Jump to content

Zawód-striptizer

gonzoxxx

Recommended Posts

Posted

Witam chcialbym w tym watku poruszyc temat meskiego striptizu....Niedawno moja kuzynka powedziala mi zebym sie nadawal na striptizera na poczatku to wysmialem ale teraz zaczynam powaznie o tym myslec mimo ze juz rok chodze na silownie nie czuje nadal sie na yle atrakcyjny zeby juz teraz podjac ta prace ale mysle ze ciezka praca daloby sie to nadrobic..ale jest spraw ktore mnie zasanawia. Czy kazdy moze zostac striptizerem? co trzeba zrobic zeby nim byc? i najwazniejsza kwestia czy to nie jest zbyt patologiczny zawod ktory trzeba bedzie ukrywac przed znajomymi? Co myslicie o tym? czekam na wasze opinie....

Posted

Nie istnieją patologiczne zawody, nie zadręczaj się "co ludzie powiedzą" to ty dostajesz za to kasę.

Posted

Wszystko zależy od Ciebie i twoich zasad moralnych. Każdy ma inne. Jeden powie, że w życiu nie zabił by człowieka , drugi, że nie rozbierze się publicznie. Ja nie widzę w tym nic złego. Choć nie powiem nie chciałabym aby mój chłopak w ten sposób dorabiał.

co trzeba zrobic zeby nim byc?

Podejrzewam , że trzeba trochę tańczyć więc jakis krótki kurs tańca, a potem zgłosić się do lokalu z takimi usługami.

Życzę szczęścia.;)

Posted
ktory trzeba bedzie ukrywac przed znajomymi?

ja bym prędzej ukrywała, że męczę się na kasie w supermarkecie, niż że tańczę w klubie.

a co o tym myślę.. myślę, że zawód jak zawód, ale patrząc na striptizerów, hm, wyglądają okropnie, wszyscy napakowani i prawie wszyscy pomarańczowi od solarki. nie kręcą mnie takie występy, bo nie mam czego podziwiać.

Posted
Choć nie powiem nie chciałabym aby mój chłopak w ten sposób dorabiał.

Jedyny problem widzę właśnie w tym. Twoją laska będzie musiała być bardzo wyrozumiała, bo w końcu każda kobieta chce mieć faceta tylko dla siebie.

A jeśli chodzi o znajomych to bym się nie martwił. Oni na pewno nie będą na twą pracę patrzeć krytycznie. A tak poza tym to żaden pieniądz nie śmierdzi ;)

Posted

O dziewczyne to sie nie boje powiedzialbym jej o tym jesli mnie kocha to zrozumie martwi mnie troche czy bym sie nadał.. nie wiem czy kazdy moze byc striptizerem ja mimo ze cwicze juz rok nie jestem do kocna zadowolony z tego jak wygladam ale wiem ze z rok jeszcze i mogloby byc niezle...ponoc jestem niebrzydki ale czy ja wiem czy to wystarczy na taki zawod...moze ten zawod moga wykonywac tylko najpiekniejsi???

Posted

Hmmm jesli ktos chce mi pomoc w tej kwestii to podam wam moje konto na fotce http://www.fotka.pl/profil/19Gonzo88/ Prosze was o opinie czy taka osoba jak ja nadawalby sie do tego fachu...wiem tez ze tancerz musi posiadac pewnosc siebie i podejscie do kobiet ale to akurat chyba nie stanowi dla mnie problemu..prosze o szera ocene zeby pozniej nie robic sobie zludnych nadzieji z gory dzieki za wasze opinie :)

Posted

Widze ze nikogo nie ciekawi juz moj temat ale jesli macie ochote to piszczie jak widzicie moje szanse w tym fachu kazda obiektywna opiniia bedzie dla mnie bardo cenna z gory dzieki...

Posted

Nie chciałabym, by mój facet był striptizerem. Z natury jestem piekielnie zazdrosna o tę moją drugą połówkę.

Poza tym mnie stripitizerzy nie kręcą, raczej nie skorzystałabym z ich 'usługi'. Nie podobają mi się mięśnie a'la Pudzian, pomarańczowa - solaryjna opalenizna, nakremowana twarz.

Niby zawód jak każdy inny. Jednak wstydziłabym się przyznać rodzinie, znajomym, że tańczę w klubie. Taki tryb życia zdecydowanie nie pasuje do mojej osobowości i zasad moralnych.

Posted

Mam jeszcze jedno pytanie nawiazujace do tematu...Czy jest jakas osoba wrod was ktora myslala kiedys o tym zawodzie albo taka ktora chcialaby go wykonywac???

Posted
Czy kazdy moze zostac striptizerem? co trzeba zrobic zeby nim byc?

1. Nie xD

2. Zdaje mi sie, ze dyplom potrzebny nie jest. Wypadałoby natomiast nauczyc sie rozrywac koszulke a'la Hulk Hogan. I krecic tylkiem. Ale juz nie tak, jak Hulk.

i najwazniejsza kwestia czy to nie jest zbyt patologiczny zawod ktory trzeba bedzie ukrywac przed znajomymi?

Patologiczny? Pomińmy. Jest to zawod ktorego nalezy sie wstydzic. Zreszta pomysl jak by zareagowali twoi znajomi. I nie chodzi tu o wyrozumiałosc, czy inne bzdety typu prawdziwa przyjazn. Kazdy mysli sobie swoje.

Co myslicie o tym?

Ze tak powiem, malo atrakcyjny zawod. Pomijajac juz społeczny osad, to striptizerem mozna byc ile lat? No ile? A potem co?

Posted

Na widok tych oczu zaparło mi dech w piersiach... (:

Nawiązując do tematu - lubię męski striptiz. Podoba mi się, nie ukrywam ale nie za pieniądze. Dla rozrywki - owszem, fajna sprawa. Moi koledzy zrobili dla mnie 'pokaz' swoich umiejętności na dziewiętnaste urodziny. Dobrze wypadło ;)

Zawód jak zawód - żadna praca nie hańbi, ale napewno nie związałabym się z kimś, kto Go wykonuje. To mój facet i tylko ja mogę na Niego patrzyć, kiedy jest rozebrany. Tylko ja mogę Go dotykać, podziwiać. Nie wyobrażam sobie, żeby to samo robiła z Nim chmara innych dziewczyn, nie zniosłabym tego. Wobec zakończenia tego wątku - kategoryczne nie!

Mnie pasjonuje taniec na rurze - nie rozbierany, nie za pieniądze - żadna praca w nocnym klubie nie wchodzi w gre. Po prostu podoba mi się to i chciałabym się tego nauczyć. Ale nie orientuje się czy bez żadnych obaw mogłabym uczęszczać w takich 'lekcjach'. Nie jestem z osób rozważających kwestie 'co ludzie powiedzą' ale mój chłopak chyba nie był by zadowolony.

Możesz pójść na kurs tańca - dla siebie i ewentualnych 'potrzeb' wybranki. Jeśli chcesz wieść spokojne życie z kochającą kobietą u swego boku - ta praca odpada [no chyba, że trafisz na bardzo wyrozumiałą dziewczynę, w każdym razie nie sądzę, aby Cię to spotkało (:]. Jeśli chcesz być wolny - to zawód dla Ciebie. Jak mniemam.

Renatazxcvbnm
Posted

hmmm jeżeli jesteś na tylo odważny i masz niebywały dystans do dsiebie to spróbuj...

Ludzie nie zawsze mają rację, więc nie przejmuj się tym co oni by powiedzieli bo to nie ich życie... To, że będą się krzywić na słowo striptizer świadczy tylko o nich samych, choć to mało produktywne zajęcie, tzn. pomijając te wszystkie uśmiechy na twarzach pań, to i tak uważam, że nie ma w nim nic takiego aż złego ;)

Jeżeli uważasz, że to jest to, co w życiu chcesz robić to niech nie ogranicza cię zdanie innych, zawsze trzeba mieć własne zdanie nawet jeżeli kłóci się ono ze zdaniem ogółu ;)

• 5 months later...
Posted

Niby żadna praca nie hańbi, ale nie chciałabym, żeby mój ukochany zdobywał w ten sposób kasę.

Ale sądzę, że jeśli umiesz tańczyć i jako tako wyglądasz to może i będzie ci się dobrze powodzić w tej pracy ;D

Posted

Dobra kasa jest z tego, jednak nie chciałbym tak pracować.

Posted

Dla mnie obrzydliwi hmm... a raczej żałośni są faceci w stringach, machający pupą przed kobietami i innymi partiami ciała, wysmarowani jakąś oliwką. Ble:P

Musiałbyś mieć nieźle wyrozumiałą laskę , żeby to zrozumiała i nie była zazdrosna. Poza tym myślę, że są lepsze sposoby na zarobienie pieniędzy ;)

Posted

Gotówka z tego jest, musisz dobrze tańczyć, być dobrze zbudowanym. Nie wiem co ukrywać przed znajomymi, jednak gdybym była w związku z takim chłopakiem nie chciałabym aby machał tyłkiem czy innymi częściami ciała przed kobietami.

Posted

zadna praca nie hanbi, a zarobek z tego jest. aczkolwiek sam nie chcialbym w ten sposob zarabiac

• 1 month later...
Anonimowa15
Posted

Striptizer? ŻA

Posted

jak dla mnie to taki dość hmm...nierządny? zawód.

napewno musiałbyś być przystojny, wyluzowany, otwarty.

Posted

Pierwsze co mi przyszło na myśl i zapewne nie tylko mi, to fakt, że nie chciałabym mieć takiego faceta. Co z tego, że zarabiasz kokosy, jak większość napotkanych, potencjalnych partnerek odwróci się na pięcie, jak dowie się jak zarabiasz. Nie mówię, że wszystkie, ale mierzę swoją miarą, bo czyją mam mierzyć? Masz 20 lat, a możesz skomplikować sobie tym życie osobiste na kolejne lata tym posunięciem. Nie zwykłam mówić ludziom, co sądzę, że powinni zrobić, ale sam pytasz nas o opinię. Nie rozpatruję zawodu stritizera w kategoriach nieżądne, nieprawe, niemoralne czy obrzydliwe, bo nie jestem moralistką, ale to zawód dla pędziwiatrów, którzy żyją chwilą i nie jest dla nich priorytetem kobieta, rodzina, stabilizacja, tylko kasa i przebojowość. A zdolny zaradny facet potrafi zarobić w inny sposób, nie koniecznie trywialny i męczący, zarabiając na swojego pracodawcę.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane