Jump to content

Cała prawda o nasza-klasa.pl

candy

Recommended Posts

Posted

Cała prawda o nasza-klasa.pl... http://www.projekt-kasandra.blogspot.com

Posiadam konto na naszej-klasie, strona pomogła mi odnaleźć znajomych z wakacji i dawnych szkół, niestety muszę przyznać, że nie jestem zadowolona z tego co tam się wyprawia.

-Po pierwsze fikcyjne profile "Vanessa Hudgens", "Zac Efron", "Miley Cyrus" i ich dzieci, mężów, żon. Paranoja. Dzieciom stanowczo powinno się wyrywać komputery z rąk.

-Po drugie zaproszenia od dziwnych profili "Gorące laski", "Seksowne dziewczynki - ostra selekcja" lub całkiem nieznajomych osób. To jest nikomu niepotrzebne.

- Po trzecie "wyślesz mi prezent?" (chodzi o te obrazki, które wyświetlają się na profilu, jeżeli wyśle się smsa).

- Po czwarte zrobiła się z tego fotka.pl -> "KOMENTUJCIE MOJE ZDJĘCIA". Nie no super.

- Po piąte rozbierane zdjęcia. Ludzie, na tym portalu konta mają dzieci!

Nie wiem jak wy, ale ja już dawno zmieniłam swój profil na "prywatny". Mimo wszystko poważnie zastanawiam się nad usunięciem swojego konta z tej strony. I pomyśleć, że rok temu była to zwyczajna, bardzo fajna strona.

Natomiast to mnie po prostu przeraziło. Eh, brak słów ;/

http://bp0.blogger.com/_J3zGAxj4TGQ/SGo ... h/0033.JPG

Nasza-klasa.pl, portal dla ludzi BEZ klasy.

Peggy Brown
Posted
Po pierwsze fikcyjne profile

Powinny zniknąć, jedynie zaśmiecają n-k

Dzieciom stanowczo powinno się wyrywać komputery z rąk

To nie tylko dzieci zakładają fikcyjne profile.

"Gorące laski", "Seksowne dziewczynki - ostra selekcja"

n-k robi się już gorsza od n-k

Po piąte rozbierane zdjęcia

Kilka razy już wpadłam na nie ciekawe profile

Mimo wszystko poważnie zastanawiam się nad usunięciem swojego konta z tej strony.

Mi również choć szkoda :|

Znalazłam wiele znajomych z którymi nie miałam kontaktu wiele lat

I pomyśleć, że rok temu była to zwyczajna, bardzo fajna strona.

Była :|

Posted

właśnie z tych powodów usunęłam konto z naszej-klasy

Posted

A ja tam sobie mam konto, niedawno założyłem, jeśli przetrwa trochę ten portal, to może się przydać.. w moim profilu poza ksywką, miastem, mailem i przypisaniem do klas nie uświadczysz nic więcej danych ani zdjęć, ale do skontaktowania się po latach wystarczy, w końcu taka jest idea tego portalu..

Posted

Mam tam konto. Zaproszenia od kont fikcyjnych odrzucam. Według mnie zaśmiecają ten portal i powinny być usuwane. : )

Posted

Taaak.... teraz to jest jeden wielki śmietnik. Połączenie wszystkiego: fotki, photobloga, epulsa itd... Te, już wspomniane, "prezenty", fikcyjne konta, opisy.... Wiadomo, skoro "nasza-klasa" to klasy muszą być. Fora oczywiście też. Wiadomości jak najbardziej. Zdjęcia? O ile nie jest ich za dużo.... Ale po co reszta? Mam ochotę wyrzucić komputre przez okno, gdy na gg dostaję wiadomość "Nowa fota na nk, wejdź i skomentuj :)". Żałosne... zwłasza, że niektórzy zdjęć mają dosłownie setki... Prezenty typu "Super...(matka, żona, kochanka" są powalające... Powinni zrobić jeszcze plakietki "NEO-dzieciak". Żal, żal i jeszcze raz żal.

Szkoda, że żałośni są również ludzie, wydawałoby się, poważni

Posted

nie cierpię naszej klasy, dlatego nigdy nie mialam, nie mam i nie będę mieć tam konta.

Posted

Dla jednych zalosne- dla drugich pociagajace. To taki epuls sie z tego zrobil poprostu =]

Gwido_Sobczak
Posted

Jak zwykle pieniądze uczyniły z trafionego pomysłu zwykły komercyjny chłam. więc powiem wam szczerze - używajmy prywatnych notatników z danymi znajomych a nie szukajmy ich w necie. lepiej się spotkać niż rozmawiać przez wiadomości elektroniczne...

karol654321
Posted

Ten problem nie dotyczy tylko naszej klasy, ale wszystkich witryn z których korzysta armia dzieci najlepszego domowego internetu, sylwuś i "plejerów mymorpegie" (te określenia w wypadku wielu osób się na siebie nakładają.

:/

Najlepiej upier*** im jakikolwiek dostęp do komputera, do ukończenia 21 roku życia.

Kolejnego Matrixa będą kręcić w Polsce a nie USA, bo tam są AOLers a nie dzieci neo.

Posted

Zapomniałeś wspomnieć o tej paranoi w związku z ilością znajomych. God, ludzie... Mam więcej znajomych to jestem fajniejszy? To też według mnie jest chore.

Posted

uwazam ze powinni byc jacys ludzie od nadzorowania kont i usuwac takie jak te w/w. zgadzam sie, n-kl zeszla juz dawno na psy i teraz juz prawie niczym sie nie rozni od fotki i komunikatorow. a cel tego byl inny.

wszystko jest dla ludzi ale w granicach rozsadku i dobrego smaku. sama nie umieszczam tam swoich danych poza imieniem i nazwiskiem, jest tam kilka zdjec i poki co jestem z dala od napastowania mnie przez dziwolagow szukajacych przygod w sieci.

• 1 month later...
Posted

To co napisałem w innym temaci (nasza klasa)

Jak tak to ile macie osób? Ja 198

Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz?

Założenia tego serwisu były takie, aby dorośli ludzie mogli się odnaleźć i spotkać po latach z kolegami z ławki, tymczasem zrobiła się z tego kolejna fotka albo też grono.net. Posiadanie tam konta jest raczej męczące, bo trzeba wejść choć raz na tydzień, a cztery razy dziennie jakieś dzieci neo piszą coś w stylu "PRZYJMIJ ZAPA PLIZ!!!!!!!!"

BTW: Obczajcie to:

http://www.imagic.pl/public/pview/163668/SCREEN.JPG

Posted

To było do przewidzenia, że z naszej klasy zrobi się coś typu jak fotka.pl, epuls.pl i tym podobne strony.

Już na samym początku powiedziałam, że tak będzie.

I jest.

Sama mam naszą klasę i nie powiem - lubię wchodzić na tę stronę, pooglądać ludzi jak wyglądają teraz - których nie widziałam od bardzo dawno, to wysłać wiadomość, posiedzieć na forum klasy, powspominać.

Uzgodnić sprawy klasowe, dzięki naszej klasie udało mi się poznać osoby w wakacje, które od września zaczęły chodzić do mojej nowej klasy. I jakoś potem łatwiej mi było nawiązać z nimi kontakt w szkole.

A na fikcyjne konta, zaproszenia "hot laski" itp. nie wchodzę, omijam.

I mam to gdzieś.

Posted

Mam konto na nk od jakichś dwóch tygodni. Mam tam swoje zdjecie i numer gg.

Sam wyslalem 3 zaproszenia, dostalem 20 kilka zaproszen. Tych od kont fikcyjnych to nie przyjmuje i tyle - dostalem na razie dwa.

Nie przeszkadza mi to, oni wyszli z zalozenia ze i tak cos takiego bedzie, i nie wygraja z tym. Co wiecej nie wiadomo czy jesli ktos ma konto ani dabrowska, czy boguslaw linda to czy to jest konto fikcyjne czy to rzeczywiscie ta osoba;)

Na rozbierane zdjecia nigdy nie trafilem - bo takich nie szukalem. A to ze dzieci tam sa to nic nie zmienia, w TV i na bilbordach tez sa pol nagie lub nagie ciala i nikomu to nie przeszkadza.

Profili nie komentuje, zdjecia bardzo rzadko (na razie jedno lub dwa), prezentow nie kupuje. Na forum pisalem, ale przeszkadzaly mi profile fikcyjne i ludzie ktorzy nie mieli nic od powiedzenia wiec zamiast na to narzekac po prostu poszukalem innego miejsca od dyskusji.

Dla mnie to calkiem mily portal, a zarzuty ze tam dzieciaki wariuja itp?

Coz, gdy rozpoczynalem swoja przygode z internetem, jakies 8 lat temu, to ciezko bylo trafic na dzieciakow. Na czatach siedzieli ludzie od 20-40 i to tacy co posiadali jakies pojecie o kompach. Głównie ludzie z wyzszym wyksztalceniem i tylko ci najwiekszych miast lub z zagranicy. Rozmowa na czacie byla na wyzszym poziomie niz obecnie na przecietnym forum dyskusyjnym. Teraz na tych duzych czatach juz wcale sie nie da pogadac, siedzi tam kilkaset osob, ale ciezko wychwycic kogos z kim mozna rzeczywiscie pogadac. Coz, zmienia sie miejsce i tyle... W koncu przyjdzie dolaczyc do takich spolecznosci jak grono sprzed kilku lat, czy inne portale ktore obecnie sa lub powstaja, gdzie trzeba miec zaproszenie od osoby ktora juz tam jest:)

Życie:))

Posted

A moje zdanie jest takie: Po co się tym przejmować? Jak dla mnie mogą sobie z tego robić fotkę, epulsa, gry.pl, sexomaniak.pl i wszystko co tylko zechcą. Ja tam jestem, bo znajduję osóbki, z którymi nie miałam kontaktu od paru lat. I nie rozumiem dlaczego ludzie tak przeżywają to co się tam dzieje. OLAĆ TO. I tyle..

Posted
Powinni zrobić jeszcze plakietki "NEO-dzieciak"

xD

Teraz z nk robi się druga fotka.pl ;/ Nie powinno tak. Na samym początku było najlepiej. I tak powinno zostać, a te konta fikcyjne nie powinny w ogóle istnieć.

Posted

hmm brak mi słów na te zdjęcia... no cóż

-Po pierwsze fikcyjne profile "Vanessa Hudgens", "Zac Efron", "Miley Cyrus" i ich dzieci, mężów, żon. Paranoja. Dzieciom stanowczo powinno się wyrywać komputery z rąk.

Taa i milion innych, no cóż nie musisz ich zapraszać, a to, że niektórzy ludzi mają po 500 znajomych z czego znają5 osób, ranyy jeżeli to ma im pomóc, dowartościować ich to mnie to nie przeszkadza

-Po drugie zaproszenia od dziwnych profili "Gorące laski", "Seksowne dziewczynki - ostra selekcja" lub całkiem nieznajomych osób. To jest nikomu niepotrzebne.

taa kluby mini spódniczek, najpiękniejsze kobiety, sratata brązowe oczy zielone, pomarańczowe... ta sama sytuacja co z kontami sławnych osób...

- Po trzecie "wyślesz mi prezent?" (chodzi o te obrazki, które wyświetlają się na profilu, jeżeli wyśle się smsa).

ta te obrazeczki xD Nie wiem, dlaczego ludzie wydają na to pieniądze, dla mnie- zwykła głupota...

- Po czwarte zrobiła się z tego fotka.pl -> "KOMENTUJCIE MOJE ZDJĘCIA". Nie no super.

Ta a najlepsze są wiadomości na gg: hej skomciaj mi zdjęcia... haha a wal się ; D

- Po piąte rozbierane zdjęcia. Ludzie, na tym portalu konta mają dzieci!

No to już przesada, jak zobaczyłam, te zdjęcia z linku który wkleiłaś hmm ta ludzie piękne ciała mają, trzeba im to przyznać, ale do cholery jak napisałaś coraz młodsze dzieciaki logują się na tą stronę, trochę wyobraźni...

Ogólnie konto zostawiam, bo pierwotna idea portalu jest dobra, a to, że ludzie nie umieją z niej korzystać... cóż może za jakiś czas się to uspokoi...

Posted

Idea naszej klasy byla piekna ;] bo nie powiem ja rowniez odnowilam kontakty z przyjaciolmi z dawnych szkol a kiedys nie mielismy jak zagadnac jak a teraz prosze ;] i jestem z tego zadowolona. To prawda teraz jest wiecej fikcyjnych kont. Nie ktore nie sa szkodliwe ale zakladajac jakies konto znanej osoby i piszac w nim ze jestem wolna czy tam zakochana w tym i w tym to juz zaczyna robic sie beznadziejne jak dla mnie. Wiekszosc maja na to wplyw dzieci od lat 8 do lat 13 czy mniej wiecej jakos tak. Kiedys stronka byla fajniejsza a teraz... :/

Choc komentuje inne zdjecia i rozmawiam na profilu i forum ze zanjomymi zauwazylam dziwne zjawisko nieszczerosci. Ludzie ktorzy sie nie luba pokazuja nagle ze sie kochaja i szczebiocza sobie w wypowiedziach na temat zdjec -och i ach- :ble: dla mnie chore i puste ale widocznie dla innych fajne zeby pokazac ze ma sie tyle symaptykow...

A nawet co najsmieszniejsze znajoma zwiekszyla sobie wiek zeby chyba mogla sobie poznac kogos na nk z chlopakow i zeby nie wygladala na tak mloda :lol:

Ale zastanawiam sie nad usunieciem konta bo czasem trace cierpliwosc nad ta nieszczeroscia... jedyne to co mnie trzyma to mozliwosc potrzymania kontaktow z niektorymi ;)

Posted

Korzystałam ostatnio z Kronik Szkolnych w podstawówce, bo tylko tam znalazłam informacje które potrzebuje do tematu na maturę. W tym samym pomieszczeniu gdzie ja korzystałam z tych dokumentów było kilka komputerów. Główny temat rozmów dzieciaków które wpadały tam stadami co 45min było "Pokaż ile masz znajomych na naszej klasie", a szokiem totalnym dla mnie było kiedy dwóch chłopców może z II albo III klasy zaczęło się bić o to że jeden drugiemu powiedział, "Nigdy mnie nie dogonisz bo ja mam już 320znajomych a Ty tylko 234" Sorry, ale czy to jest aby do końca normalne?? :roll:

Posted

tak , to robi się chore

nagie zdjęcia , zdjęcia pt."mój nowy samochód" , "moje świadectwo" , "mój skuter" ehh;/

racja ,to się zienia w fotka.pl

mam konto ,ale nieczęsto wchodzę , to staję się takie tandetne?

Posted

to nie zapraszajcie kogo popadnie

są tak zwane opcje prywatnosci i wyłączenie dostawnia zaproszen od kont fikcyjnych

Posted

wszystko tylko po to aby się pochwalić co kto ma nowego. bezsens

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane