżyłem. ale kiedy już udało nam się umówić wyznałem jej moje uczucia. i to chyba dobrze. ona od razu nie odpowiedziała mi, że czuje to samo, ale wystarczył tydzień:) i mam nadzieję, że nic nie zmieni się przez następne 100 lat.

Posted

moj facet powiedzial mi jeszcze zanim bylismy ze soba ze czuje cos do mnie i ze to najprawdopodobniej jest milosc. A potem pierwsze 'kocham Cie' padlo jakos po tygodniu bycia ze soba. Ja czekalam troche dluzej z takimi wyznaniami bo gdzies po okolo 3 miesiacach zwiazku pierwszy raz powiedzialam mu ze go bardzo kocham

Gwido_Sobczak
Posted

Wygląda na to, że to kobiety dłużej zwlekają z ujawnianiem uczuć. O czym to świadczy? o większej dojrzałości? o szczerości? czy o strachu przed zaangażowaniem?

Posted
Wygląda na to, że to kobiety dłużej zwlekają z ujawnianiem uczuć. O czym to świadczy? o większej dojrzałości? o szczerości? czy o strachu przed zaangażowaniem?

W moim przypadku bylo to to ostatnie. Balam sie zwiazku, bo to byl praktycznie moj pierwszy facet, a przedtem mialam raczej sklonnosci do przelotnych flirtow.

Mam kolezanke ktora w ciagu miesiaca (w liceum) miala 3 chlopakow. Kazdy byl dla niej miloscia jej zycia, ustawiala slodkie opisy na gg, obsciskiwala sie z kazdym na kotyratzu i sprawiala wrazenie ogromnie zakochanej. I po 5 dniach czar nagle pryskal o.O

Gwido_Sobczak
Posted

Moja Asia to moja pierwsza miłość. i mam nadzieję (a wręcz jestem przekonany [zakochany?]), że pozostanie jedyną. Nie wahałem się jej tego powiedzieć, bo byłem pewny uczucia. Ona jak mi wyznała, długo wahała się, nie znała mnie. Jednak jak sama powiedziała, "rozkochałeś mnie wariacie i sprawiłeś, że jesteś dla mnie najważniejszy. Kocham Cię i nie chcę by to się kiedykolwiek zmieniło. Obiecujesz?" Dlatego, po zbudowaniu związku nie należy już mieć oporów z wyznaniem uczucia.

AniolekWGlanach
Posted

Znaliśmy się tydzień, to było nasze drugie spotkanie. Poszliśmy do lasu na spacer (jeszcze wtedy razem nie byliśmy). w pewnym momencie zatrzymał mnie, przytulił i powiedział, że mnie kocha i zapytał się czy chce z nim być. Ja jakoś nie chciałam uwierzyć w szczerość tego wyznania (taki uraz) i powiedziałam, że nie wiem i że nie bardzo mu wierzę. Musze jeszcze dodać, że czułam to samo, ale bałam się powiedzieć. Poszliśmy dalej i po mniej więcej dwóch godzinach chodzenia znów ta sama sytuacja. Powiedział do mnie : 'Mogę się Ciebie o coś zapytać? Ale odpowiedz tylko tak lub nie. Kochasz mnie?'. No i co ja mogłam powiedzieć ^^ Dodam tylko, że minęły już prawie trzy miesiące od tamtego dnia i cały czas jesteśmy razem ;)

Posted

pierwszego dnia:> po 11 miesiacach wczesniejszej znajomosci :) byly szczere, dalej je slysze :]

Posted

w dniu, w którym zaczęliśmy być ze sobą.

Posted

A czy ja bym mogl powiedziec dziewczynie z ktora rozmawiam od niecalego miesiac na gg z przerwami ze ja kocham? dodam ze znalismy sie najpierw sie z widzenia.

Posted
A czy ja bym mogl powiedziec dziewczynie z ktora rozmawiam od niecalego miesiac na gg z przerwami ze ja kocham? dodam ze znalismy sie najpierw sie z widzenia.

po co? chyba ze prosto oczy, bo na gg latwo jest napisac ze sie kogos kocha =]

Posted

Zaczelismy ze sobą chodzić po ponad 2 miesiącach znajomości bardzo intensywnej(znalismy sie kiedys, poznalismy pozniej na nowo, rozmawialismy dzien w dzien, rpaktycznie cały czas0. Po tym czasie on mnie spytał czy mysle, ze moglibyśmy być ze sobą, a ja odpowiedziałam ze tak. Słowo "kocham Cie" uslyszlam jakoś kilka dni po tym jak bylismy razem, a ja powiedzialam to po ok miesiącu naszego związku jak byłam przekonana w 100% że to on-ten Jedyny. I wiem to do dzis ze to moja 'połówka'

Posted

ja z moją byłą ( niestety ) powiedzieliśmy sobie jednocześnie co do sekundy po 3 miesiacach bycia ze soba ... w wigilie... nei wiem czy bylo prawdziwe ... czy ktos okreslil termin milosci ?? dla kazdego jest inny, ale nawet kiedy nie jestesmy ze soba juz od 2 miesiecy to i tak jest mi przy niej dobrze ... nei wiem czemu :P

Posted

powiedzmy ze po hmm 3dniach :D szalona sprawa 6 szkołą podstawowa, ale takie prawdziwe kocham Cię było na walentynki zeszłego roku kiedy zabrałem ją do opery miejsca które kocha :D gdy już po wszystkim odwoziłem ją do domu a taksówka czekała na mnie powedziała mi to prosto w oczy :) ... a dalej zostawię to dla siebie heh

Posted

po 3-4miesiacach, ale czułem, że to jest to troche wcześniej :P

• 2 weeks later...
Posted

ja to powiedziałam dla chłopaka jak sie 1 raz ze sobą całowaliśmy jak zaczęliśmy ze sobą chodzić po 5 latach znajomości...

z jego strony chyba to było szczere nie wiem czy z mojej bo jak jestem przy nim to go kocham a jak sie rozstajemy i on nie pisze nie dzwoni kilka dni to mi ta miłosć przechodzi... a jak sie spotykamy to znów od nowa itd.;p

Posted

No więc to było tak, spotykałam się z D. już dość długo ^^

Pewnego dnia napisał mi sms-a że chciałby się ze mną spotkać, no więc okej zgodziłam się ^^ Traktowałam go jak przyjaciela. ^^ Wyszłam przed dom, widziałam że już tam jest. Trochę mnie to zdziwiło :) Poszliśmy się kawałek przejść, rozmawialiśmy długo, śmialiśmy się, wygłupialiśmy ^^ W końcu on zatrzymał się, lekko posmutniał i spuścił wzrok, wtedy powiedział mi że jestem dla niego kimś więcej niż tylko przyjaciółką. Jakoś nie chciało mi się w to wierzyć, więc nawet się zbytnio tymi słowami nie przejęłam ;d Pojechał do domu, ja sobie przemyślałam wszystko i zrozumiałam, że ja też coś do niego czuje, ale postanowiłam być twarda ;d W tym momencie zadzwoniła mi komórka, zapytał czy chciałabym z nim być, powiedział że mnie kocha. Ja wtedy powiedziałam mu że to dla mnie za wcześnie i nie chce z nim być.. Rozłączyłam się i pamiętam że przepłakałam całą noc nad swoją głupotą. Jednak on się nie poddawał :D Znowu do mnie przyjechał i wyznał mi to jeszcze raz, myślał że znowu dostanie kosza.. ale ja wtedy tylko się uśmiechnęłam i przytuliłam go xD Zdziwiony był xD Zapytał więc czy z nim będę, no nie umiałam - zgodziłam się ;) I jesteśmy razem nadal :)

Ja powiedziałam mu, że go kocham po jakimś 1,5 tygodniu naszego związku. ^^ Dokładniej to na mistrzostwach Polska - Niemcy xD Oj cieszę się że się nie poddał :) Bo teraz za niego bym życie oddała :)

Posted

mysle ze jesli mowi badz slyszy sie to slwo odrazu,to nie jest ono prawdziwe.nie mozna kochac kogos od drugiej randki,widzac same jego dobre cechy-to co wtedy sie czuje to zauroczenie,a milosc przychodzi(lub nie) pozniej kiedy jest ise z kims dluzej,poznaje sie go bardziej,widzi sie ze nie jest idealem,a jednak nadal chce sie z nim byc,bo czujesz to cos,ta potrzebe ze chcesz miec ta osobe razem z Toba,w swoim zyciu,pomimo ze nie jest idealna.to jest milosc,wtedy zaczyna sie milosc i wtedy mozna powiedziec ze sie kocha.

ja sama powiedzilam kiedys,i slyszlam "kocham"po kiku spotkaniach i stracilam to slowo i jego znaczenie tak szybko jak szybko je dostalam.

"nie kochasz za.kochasz pomimo".

Posted

On mi po miesiącu- zamurowało mnie totalnie. Ja mu po 2. I mówimy to sobie każdego dnia i zawsze brzmi tak samo: dreszcze, uczucie ciepła. Miłość ;)

loża_szyderców
Posted

Po 3,5 miesiącach

Posted

Hmmm u mnie to dluzej trwało. To mój pierwszy facet na powaznie. Zawsze traktowałam te słowo jako bardzo waze i magiczne. nie chciałam mowic tego pierwszemu lepszemu facetowi tlumaczac sie '' bo z nim jestem ''.

Moj chlopak miał przede mna dziewczyne ktora go strasznie zraniła..

On powiedział mi to po 4 miesiacach, a ja po 7.. Było szczere!! Bardzo :) Pamietam to jak dzis xD