Jump to content

Traktujecie ludzi jak idiotów... dosłownie! ;[

Koniczynka

Recommended Posts

Posted

I na tym ma polegać to forum? ;/ Wszystkie tematy, które założyłam zostały zablokowane po ok godzinie, dzięki czemu na moje problemy odpowiedziały jedna... góra dwie osoby ;/ Ot mi pomoc... Ten dział jest poświęcony temu co nam się nie podoba, a u mnie tego jest trochę. Moderatorzy, którzy blokują tematy bez powodu, na dodatek przedtem obrażając użytkowników powinni zostać wywaleni z tego całego forum. Przetrwałam to raz... drugi, ale dzsiaj jeden z was tak mnie wkurzył, że straciłam cierpliwość. Nie będę pisała który, ale ludzie...!! my naprawdę nie jesteśmy idiotami proszę szanujcie nasze zdanie i problemy a nie od razu blokujecie. Pozdrawiam!

Posted
Moderatorzy, którzy blokują tematy bez powodu

nie ma takiej możliwości.

To Ty traktujesz w tym momencie moderatorów jak idiotów.

Najwyraźniej nie widzisz/nie chcesz widzieć powodu- ale takie mozliwości nawet nie wzięłaś pod uwagę,co?

jeden z was tak mnie wkurzył, że straciłam cierpliwość. Nie będę pisała który, ale ludzie...!!

dlaczego nie?

ja tam jestem za rozwiązywaniem takich spraw po męsku- w cztery oczy- inaczej mówiąc przez PW. Tylko lepiej się najpierw przygotować merytorycznie a nie jojczyć dla samego faktu jojczenia.

Posted
dzsiaj jeden z was tak mnie wkurzył, że straciłam cierpliwość

Każdy z nas w logach może sprawdzić, kto Cię tak wkurzył.

Piszesz błędne tematy - to są zamykane.

Ustalenia odgórne ;)

Czyżby kolejny bunt userów? (;

Guest Anonymous
Posted

Koniczynka, przeczytaj regulamin. I sie do niego stosuj, mh?

Ja tymczasem zamykam. Twój kolejny temat :/

Posted
dobra nie zamykajcie ;-) głupie to, psioczą na moderatorów a ci nadużywają władzy :twisted: :twisted: :twisted:

@topic

traktujemy idiotów jak idiotów.

Zresztą, wniosek do "sądu" [w tym przypadku pomarańczowa ranga] nie jest płatny i każdy go może wnieść.

Posted

jaasne skladaj wnioski do puchatego ^^ newbie...wy nie wiecie nawet jaka tu korpucja jest:D jakie uklady etc:D dzwonice na policje i do sadu bo inaczej nic nie zrobicie :D pisac takie tematy mozecie....popieram was^^ ale....aaa nic...piszcie sobie :D (tak oftopowo do newbich xD)

Posted

Za chwile cba wpadnie :D:D

Posted

Taa, Morda najmadrzejszy sie odezwal :)

Posted

Ty predi nie masz tez za wiele do gadania :D bo w wyborach swiecisz jako njabardziej "irytujący" (jak ladnie ujęte^^) mod xD

Posted

moderatorzy bawia sie w bogow , buehehe :faja: zal mi ich troche . Ruszcie sie od kompa i pozyjcie troche normalnie. Czytalem ten temat zamkniety , Sebo ? :faja: no bac sie Ciebie trzeba , taki madry i wogole :faja: :crazy:

Posted

W dupie mam Wasze wybory ;]

Poza tym, robie to co do mnie nalezy i nie mam zamiaru bawienie sie kogos znam czy nie.

I nie obchodzi mnie rowniez, ze ktos mnie nie lubi. Moze mnie nawet powiesic;)

Guest Anonymous
Posted

Wy userzy jesteście śmieszni, nie uważacie? Rejestrując się tutaj, zaakceptowaliście regulamin. Jesteście śmieszni akceptując go, a potem zakładając miliony dubli.

Kto tu jest śmieszny? Wy - akceptujący i nieprzestrzegający zaakceptowango regulaminu, czy my - ci, którzy próbują zachować tu porządek. Nikt nie lubi bałaganu. Jeśli Wy go lubicie, wynocha na inne forum.

Posted

Moni ma rację. Każda osoba, która tu wchodzi, szczególnie jeśli zakłada własne tematy, powinna przestrzegać regulaminu, a poza tym umieć korzystać z wyszukiwarki. Nie każdy temat jest wyjątkowy i nie każdy ma sens...

Posted

No dobra....ludzie ktorzy robia duble rozumiem..warn bo to glupota...chociaz wertowanie forum w poszukiwaniu tematu ktory pasuje jest meczace....na innych forach opcja SZUKAJ jest pogrubiona^^ tu szukanie jest wg mnie beznadziejne...A wy modowie nie uwazajcie sie za bezblednych...tez czasami robicie swinstwa i warnujecie zamiast usunac post....user ma warna ale post dalej jest....glupie nie uwazacie ?? to jest po prostu glupie wredne gburowate wsiurskie i kretyynskie ;] jak jeszcze moge nazwac takie cos hmm....nvm

Wiem ze to bezsensu bo i tak zaden z was(modow) nie zrozumie...a temat jak wsyztkie negatywne tematy "w opiniach" zostanie za 5-10 postow zamkniety pzrez preda seba moze puchatego...stawiam na preda.. :]

Posted

Tak... Miałam nadzieję, że przy tylu odpowiedziach co miało zostać powiedziane, już zostało. A tu nie - i moderatorzy i userzy wykazali się elokwencją pozwalającą na wszczęcie kłótni. Cóż, spróbuję nieco mniej niemiło.

1. Mamy formularz rejestracyjny. Zaznaczamy, że będziemy kroczyć ścieżkami regulaminu. Więc gdy nie kroczymy, musimy się przygotować na konsekwencje. Czyli: autorka tematu była spontaniczna w działaniach i zbyt pochopnie wyciągnęła wnioski. Każdy błądzi, popełniła kilka błędów które zostały wskazane. Wydawałoby się, koniec tematu.

2. A nie! Mordo, piękny występ, aczkolwiek całkowity brak argumentów sprawił, że twoja wypowiedź miast udowadniania racji po prostu przeciągnęła bez sensu temat i kilka osób przyłączyło się do psioczenia na moderację. Bez konkretnych argumentów.

3. Moderacja rusza z kopyta! Przytoczyłabym popularną frazę "nie zniżaj się do poziomu idioty - najpierw cię sprowadzi do parteru, potem pokona doświadczeniem", ale nie chcę, żeby coś z tymi idiotami wyszło nieprzyjemnego. To się odnosi do Prediego głównie. Głównym atutem moderatora powinien być bezstronny osąd.

Taka mała uwaga: moderator też człowiek, ma prawo błądzić. Nikt nie jest doskonały i pamiętajmy o tym, a nie roztrząsajmy każdego fałszywego kroku, bo ot - robi się bezsensowny konflikt.

Posted

Morda, nie sap, bo mozesz w kazdej chwili wyleciec ;)

Guest Anonymous
Posted

mordaa, sprawiedliwość jest ponoć ślepa i taka by była, gdybyś egzekwował ją w tym przypadku.

Po pierwsze, krytykujesz moderatorów za ich rzekomą bezkrytyczność, a sam ich oceniasz jak gdyby mieli być bez skazy.

Poza tym, zapominasz, że to forum młodzieżowe, nie przejawiasz żadnej wyrozumiałości dla wieku moderatorów i roli jaką przyjęli na swoje barki.

Moderatorzy traktują użytkowników tak jak muszą - instrumentalnie. Dla nich użytkownik jest rozpatrywany w kategoriach:

Posted

monikaa, może trochę spuść z tonu? Popieram Twoją wypowiedź, ale czy nie można grzeczniej?

Odwieczna wojna userów z modami. To się nigdy nie skończy, ale chyba taka kolej rzeczy.

Posted

ok

zamykam :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• nunca
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane