_p4l23_

Jakie sporty uprawiacie?

585 postów w tym temacie

Tak jak w temacie ..

Ja : Piłke nożn? ( w klubie ) , czasami pogram w ping-ponga i siatkówke z kolegami :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

już żaden:P a grałem w piłke nożn? w klubie i chodziłem na siłownie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trenuję piłkę ręczn? w klubie.

A tak poza tym to lubię pograć w siatkę, noge i czasami popływać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tenis i jezda konna, poza tym niekiedy rowerek(ale rekreacyjnie), taniec(kiedys kurs, obecnie brak partnera), ostatnio joga i step i silownia... nie wiem czy to sport, no ale cos w tym stylu Wink i bardzo mi sie podoba :D Oczywiscie nic z tego nie traktuje na powaznie, nie osiagam wysokich wynikow i rekordow, nei zalezy mi, to raczej forma odreagowania stresu... mam jakies dziwne uczucie ze gdzies juz o tym pisalam :?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzę do szkoły, jedynym moim sportem jest otwieranie okna co ranek, oraz ?cielenie łóżka, choć nie wiem po kiego kija skoro wieczorem i tak muszę znowu się kła?ć, jednym słowem... żałosny jestem, bleh. A no i od czasu do czasu, wóde pije. To wtedy nawet biegać potrafie. ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piłka Nożna i tzw. Speedrower, a poza tym to co WF przyniesie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Je?li chodzi o sporty to od dzieciństwa miałam wszczepiany w krew duch sportowca :D Uprawiałam gimnastykę artystyczn? (3 lata) jeĽdziectwo (1 rok) tennisa ziemnego (6 lat) pływanie (4 lata) siatkówkę (jakie? 3 lata) no a obecnie w końcu odnalazłam się w TAŃCU... Znalazłam boooski Klub w którym się rozwijam. Uczęszczam na przeróżne warsztaty no i zobaczymy co z tego bedzie :) dzięki tym wszystkim descyplinom które uprawiałam teraz jestem bardzo sprawn? osob?... Tata zawsze mi powtarzał ze w sporcie mam się bawić, dlatego tak wiele dyscyplin próbowałam :) wszystko mile wspominam...Bedę miała co dzieciom opowiadać :D Ogólnie sport to całe moje życie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zawodowo nie uprawiam żadnego, ale uwielbiam grać w kosza ;p

kiedy? trenowałem ale to był tylko moment ;p wole sam sobie isc i pograć ze znajomymi w streetball ;p

trenowałem też piłke nożn? (za bajtla) ale miło?ć przerodziła sie w nienawi?ć hehe

uprawiałem też muay thai ale problemy zdrowotne nie pozwoliły mi kontynuwać kształcenia w tym kierunku ;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piłka Nożna

a mówiłe? że nie lubisz czy tam Ci nie idzie xD

A ja oczyw?cie w nożn?, nożn? i w wolnych chwilach piłkę nożn?.

Aaa... i jeszcze ten cały polski football i amerykański soccer. Zależy od humoru. Na w-f ach gram w nogę. Po prostu duże urozmaicenie.

No i oczywi?cie tenis stołowy i ping-pong, ale to rzeĽnie raczej sezonowo. Wła?nie sie sezon zaczyna :D Cza oblecieć kilka zawodów i wygrać co? ;D

Lubie jeszcze siatkówkę [plazow? też], szachy, bierki i lekkoatletykę. W szczególno?ci ?rednie dystansy i rzuty.

W gruncie rzeczy to mało wysportowany jestem ;D ;D ;D

[ Dodano: 2005-11-14, 16:16 ]

tymczasem lece pociupać w nogę :D Nie ma to jak na hali z ZOZ-em grać ^_^'

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W podsatawówce często grałem w Piłkę nawet grałem w SKSie halow? Piłkę :D jak wyszedłem z podstawówki to przeważnie na W-Fie grałem w pilke nozn? i ping ponga a w ping ponga grałem czesto w podstawówce i jaki? czas po niej :D czasami z kumplami grałem w piłke na podwórku wynajmowalismy salę :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nio ja uwielbiam koszykówke! Jestem zapisana do szkolnej drużyny na SKS, bardzo mi się to podoba :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

piłka nożna od czasu do czasu :D siatka no i golnie to co na wf'ie :P kiedy? siłownia ale zbankrutowała ta do której chodziłem :P (mieszkaj człowieku w jakiej? mie?cince) no a jedynie to przez lato codziennie 2 kilometry sobie z kolegami lecimy :D poza tym to nic.. ech.. kondycha spada.. jedynie teraz przez zime mi łyżwy zostały :D (a lodowisko wkońcu otwarte :D:D:D) bo szachy kondycji nie rozwijaj?:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja czasem wyskoczę z kumplami w nogę pograć, w lato często lubie sobie pojeĽdzić na rowerze... biegi to tylko na autobus :D a reszta to na w-f, czyli siata się zdarzy, uni-hokej, koszykówka, ping-pong...

bo szachy kondycji nie rozwijaj?:P

Rozwijaj?, tylko że umysłow? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lubię pograć sobie w kosza, trenowałam kiedy? koszykówkę. przez rok grałam też w tenisa stołowego. lubię aktywny tryb życia i dużo się ruszam, rowerek, spacerki, w nudnych chwilach czasem pobiegam... ale chciałabym trenować co? konkretnego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przed trenowaniem czegos konkretnego nie stoi nic na drodze,, znajdĽ sport który Ci odpowiada i tyle , poszukaj klubu i zapisz się ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mieszkam w małej dziurze i to nie takie proste :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mieszkam w małej dziurze i to nie takie proste Smile

dla chc?cego nic trudnego :P , na pewno masz blisko jak?? większa miejscowosc , wiec ktos by ciebie mogl podwozic albo moglabys skorzystac z autobusu .. :roll: zawsze sie cos da wymyslic :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja trenuje sobię piłkę nożną. Od pięciu lat gram w Atenie Poznań (aktualnie ekstraliga) grałam też w Medyku Konin:) W szkole gram jeszcze w kosza ale to tak dla przyjemności. Ogólnie to nie wyobrażam sobie zycia bez sportu a szczególnie bez futbolu i treningów:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przy piwku lubie ogladac mecze piłkarskie oraz zawody gdzie Polscy sportowcy walcza o jak najlepsze miejsca. Legie czasami w TV musze obejrzeć. Sam gram w gałe lecz na podwórku ;]

Mój ulubiony sport to oczywiście Piłka Nozna !!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja trenowałem 5 lat tenisa, aktualnie trenuje 3 rok taekwondo. Koreańską sztuke walki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uprawialam lekkoatletyke, lecz mialam trenera, ktore wporst nie lubialam.. Obecnie trenuje tenis, choc bardz lubie koszykowke oraz lyzwiarstwo figurowe. Lecz najbardziej co kocham to TANIEC, ktory prawdzie nie jest sportem.. Ale to jest To cos co pozwala mi pokazac wszystko to co mam w srodku, jaka jestem i kim jestem.. I niech tak pozostanie..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz