_p4l23_

Jakie sporty uprawiacie?

585 postów w tym temacie

O 10.07.2016 at 13:01, Krit napisał:

Od półtora miesiąca biegam z pewnymi sukcesami. Pod koniec maja nie umiałem przebiec kilometra bez przerwy, a ostatnio udaje mi się robić po 10 kilometrów. Polecam. Jeżeli ja się zabrałem za bieganie, to naprawdę każdy może : )

Ładnie, poczułam się zmotywowana. W zeszłym roku postanowiłam, że zacznę biegać – ale tak sportowo, a nie, jak do tej pory, na uciekający z przystanku autobus. Kupiłam buty sportowe i... Kilka razy pobiegałam, najpierw nawet w miarę regularnie, ale cykliczność szybko zanikła, a taki chaos na pewno nie pomagał. W każdym razie, później nawet i chaotycznego, nieregularnego biegania nie było – chyba że akurat spóźniałam się na jakieś spotkanie, ale to co innego. Tak więc to pierwsze podejście było nieudane, teraz zaczęłam drugie. Mam nadzieję, że tym razem mi się uda i za jakiś czas też będę miała pewne sukcesy. Trzymam za siebie kciuki! 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uwielbiam siatkówkę, mimo że jestem bardzo niski to jakoś nie przeszkadza mi to w rozwijaniu pasji. Do reprezentacji nie trafię ale tak dla siebie uwielbiam grać :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spacery, bieganie i rower.

Spacer lub rower kiedy mam ochotę raz dłużej raz krócej, a bieganie trzy razy w tygodniu godzinka...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bieganie, trening siłowy, czasami siatkówka. W sporcie każdy znajdzie coś dla siebie. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od listopada zapisałam się do Fitness , ćwiczę przez 2 godziny 3 x w tygodniu na 7 różnych sprzętach,po jestem padnięta,ale szczęśliwa. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Głównie ćwiczenia siłowe, cardio i wzmacniające. Chodzę też na step i uwielbiam turystykę pieszą w górach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś jeździłam konno, a tak, to jeżdżę rowerem, spaceruję i trochę ćwiczę przy muzyce, najczęściej. xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przeważnie gram w piłkę i jeżdżę na rowerze i nartach. Planuję jednak w te wakacje popływać trochę na desce z kitem. Wydaje mi się, że najlepiej będzie jak pojadę na obóz młodzieżowy, bo najwięcej można się nauczyć w skondensowanym czasie. Wiem, że na Helu jest szkoła Surfpoint, która organizuje takie kursu. Nie mogę się doczekać, a do wakacji pozostało jeszcze trochę czasu :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz