Jump to content

Moja przyjaciółka mnie zdradza

Poetka

Recommended Posts

Posted

Moja przyjaciółka mnie zdradza. W jaki sposób? No, na przykład, zdradza moje tajemnice( lubię jednego chłopaka, powiedziałam jej o tym, a ona rozpowiedziała całej szkole i nie miała nawet tyle godności, że mówiła to przy mnie, tylko że na ucho), chce mnie zrobić w bambuko(wciska mi kit i głupia myśli że ja jej w to uwierzę)...Itp, itd, itp.Teraz powiecie, żebym jak najszybciej zerwała tę tak zwaną "przyjaźń". Tylko że... ja nie wiem jak. Nie jestem osobą, która od tak sobie podchodzi i mówi "nie chę być dłużej twoją przyjaciółką, wybywam stąd". Nie. Ja jestem poetką, piszę wiersze i książki. Bardzo lubię czytać i słuchać muzyki elektronicznej (i tutaj kolejny powód: kiedy chcę się z nią podzielić moimi przeżyciami, to ona nic tylko " no weź, to mnie nie interesuje"). Wiecie co kiedyś zrobiła? Byłam u niej w odwiedziny i mama kazała mi iść o osiemnastej do domu (bo oczywiście jej rodzice nigdy nie pozwolili ani mi nocować u niej, ani jej nocować u mnie). Ona jak zwykle zagradzała mi drogę i ciągnęła do domu, a ja powiedziałam, że nie, że muszę iść. To ona... " dobra, ale pod warunkiem, że jak będziesz u mnie następnym razem, to zadzwonisz do mamy i spytasz, czy możesz dłużej". Wtedy mnie zatkało. Strzeliłam jej tylko, czy ona się słucha rodziców, czy koleżanek i poszłam sobie.Ale ja się tu rozpisuję, a mój problem polega na tym, że nie wiem, co dalej. Co dalej ze mną i z nią...Doradźcie!!!

A tak przy okazji, to zapraszam na mojego bloga, tylko że nie wpisuje się www:

Ciach!

Posted

Jeśli Ona zdradza Twoje tajemnice, nie interesują Ją, to co chcesz Jej powiedzieć...itp...to świadczy o tym, że nie jesteście prawdziwymi przyjaciółkami, może tylko tak Tobie się wydaje i Jej z resztą może też...ale tak nie jest! Przyjaciółka sie tak nie zachowuje! :? Może nie warto ciągnąć tej pseudo przyjaźni... Najlepiej byłoby, gdybyś porozmawiała z Nią...może coś to pomoże... :wink:

Posted

Taak, przyjaciółka. :shock: W ogóle za często używa się tego słowa.

Zastanów się najpierw czy tak się przyjaciel zachowuje. Jeśli nie odpowiada Ci jej zachowanie to jej to powiedz. A jak nie odpowiada Ci ona, to nie utrzymuj z nią kontaktów. O, po problemie.

Nie. Ja jestem poetką, piszę wiersze i książki.

Taaa. :lol:

Ja też czasem coś piszę i co z tego? Jakoś poetką się nie nazywam. Nie przesadzaj. I zastanów się czy ty nie stwarzasz jej jakiś sytuacji, do tego, żeby tak właśnie się zachowywała.

Posted

Olej ją. przestań z nia gadać. Nie słuchaj tego co rozpowiada :) i najlepiej znajdź sobie oparcie w innych osobach, jakies kolezanki itp. na pewno wiele jest takich milych osob w Twoim otoczeniu

Posted

Rozumiem, że jesteś "poetką", co to ma wspólnego z wypowiedzeniem tego co myślisz? Podejdź i powiedz, że nie masz ochoty na wysłuchiwanie kłamstw i bzdur na swój temat. A skoro nie interesuje jej to, o czym chcesz z nią pogadać (w tym wypadku pisałaś o muzyce elektronicznej), to ta "przyjaźń" tym bardziej nie ma szans na przetrwanie. ;]

Posted

1. Ona nie jest Twoją przyjaciółką. Wmawiacie sobie to. Przyjaciółka się tak nie zachowuje.

2. Olej ją. Kiedy będzie coś chciała nie rób tego. Skoro ona nie chce wysłuchać czegoś do do niej mówisz Ty tez tego nie rób. Oko za oko.

Ew możesz jej powiedzieć co Ci przeszkadza. Może uda się to odratować.

Nic na przymus, pamiętaj!

histeryczna
Posted

1. To nie przyjaźń.

2. Jak mówisz że jesteś poetką :lol: to po prostu napisz jej wiersz i daj. To będzie bardziej "poetyckie" niż powiedzieć wprost :crazy:

promyk_slonca
Posted

Zapytałaś się jej, dlaczego zachowuje się w taki sposób? Zawszę się tak zachowywała, czy od jakiegoś czasu?

No, na przykład, zdradza moje tajemnice

Przestań się jej zwierzać, nie mów o swoich sekretach, skora ta rozmowa nie zostanie między wami.

Nie jestem osobą, która od tak sobie podchodzi i mówi "nie chę być dłużej twoją przyjaciółką, wybywam stąd"

Nie umiesz, czy nie chcesz?

Możesz z nią porozmawiać, że przyjaciółka się tak nie zachowuje i nie widzisz sensu, by dalej się kumplować.

