Jump to content

Singelringen- pierścionek dla samotnych?


Masertiger

Recommended Posts

Posted

Jesteś singlem, ale nie wiesz jak to zamanifestować? Załóż „Singelringen

Link to comment
Incomprehensible
Posted

Czytałam o tym.

No dobra, ale po co to? x DD Po co mam manifestować całemu światu, że jestem singlem? ;]

Link to comment
Posted

I na co to komu?

W Stanach Zjednoczonych i zresztą na całym świecie pierścionek robi prawdziwa furorę. Noszą go gwiazdy światowego formatu: Juliette Lewis, Katie Holmes, Jennifer-Love- Hewitt.

Katie Holmes jest mężatką.

Link to comment
Posted

W sumie to nie byloby potem rozczarowan po poznaniu osoby ktora sie okazuje nie byc singlem a w planach sie mialo cos wiecej z nia ;)

ale jakos by mi sie nie chcialo tyle kasy wydawac xd

Link to comment
Posted

Sam pierścionek w sobie jest fajny:D

Ja tam nie widzę takiej potrzeby, żeby go nosić, aby oznajmić wszystkim, że jestem singlem ;p

Link to comment
Posted

Noo...pomysł jest całkiem, całkiem...ale po co mi to??! Po co mam obwieszczać całemu światu, że jestem singlem? :lol: I w dodatku ta cena...ehh... :P

Link to comment
Posted

WOW cena poraza....nie widze zensu w takiej akcji, ale Amerykanie sa w tym dobrzy - pare lat temu tez byla taka akcja ale tam chodzilo o manifestacje dziewictwa.

Link to comment
histeryczna
Posted

Pierścionek jest fjny. Ale drogi. I po co pokazywać wszystkim ze jest się singlem/singielką?

Link to comment
Posted

Hahahaha, po przeczytaniu tego tematu bardzo poprawił mi się humor :mrgreen: Ludzie dzisiaj próbują zbić kasę dosłownie na wszystkim.

Trzeba być ostatnim frajerem, żeby wydać 160zł na śmieć który oznajmia całemu światu coś co powinno być prywatną sprawą. Ja jestem singlem i jakoś nie czuję potrzeby oznajmiania tego faktu wszem i wobec za pomocą takich bajerów. Zresztą wydaje mi się, że to coś w stylu biur matrymonialnych, a mianowicie jeden singiel z takim pierścionkiem poznaje drugiego singla z takim pierścionkiem i wtedy już nie są singlami, a gadżety na które wydali 160zł idą w tym momencie do kosza.

PS Mi się do tej pory wydawało, że Katie Holms jest jednak mężatką i ma dziecko, ale widć żyję w jaskini i nie docierają do mnie nowinki ze świata gwiazd, także mogę być nie na czasie :wink:

Link to comment
Posted

Pierścionek nawet ładny ale czy potrzebny? tego nie wiem to już zależy od danej osoby czy chce pokazywac innym,że jest singlem.Bez takiego pierścionka też mozna znależc partnerkę/ partnera, ale moze to będzie jakis nowy sposób?trudno powiedziec czy się przyjmie zobaczymy za jakiś czas. :D

Link to comment
Posted

Za drogie ^^

Link to comment
Posted

Przyjęłoby się u nas gdyby kosztowało 10 złotych, ale statystyczny Polak nie wyda 160 złotych na pierścionek z plastiku ;p nie specjalnie mnie to kręci. Pewnie teraz tak mówie, a za pół roku 80 procent moich znajomych będzie je miało ;p

Link to comment
Posted

Mi się nawet pomysł podoba, chociaż trochę kontrowersyjny jest ;) Ale przynajmniej łatwiej by się było znajdować i może by nieco mniej było samotnych ;D

Link to comment
Posted

To tak jakby nosić przy sobie wielki NAPIS ; JESTEM SINGLEM ! .. ?:]

Pierścionek ładny ! :D

Link to comment
AniolekWGlanach
Posted

Ja myślę, że w Polsce to się nie przyjmie, przede wszystkim ze względu na cenę. No chyba, że ktoś jest bardzo zdesperowany ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up