Małostkowax3

Kolor paznokci

Recommended Posts

Zielony, zołty, czerwony.

Fioletowy.

Bordowy.

Zolty, pomaranczowy.

Naturalny, a na nim zolte wzorki, kratka, paski pionowe, poziome, buzka (

:) ).

W kolorze teczy :mrgreen:

(Tylko bez oblesnego brokatu)

Najlepszy jest french :) ewentualnie bezbarwny lakier. Ostatnio miałam french z zielonymi końcówkami, a najładniejsze, jakie miałam, były pomarańczowe :D

Podobają mi się kolorowe ;> Zielone, żółte, niebieskie ;p

Ale też oczywiście standard, french.

Nie przepadam za brokatowymi.

Ja ostatnio odkryłam lakiery w kolorach neonowych :D No i ostatnio moje paznokcie są w kolorze neonowego różu (wygląda świetnie z połączeniem czerni. Tzn.: jeden paznokieć róż, drugi czerń. Itd.) albo w kolorze kobaltowym :D

Ja sama maluję na czerwony, niebieski lub różowy- cielisty (aktualnie).

Chociaż nie boję się kolorów, więc sądzę iż mogłabym spróbować każdego ;)

Głównie wszelkie odcienie czerwonego, czasem jakiś fiolet.

Na rodzinne spotkanie mniej rzucające się w oczy -beż, jasny brąz czy delikatny róż.

ja lubie białe końcówki i przezroczysty lakier;)bardzo ładnie to wygląda;)to dla tych co lubią mieć delikatne paznokcie:)

u mnie zależy od humoru. Najczęściej pastele, np. jasny fiolet bądź róż. Dość często też czerwień, czasem francuski manicure.

to zależy na które paznokcie... na stopy tylko czarny a od rąk raczej kremowe kolory jak do francuskiego - wygląda bardziej kobieco :P

ja tez lubię czarne ale w tej chwili mam seledynowo- czarne ( jeden taki drugi taki xD)

ale czasami maluję na niebiesko, czerwono, różowo,

ogólnie KOLOROWO!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Cyrin
    • Kerosine
      Filmy, które chcę obejrzeć....
      Zdecydowanie Ostatnia rodzina, o fakcie nakręcenia której skądinąd dowiedziałam się dopiero dzisiaj.
    • Shady-Lane90
      Relacja z facetem. Jak mam się zachować?
      Powiem krótko. Roszczeniowych ludzi na tym świecie nie brakuje. Większość chce brać, bez dawania czegokolwiek od siebie. Nie marnuj się dziewczyno i nie trać czasu na taką właśnie osobę. Jemu chodzi tylko o zabawę. Nie traktuje Cię poważnie, a raczej jak zdobycz, którą chce mieć, by następnie szukać kolejnej.
    • Shady-Lane90
      Co aktualnie porabiacie?
      Whiskey wchodzi dobrze. Muzyka też od razu lepiej "smakuje".  
    • Kerosine
      Cytaty.
      Dogadywałem się z nim, choć był zupełnie inny niż rówieśnicy. Wszyscy mieliśmy za sobą jakieś przedszkola, gdzie interakcja dzieci z różnych środowisk była znacząca, a Tomek był w czystej postaci klonem z międzywojnia. Nawet posługiwał się językiem trochę przedwojennym. On do siódmego roku życia wychowywał się w tajemniczym ogrodzie i opierał głównie na kontaktach z matką i babką. Producent filmowy Grzegorz Gajewski o swoim przyjacielu Tomku Beksińskim - synu "tego" Beksińskiego - za jego s