Posted

Może tyko Tobie się wydaje ze jesteście przyjacółkami?Jeżeli zdradza twoje sekrety to po prostu sie jej nie zwierzaj. To jest bez sensu bo za 2 dni pół szkoły będzie o tym wiedziało.Zacznij od rozmowy a jeśli ona dalej Cię nie bedzie rozumiała to powiedz jej że nie am sensu utrzymywac ze sobą bliższych kontaktów.Jesli naprawdę jest Twoją przyjacółką to powinna zrozumiec.

Posted

Chyba nie wiesz co znaczy słowo "przyjaźń". To zwykła koleżanka, ba, jaka tam koleżanka, która zachowuje się w taki sposób. Proponuje zmienić towarzystwo, jeżeli nie chcesz mieć z nią do czynienia to po prostu urwij kontakt, po co się męczyć?

Posted

Abs ma sporo racji, niestety trzeba bardzo uważać z nazywaniem kogoś swoim przyjacielem. I jak widać łatwo ten tytuł stracić, jak się na niego nie zasługuje. Tyle że gdybyś ją miała za "zwykłą" koleżankę, nawet serdeczną, pewnie mniej by bolało - wiem po sobie.

Ale coś mi nie gra, to co i paru osobom - dziwnie brzmi w tym kontekście to, że jesteś poetką i piszesz książki. Ja też tworzę, ale nie wiem, jakie to ma znaczenie w tej sytuacji. I niestety brzmi trochę egocentrycznie...

Posted
Ja jestem poetką

Pochlebiasz sobie. Trudno żyć z takim zadartym nosem. Także lubię coś napisać, ba! - uwielbiam to, ale nie wyrażam się o sobie w taki sposób. Poza tym nie widzę sensu w pisaniu tego, ma to jakiś związek z tematem? Śmiem wątpić.

Przyjaciółka? Wolne żarty. Co najwyżej znajoma. Nie musisz tego kończyć tak oficjalnie, wystarczy rzadziej się spotykać, mniej rozmawiać, unikać jej towarzystwa... sama się zniechęci.

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się, czy Ty nie dajesz jej powodu do takiego zachowania (jak już ktoś napisał).

Posted

TO NIE JEST PRZYJACIółKA :]]] ja bym ją olała perfidnie, na gg, jak zagada - to pisz do niej ciągle ,,zw", albo ,,sorry, nie mogę gadać", jak się psyta, cor boisz, powiedz, ze jest u ciebie ktos i nie mozesz, albo ze gadasz z kims, z wieloma osobami. poczuje, ze nie jestes od nej zalezna, ze masz innych ludzi. to ją trochę wkurzy. w realu bądź pobłażliwa, sama nie zagaduj, odpowiadaj z uśmieszkiem wyższosci, rzucaj cięte riposty. od razu spasuje. ale do tej przyjaźni nie wracaj ;]

Posted

Jeśli tak jest jak piszesz ja bym nie nazwała tej osoby przyjaciółką i zerwałabym taką znajomość. Krótka piłka. Ktoś naruszył moje zaufanie to nie jest wart zainteresowania. Przyjażń jest wtedy gdy odczuwasz do osoby pełne zaufanie. Jak to zakończyć ? prosto z mostu. Nie masz 5 lat. Kolezanka konkretnie pojechała z tobą to i z nią trzeba tak samo. Takie moje zdanie.

7Prowokacja
Posted

To raczej nie przyjaciółka

mała czarna
Posted

Droga Pani Poetko,

proponuję zmienić sobie towarzystwo oraz definicję słowa 'przyjaźń', ah i jeszcze może trochę mniej zadzierać nosa, wtedy łatwiej o oddanych znajomych.

Posted

Dlaczego od razu zrywać znajomość? Możecie przecież nadal dażyć się sympatią, lecz tak zwyczajnie, po koleżeńsku. Różnica charakterów nie przekreśla waszej znajomości, bo przecież nie każdy z każdym może się zaprzyjaźnić. Porozmawiaj z nią, powiedz że rozpowiadając Twoje sekrety bardzo Cię zraniła i straciłaś do niej zaufanie. Jeśli będzie chciała je odbudować, będzie potrzebować dużo czasu i pracy. Pamiętaj, by ostrożnie dobierać argumenty, bo przy takiej rozmowie łatwo o sprzeczkę.

• 3 weeks later...
Posted

ta mala czarna dowalila sie do ciebie zupelnie bez powodu, sama zadziera nochala a u ciebie nic takiego wcale nie widac ;/ chora. ale jesli chodzi o twoja syt. to moim zdaniem od poczatku w waszej tej calej przyjazni jak sadzisz bylo niezbyt kolorowo, ta dziewcyna nie chce sie z toba przyjaznic. wiec jej nie trzymaj na sile i zrozum wkoncu ze przyjaciol nie ma, zawsze zdradza, w ktoryms momencie, przyparci do muru, i po co ci to? tym bardziej ze z takimi chamówami ktore rozgaduja twoje tajemnice calej szkole to tylko podejsc i jebnac z liscia. ja na twoim miejscu najpierw zamienila bym jej zycie w koszmar robiac to samo co ona, rozgadujac jej tajemnice itd a potem pokazac ze masz ja w dupie. tylko ze do tego trzeba miec duzo zaparcie i silny charakter ktory nie kazdy posiada. sory ale nie moglam sie powstrzymac zeby nie napisac swojego zdania. choc i tak wiem ze wcale ci tym nie pomoglam. ale powiem jedno. z gownem sie nie zadaje ;) cialo

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane