Jump to content

Gastroseksualizm.

Incomprehensible

Recommended Posts

Incomprehensible
Posted

Słyszeliście o tym?

Mianem gastroseksualistów określa się tych mężczyzn, którzy uwodzą kobiety poprzez zaprezentowanie im swoich zdolności kulinarnych. A więc zasada "przez żołądek do serca", tyle że w odwrotną stronę. ;) (czy może raczej nie do serca, a do majtek, ale co tam x DDDD)

Gastroseksualiści, przygotowując wymyślne dania nie tylko zaspokajają swój apetyt, lecz także próbują zaimponować kobietom, które zapraszają na przykład na kolację. Dobrze bowiem wiedzą, że większość pań traktuje gotowanie jako obowiązek. Z tego powodu widok mężczyzny, który potrafi sam przygotować wyborną kolację albo smaczny obiad, działa na nie bardzo zachęcająco, może nawet - podniecająco.

Do wykorzystywania swojej umiejętności gotowania w celu uwiedzenia kobiety przyznało się ponad 20 procent mężczyzn w wieku od 18 do 34 lat.

Co sądzicie? Może macie w swoim otoczeniu jakichś gastroseksualistów?

Posted

Szczerze to nigdy nie miałam do czynienia z gastroseksualistą. Sama nazwa kojazy mi sie z czymś głupim.

Posted

Gastroseksualizmem musiałoby być czerpanie przyjemności seksualnej z przyrządzania potraw. Sam sposób uwodzenia kobiety nie ma nic wspólnego z "seksualizmem".

promyk_slonca
Posted

Gastroseksualizm – pierwszy raz o tym słyszę. Nie znam żadnego takiego mężczyzny.

Ale dobrze wiedzieć na przyszłość, że gdy facet będzie bardzo dobrze gotował, to może mieć nieczyste zamiary :mrgreen:

Posted

Przecież gotować może. Bo to musiałoby jemu sprawiać seksualną przyjemność, a nie żeby zaimponował kobiecie.

Posted

W sumie to dobry sposób by uwieść kobietę ;) Jeden zrobi to w taki sposób drugi w inny. No cóż, chyba nie spotkałam takiego mężczyzny, ale muszę przyznać, że mój były świetnie gotował ;D

Posted

Nie znam takiej osoby, która wybrałaby taki sposób :mrgreen: Ale każdy sposób jest dobry byle by przyniósł zamierezony efekt.

Posted

Nie znam, aczkolwiek chętnie poznam, jeśli nadarzy się okazja. (:

O ironio, jestem po szkole gastronomicznej, a z garami pokłócona. Przydałby się facet, który potrafi upichcić coś pysznego. A nieczyste zamiary to nawet przyjemny bonus.

Jako, że mój partner również nie posiadł tej umiejętności [a zjeść lubi ;)] to niebawem czeka mnie ostra walka z ogarnięciem tego całego sprzętu.

Nazwę samą w sobie 'gastroseksualizm' słyszę po raz pierwszy, ale miło się dokształcić. (:

Posted

Nazwa pierwsze słyszę, chyba się trochę zaliczam do tej definicji, bo gotować jako tako umiem i jakoś nikt nie narzekał ;)

Całkiem niezły sposób na podryw, przynajmniej nie odstrasza się wtedy kobiety wizją kury domowej :P

Posted

Czysta głupota. Taka sama nazwa może powstać dla mężczyzn uwodzących kobiety poprzez znajomość języków czy kto wie co innego... Jak Cię to kręci to jesteś niezła. :jupi:

Posted

Nazwa kojarzy mi się z jakimś fetyszem od jelit- tak więc nie przychodzi mi na myśl nic przyjemnego...

Na mnie jakoś gotujący facet nie działa podniecająco... No chyba, że mój ale to rzadko bo za każdym razem wyrywam mu garnek/makaron/czy coś z myślą "ja to zrobię lepiej" ;)

Ale nie miałabym nic przeciwko czekającej na mnie specjalnie przygotowanej kolacji :)

Posted
Jak Cię to kręci to jesteś niezła. :jupi:
Przecież Inco, nie powiedziała, że to ją "kręci"
Posted

To i takie rzeczy nazywają :crazy:

to facet, ktory potrafi uwieść kobietę na rózne sposoby to dopiero ma seksualizmów na koncie..

Posted
Co sądzicie?

Ze kobiety sa prostsze niz im sie wydaje :wink:

Posted

skąd ty to wzialeś cos takiego nie istnieje, to chęć zaimponowania, gastroseksualizmy świadczyl by o jakiejś dewiacji seksualnej ale samo gotowanie nie daje zadnej podniety dla nich z tego co piszesz.. ee...

Posted

Neszika, dobrze że mnie oświeciłaś buhehe xD

Incomprehensible
Posted
skąd ty to wzialeś*

Wzięłaś*, człowieczku, jeśli łaska.

A w Internecie natknęłam się przypadkiem. Umieszczając na forum ten temat, nie napisałam w żadnym miejscu swojej opinii, prawda?

Psychiczna, nie offtopuj.

Posted

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, dziwne trochę xD

Posted

O shit ; ja zawsze zapraszam do restauracji ;; jestem gastroseksualny ale fajnie gehehe ;;;;;;

Ale szczerze mówiąc byłem tego raczej nie świadomy więc się nie liczy, a co do żołądka to raczej kobiety bardziej uwodzą kuchnią ; x)

Posted
A w Internecie natknęłam się przypadkiem. Umieszczając na forum ten temat, nie napisałam w żadnym miejscu swojej opinii, prawda?

Ale swoją drogą to prawda. Pisanie tematów o każdej rzeczy przeczytanej w internecie trochę mija się z celem ;) Nie ma czegoś takiego jak gastroseksualizm bo musiałoby to być związane z czerpaniem przyjemności seksualnej z gotowania na przykład ;P

Posted
związane z czerpaniem przyjemności seksualnej z gotowania na przykład ;P

To jest możliwe w pewnym zawiłym sensie.

Gwido_Sobczak
Posted

Gastrosexualizm to po prostu kolejna wymyślna nazwa dla zwykłej i znanej od wieków chęci zaimponowania kobiecie. To, że siedzimy sobie razem, przy kolacji którą ja ugotowałem, moja ukochana jest szczęśliwa i wszystko nam się cudownie układa to nie jest zasługa gotowanych potraw ale miłości. równie dobrze moglibyśmy siedzieć przy kanapkach a i tak byłoby nam tak samo dobrze. dlatego gestrosexualizm pozostawmy sexuologom, a nam pozowtawmy starą dobrą miłość.

histeryczna
Posted

Gastroseksualizm .. skojarzyło mi sie całkiem inaczej :crazy:

Hm. Myślę że często faceci wyznają zasadę "przez żołądek do serca" nie musi to przecież działać w jedną stronę.. Jak dla mnie to nic złego.

Chociaż. Głupie jest nazywanie wszystkiego. To niedługo będą nazywać pisanie na klawiaturze klawiaturoseksualizm czy coś w tym stylu :crazy:

mała czarna
Posted

Nie no, aż tak nie mam, że za steka albo spaghetti poszłabym z kimś do łożka, ale gotujący facet to cud, miód i malina.

Tylko w zasadzie nie rozumiem po kiego czorta ktoś temu daje imię i usiłuje rozpatrywać. To tylko jedna z miliona metod uwodzenia.

Posted

Boże, dzisiaj to ludzie się we wszystkim dopatrzą dewiacji, najlepiej seksualnej. Każdą metodę uwodzenia nazwać jakimś -izmem? A potem mówią, że to psycholodzy są dziwni i się czepiają :P

Owszem, gotowanie i to wymyślne w wykonaniu faceta to duuuży plus. Ale na pewno nie główny powód do seksu :P