Jump to content

Nie wierze juz w milosc

aniolek1

Recommended Posts

Posted

DZisiaj po 18miesiacach zerwalismy z chlopakiem bylo zle miedzy nami ciagle pretensje, ja nigdzie nie moglam jechac ani spotkac sie z kolezankami, bardzo go kocham ale nie moglam tak!!moje zycie nie ma sensu, nie wiem co robic. Nie wierze juz w milosc

Posted

To musisz znaleźć sobie chłopaka, który będzie pasował do ciebie z charalteru :P

Posted

Codziennie ludzie rozstaja sie, rozpoczynaja zwiazki albo proboja wszystkiego jeszcze raz. Skoro bylo Ci z nim zle to chyba dobrze ze sie rozstaliscie? A smutek minie po pewnym czasie.

Posted

Skoro było źle to rozstanie wyjdzie Ci na dobre. Jedyne leki to czas i nowa miłość, ale tak po prawdzie lepiej dla niektórych by byli sami. Ludzie dobrzy, ale inni nie są do nich dostatecznie dobrzy. Nie ma czegoś takiego jak sens życia, są tylko cele do osiągnięcia i jak się wypełni wtedy dopiero się kończy.

Posted

rozumiem że Twoj chlopak byl o Ciebie chorobliwie zazdrosny? jeśli tak to powiem Ci , że dobrze zrobilaś , bo z takim czlowiekiem nie da sie normalnie życ, zobaczysz już nie dlugo znjadziesz sobie odpowiedniego chlopaka. :)

Posted

Tysiące osób w ciągu jednego dnia powtarza "Nie wierze już w miłosc", nie wierz, ona była jest i będzie. Kiedyś uwierzysz znów.

Posted

tak to już z tą wiarą jest. jak jest dobrze - wierzymy, jak jest źle - z naszej wiary nie pozostaje nic, prócz wspomnień.

takie życie.

czas leczy rany, jak to mówią. dobrze, że postawiłaś na swoim - chorobliwa zazdrość jest niebezpieczna.

Posted

Wczoraj jeszcze sobie wypil to sie stawial, nie chcial mnie do domu puscic,zaczol takie przykre rzeczy mowic na mnie..pozniej ze sie zabije,odgrazal sie!! :| :| teraz wiem ze dobrze zrobilam, tak czas leczy rany jest ciezko ale musze dac rade

Posted
Codziennie ludzie rozstaja sie, rozpoczynaja zwiazki albo proboja wszystkiego jeszcze raz. Skoro bylo Ci z nim zle to chyba dobrze ze sie rozstaliscie? A smutek minie po pewnym czasie.

zgadzam sie z tym.. smutek minie, Ty znajdziesz sobie wspanialego faceta, z ktory bedzie Ci naprawde dobrze... nie mozna po jednym zawodzie milosnym przestac wierzyc w milosc, poniewaz to uczucie jast zbyt silne, aby moglo zniknac z czyjegos zycia... kazdy kocha i jest kochany..:)

Posted

skocz z mostu. pomaga

Posted

miecio Ty to umiesz ludzi pocieszac... zal..

Posted

no bo dla mnie to popieprzone jest. kazdy tak ma i kazdy tak bedzie mial. minie z czasem nic samemu sie nie przyspieszy. proste

Posted

w sumie masz racje... ale dziewczyna szuka wsparcia, atexty w stylu "skocz z mostu" raczej jej nie pomoga, tylko bardziej dobija...

Posted

według mnie miłosc to przyzwyczajenie nie ma czegoś takiego jak w filmach czy bajkach zyli długo i szczesliwie.Do kazdego chłopaka mozna sie przyzwyczaić i tyle bez zadnych rewelacji.A pózniej przyzwyczajenie robi swoje.Więc jelsi ktoś wierzy w miłosc to dla mnie totalna głupota i nie znaomość zycia.

Posted
w sumie masz racje... ale dziewczyna szuka wsparcia, atexty w stylu "skocz z mostu" raczej jej nie pomoga, tylko bardziej dobija...

taa jezeili ona bierze takie rzeczy co ludzie pisza na forum na powaznie, to niech zacznie sie lepiej leczyc :]

Posted
według mnie miłosc to przyzwyczajenie nie ma czegoś takiego jak w filmach czy bajkach zyli długo i szczesliwie.Do kazdego chłopaka mozna sie przyzwyczaić i tyle bez zadnych rewelacji.A pózniej przyzwyczajenie robi swoje.Więc jelsi ktoś wierzy w miłosc to dla mnie totalna głupota i nie znaomość zycia.
monia1761 jesli nie wierzysz w milosc i jej moc,to ja Ci tylko wspolczuje.. nie wyobrazam sobie zycia, w ktorym brak milosci.. nie tylko damsko-meskiej, ale tez rodzic-dziecko, przyjacielskiej.. bez tego swiat bylby pusty i zimny..
Posted

Tak to jest, niestety. Ból i tęsknota minie za jakiś czas.

czas leczy rany, jak to mówią. dobrze, że postawiłaś na swoim - chorobliwa zazdrość jest niebezpieczna.

Też tak myślę ;) Chyba lepiej znaleźć sobie kogoś, kto Ci będzie ufał.

Posted
zycie nie ma sensu
Aniolek1, życie ma sens. Przecież nie wszystko musi się kręcic wokół miłości. Masz przyjaciół, z którymi teraz możesz się normalnie spotykac, możesz pozwolic sobie na wszelkie wypady wraz z nimi, poznawac nowych ludzi, robic to, na co akurat masz ochotę -wyłącznie dla siebie i własnego dobrego humoru. I nikt Ci przy tym nie będzie niczego wypominał. I czy to jest bez sensu?

Osiemnaście miesięcy to szmat czasu. Naturalnie, że tęsknisz, że mimo wszystko brakuje Ci jego obecności. Z miłości nie wyleczysz się z dnia na dzień. Daj sobie czasu. Płacz, jeśli najdzie Cię ochota, leż całymi dniami w łóżku -nie miej sobie tego za złe. Odcierpisz i na nowo zaczniesz poznawac życie, z lepszej jego strony. Głowa do góry, nie na nim jednym świat się kończy ;)

Posted

ja tez nie wierze, ale ważne ze jestem szcześliwa u boku swojego mężczyzny

Posted

Miłość istenieje.Choć jej nie widzimy często ją odczuwamy.To miłośc do przsyjaciół kota chłopaka lub rodzica. To że zawiodłaś się na jednym chłopcu nie znaczy ze to juz nigdy nie odnajdziesz tego uczucia.Życia nieda sie zapisac jak pustej kartki tk jak tego chcemy.Pamiętaj o tym że zanim dojedziesz do mety będzie wiele zakrętów i krzywych dróg.Pozdrawiam Alga

• 3 weeks later...
Posted

Nie wierzysz w miłość bo jej nie doświadczyłaś. To co opisałaś po krotce to nie jest takowym uczuciem. Dobrze, że się z nim już nie męczysz. Należy szukać dalej i czekać :)

Jak nie będziesz wierzyła to Cię nie dosięgnie.

Posted

Kochana, jezeli nie ten to nastepny :) Nie martw sie, to dupek jezeli cie zostawil.. :)

DeathKittyIsAlive
Posted

miłość jestt musisz tylko trafic na odpowiedniego

a ten nie byl widocznie

18 miesiecy to dlugo... ale dasz rade zapomniec

Posted

Czas goi rany. Po jednym uczuciu przychodzi następne..

i kolejne. Zapomnij..wokół ich tylu..

Posted

przejdzie Ci zobaczysz, daj sobie trochę czasu