Jump to content

Podróż na Księżyc

promyk_slonca

Recommended Posts

promyk_slonca

Macie przed sobą jedyną szansę, by polecieć na księżyc :D .

Odważylibyście się na taką podróż? Jeśli tak to dlaczego?

Czy balibyście się, że coś może się nie udać i że możecie zginąć?

no ba, pewnie, że bym nie odmówił, chociażby dla samego faktu, a przede wszystkim, dlatego, że to jest coś tak nieosiągalnego, elitarnego no i niesamowitego, że nawet bym się nie zastanawiał..

lepiej tak niż być przejechanym przez samochód, poza tym warto nawet za taką cenę..

Gdyby była taka opcja, to pewnie, że bym się wybrała. Z czystej ciekawości chociażby.

Rakieta może wybuchnąc, czy zepsuc się, jak i samolot. Jednak wydaje mi się, że chęc odbycia tak dalekiej i wyjątkowej podróży oraz zobaczenia czegoś zupełnie innego byłaby silniejsza niźli sam strach. Wydaje mi się, że w takim momencie nie myślałabym nawet o tym, co może się stac. Byłabym zbytnio podekscytowana samą sytuacją.

A i ciekawym przeżyciem byłoby stąpanie w tym śmiesznym kombinezonie i faszerowanie się żarciek z tubek ;)

ennostiel

Tyle rzeczy bym chciała zobaczyć na ziemi, że na księżyc mi się nie spieszy ;D

Odważylibyście się na taką podróż? Jeśli tak to dlaczego?

Raczej nie. Chyba, że ktoś naprawdę by mnie namówił. Oddałabym raczej wycieczkę ojcu, bo zawsze o tym marzył i chyba do tej pory marzy.

krzychu90

Zapewne statystycznie to i tak wiecej wypadków śmiertelnych występuje na drogach. Teraz powiedziałbym, że bym poleciał, ale jakbym stanął przed taką szansą to mógłbym mieć wątpliwości.

Renatazxcvbnm

Jasne, że chciałabym. Strach na pewno by był, bo kto by się nie bał ;)

Choć z drugą osobą było by fajniej, nie mówię tu o jakimś romantycznym spacerze po księżycu, tylko po prostu było by o wiele raźniej...

cukinka :)

ja bym chciała się wybrać w taką podróż , ale chyba bym się bała, a poza tym osób niezrównoważonych psychicznie nie zabiera się w kosmos :P

Bałbym się że rakieta wybuchnie/rozwali się, wymiotowałbym na testach, ale i tak bym poleciał, bo nie ma nic lepszego niż widok Ziemi z kosmosu..

Peggy Brown

Zawsze mam starch przed podróżą :|

A więc zapewne bym się bała jednak przeżyć taką podróż to coś fascynującego.

onaszalona

padłabym ze szczęścia, pewnie że bym się zgodziła

czy bym się bała.. chyba nie, no może troszkę ale byłabym zbyt zajęta przygotowaniem się i dowiadywaniem jak tam jest.

mała czarna

Jasne, zę tak!

To by było spełnienie jakiegośtam marzenia, bo niebo mnie w sumie fascynuje.

No i raz sie żyje, więc nie widzę powodu, by rezygnować z przyjemności ;).

I tak kiedyś przyjdzie nasz czas, a podróż na księżyc to jest największa przygoda w życiu, więc myslę, że zdecydowałabym się na nią bez wachania. ;D

Incomprehensible

Nie poleciałabym, bo mnie to nie kręci. ; D

Wolę oglądać w nocy księżyc z Ziemi.

Eee, jeśli ludzie na Ziemi nie potrafią dostrzegać tylu pięknych rzeczy, to co zobaczą na Księżycu? :)

Ja mam na tutaj dużo spraw i chyba szkoda by mi było czasu na takie wycieczki :D

Ja jednak nie odważyłabym się na podróż w kosmos, gdyż po prostu bym się bała. Zresztą nie jest to dla mnie ciekawe i chyba bym się tam nudziła... wieczna ciemność...

• 2 weeks later...

Jeśli to by było konieczne to owszem.

A tak w sprawie księżyca to czytałem nie dawno i oglądałem w tv ciekawy program(nie pamiętam nazwy) w którym mówili ze jest prawdopodobieństwo ,że nikt nie był na księżycu a te wszystkie wyprawy to było wielkie kłamstwo ja nie wiem ale myślę ze to możliwe.

lilandrah

Tak, chciałabym o możliwym wypadku pewnie bym nie myslała. Jakby sie coś miało stac to by się stało, na Ziemi albo tam daleko...

patusa666

Na Księżyc mogę polecieć choćby zaraz!!

Codziennie mam chęć kupić bilet gdziekolwiek i po prostu ruszyć przed siebie bez żadnych zobowiązań.

Claudynka

Nie chciałabym lecieć na księżyc. Kompletnie nie interesuje mnie astronomia. Nie interesuje mnie, jak to jest w tym 'innym' świecie.

Wolałabym wybrać się w podróż po Europie, czy innym kontynencie, niźli patrzeć na księżyc.

NoNameUser

Ja jestem pierwszy ktory kupuje bilet;] Powodow znajdzie sie kilka, a takiej okazji bym w zyciu nie przepuscil. Oczywiscie ze ryzyko wypadku jest, ale jak napisala lilandrah, rownie dobrze moze wpasc pod samochod idac do sklepu po bułki.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Popular Now

• Najnowsze posty

• michaelowax3
      Dla mnie żaden tam status społeczny czy różowe albo zielone włosy nie świadczą o wartości. Myślę, że dla każdego z osobna co innego będzie definiować kogoś jako tego wartościowego. Dla mnie najważniejsze jest być sobą, nie udawać. Charakter, postępowanie, czyny, słowa - to może wpływać na to co o kimś będziemy myśleć i czy uznamy tę osobę wartościową. Choć to pojęcie jest chyba używane nad wyraz bo jednak wartościowy według słownika oznacza jakieś bogactwo. Podpisać pod to kogoś kto ma wiele zalet. Ale wartość określana raczej jako całokształt mówiąca o człowieku.
    • Shady-Lane90
      Pieniądze same w sobie nie dają szczęścia, ale bardzo mogą w szczęściu pomóc. To dzięki nim możemy się leczyć (gdyż na państwową służbę zdrowia w tym kraju nie ma co liczyć), możemy spełniać marzenia (oczywiście te, które da się spełnić za pomocą odpowiednich funduszy). Z drugiej jednak strony zbyt duża ilość gotówki potrafi uprzykrzyć życie. W naszym otoczeniu zaczynają się pojawiać fałszywe jednostki, które udają przyjaciół, chociaż tak naprawdę zależy im tylko na naszych pieniądzach. No i wiadomym jest, że nie wszystko da się kupić za pieniądze. 
    • holdem
      Moi pamiętają, i ja też pamiętam o ich. Za każdym  razem kupujemy sobie "sarkastyczne" prezenty np.: pluszowy jednorożec, ogromna rama do rozbitego lustra albo nunchako (nw jak to się pisze) z kiełbasy... Jest ciekawie,
    • Shady-Lane90
      Ale właśnie szanowna Pani całuśna postawiła sprawę jasno, że partner i dziecko mają być dla niej na równi. To tak nie działa. Kochający rodzic stawia swoje potomstwo ponad partnera. Choćby ten partner był drugim po Bogu.  Reszta argumentów - choćby trafnych - mało nas interesuje, gdyż takie rażące podejście do sprawy przyćmiło wszystko. Poza tym - autor postu pisał, że chadza razem z partnerką na zakupy itp. Nie jest więc tak, że to on sponsoruje zupełnie wszystko w tym związku. Co do wychowania dziecka i wtrącania się przez dziadków. Wybaczcie, ale ten związek trwa 8 miesięcy. Dziadkowie są dziadkami od urodzenia dziecka. To logiczne, że chcą dla wnuka jak najlepiej. Oczywiście zgadzam się, że autor postu powinien porozmawiać z partnerką o tym, co mu się nie podoba. Ale ABSOLUTNIE NIE MA PRAWA WYMAGAĆ, ABY KOBIETA STAWIAŁA GO NA RÓWNI Z DZIECKIEM, albo co gorsza ponad nim. 
    • holdem
      Witaj, co rozumiesz przez samorozwój? możesz to rozwinąć?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Sis, dziś na Discovery Chanell o 21 będzie film dokumentalny o wypadku PKSu pod Gdańskiem w 1994 roku. Jedną z ocalałych osób z tego wypadku i uczestniczką tego programu będzie sąsiadka mojej ciotki, pani Sabina. W 2008 roku ją poznałem osobiście.
      Polecam ten odcinek jak i całą serię "Największe polskie katastrofy".
      · 4 replies
    • Kerosine
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Zapewne znasz sprawę zbiorowego samobójstwa w Jonestown (chociaż ja nazwałabym to zaplanowanym masowym zabójstwem). Nie wiem czy miałeś okazję słuchać taśmy z ostatnich minut sprzed całej tej katastrofy, więc podsyłam. Mrozi krew w żyłach, ale wiem, że jako fan spraw kryminalnych, powinieneś to przesłuchać. 

· 13 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Pacz co dla Ciebie mam  
      https://www.youtube.com/channel/UCynFZm_tin-9SgtaupR6TIA
      https://www.youtube.com/channel/UC3FBrY3U9fQslzrGxq1jqhQ
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

...
      · 0 replies
  • Popular Contributors