Jump to content

Opisz swojego partnera :)


niOOnia

Recommended Posts

Posted

Temat 'rzeka' tylko dla zajętych. Opisujcie swoich partnerów. Możecie pisać wszystko, co chcecie. Możecie załączać fotki. Piszcie jak się poznaliście, kiedy to było. Jakie były Wasze relacje na początku a jakie są teraz. Czy jesteście w pełni zadowoleni ze swoich związków. Czy chcielibyście aby utrzymały się one już do końca życia i jakie są na to szanse.

Link to comment
Posted

Poznaliśmy się z Pawłem jakieś 1,5 roku temu. Stało się tak, ponieważ bardzo chciałam go poznać ze względu na Jego długie włosy (uwielbiam je ;) ). Przez rok spotykaliśmy się w trójkę - ja, Paweł i moja koleżanka. Zakochałam się w nim, i było mi bardzo przykro że nigdy z nim nie będę. Codziennie myślałam tylko o Nim. Wpadłam w dół kiedy dowiedziałam się, że ma dziewczynę. Było jeszcze gorzej kiedy zobaczyłam ich razem. Oczywiście przez cały czas udawałam przed Pawłem, że wszystko jest ze mną w porządku. Koleżanka doradziła mi, żebym o Nim zapomniała. Spróbowałam, umawiałam się z innymi chłopakami. Jednak będąc przy nich i tak myślałam tylko o Pawle. W końcu obiekt mych westchnień rozszedł się z dziewczyną. Poczułam się trochę lepiej... Pewnego dnia uciekłam z trzech ostatnich lekcji. Poszłam do Pawła. Jakoś tak się złożyło, że pocałowaliśmy się. Od tego dnia wszystko się zaczęło. ;) Wyjaśnił mi, że był z tamtą dziewczyną, bo się w niej zauroczył. A do mnie czuł coś większego odkąd mnie zobaczył i bardzo żałuje, że nieświadomie mnie skrzywdził. Od tamtego dnia minęły 173 dni. I za każdym razem uśmiecham się kiedy zaznaczam w kalendarzu kolejny dzień bycia z Pawłem. ;)

Zanim poznałam Pawła byłam 'szarą myszką'. Dzięki Niemu i jego komplementom, stałam się osobą pewną siebie, bez kompleksów.

W naszym związku ogólnie panuje spokój. Czasami kłócimy się, najczęściej o jakieś drobne rzeczy. ;)

W moich oczach Paweł jest osobą odpowiedzialną, troskliwą (zawsze odprowadza mnie do domu ;) ), czułą i kochającą. Przy Nim czuję się jak księżniczka. ;)

Link to comment
Blaszka ;*;-
Posted

Hmmm... Oj długa historia ^^

A więc - znałam go z widzenia , ponieważ mieszkał na podwórku i na dodatek piętro wyżej nad moim kolegą z klasy. Nie zwracałam na niego uwagi ani on na mnie... Jednak pod koniec stycznia napisał do mnie na gg ( zaczeło się od wyzwisk itd "kim **** jesteś "itp ) powiedział że napisze później bo jest u niego Krzysiek - chłopak , który mi się podobał...Próbował nas jakoś pogodzić :P I tak gadaliśmy gadaliśmy sobie widywaliśmy ja, moja przyjaciółka on oraz Krzysiek no i tak jakoś... Najpierw mi się tylko podobał , później mnie zauroczył i tak aż zakochałam się :) I tak mu trochę dawałam to do zrozumienia... Aż spotykalismy się po szkole , to była zima... Strasznie się siebie wstydziliśmy xD Jak teraz o tym pomysleć to mi się śmiać chce :) I pewnego razu powiedziałam mu już w rl-u że Go kocham... I pytałam - co dalej? On odpowiadał - nie wiem... Nie był gotowy , nigdy wczesniej nie miał dziewczyny na poważnie itp... Na dodatek nasi wspólni znajomy nagadali mu jaka niby jestem że po 2 tyg. go rzucę itp... Bał się tego... Ale zdecydował się :) 10 marca 2007 zapytał , czy chcę z Nim być <3 Na początku byliśmy nieśmiali - ale teraz wręcz przeciwnie 8) Wiadomo - potem pierwszy pocałunek , pierwszy raz ... Kocham Go nad życie... Jest 3 lata starszy ale co z tego ? Mamy wspólne plany na przyszłość ! Mimo że jestśmy jeszcze młodzi już wyobrażamy sobie nasze wspólne życie na zawsze :) Tylko zdarza mi sie być zazdrosną... Heh ale co się dziwić :) Te jego oczy i czaaarne rzęsy <3 malinowe ussssta , ach ! :* ( 185 cm [wzrostu;P] , trenuje Street Krav Mage , ma śniadawą troszkę karnację , czaaarrrne włosy i rzęsy , piekny uśmiech i zielono-piwne oczy itd itp ;P )

A tak w ogóle , to ma na imie Bartek ;) Bartłomiej ^^

Wzloty i upadki ;*

Ponad rok i 5 miesięcy ;* I tak aż do końca ! ;)

Pozdrawiam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • wardrum
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   8
  2. 2
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   3
  3. 3
   Kerosine
   Kerosine
   3
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   2
  5. 5
   LaFleur
   LaFleur
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  10 posts
  wardrum
  wardrum
  9 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  Gloria
  Gloria
  5 posts
  fotograf1981
  fotograf1981
  3 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  LaFleur
  LaFleur
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  39 posts
  wardrum
  wardrum
  29 posts
  yiliyane
  yiliyane
  20 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  447 posts
  yiliyane
  yiliyane
  369 posts
  Gloria
  Gloria
  118 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up