Jump to content

Zdrada...Śmierć rodziny


Sunshine_19

Recommended Posts

Sunshine_19
Posted

Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc?? Mam 19 lat...od 3 lat żyje w świadomości o tym iż mój "ojciec" zdradza moją Mamę i mnie...chcę z tym skończyć...nie mam pojęcia jak, ale wiem że muszę to zrobić dla naszego dobra...nie stać mnie na opłacenie detektywa :( a mimo to muszę jakoś mieć dowody...błagam...jeśli ktoś zna jakąś agencję w Poznaniu (tutaj mieszkam ) która mogłaby mi pomóc to proszę o niej napisać...nie umiem już żyć ze świadomością że mój własny ojciec na stare lata postradał rozum i w ten sposób postępuje...jest mi bardzo ciężko i mojej Mamie również bo zdaje sobie sprawę że on kogoś ma...jest zdecydowana na rozwód ale nie mamy dowodów :( wiec jeszcze raz proszę o pomoc :( to bardzo pilne ! :((

Link to comment
histeryczna
Posted

moja mama też zdradza tatę i jakoś przywykłam do tego.

a Tobie radzę.. hm. No chyba najlepiej zdjęcia.. to najlepsze dowody, które możesz uzyskać bez detektywów.

Link to comment
Sunshine_19
Posted

mam zdjęcie tej kobiety...w sumie to dwóch...bo nie mam pewności która to...jedną jest moja chrzestna z która od ponad 20 lat potajemnie się spotyka, a druga to zupełnie nowa...wiem bo wielokrotnie słyszałam ich rozmowę...w tej chwili również z nią rozmawia i doprowadza mnie to do szału! Mam ochotę go zabić! Nienawidzę kłamstwa... po prostu muszę z tym skończyć...nie umiem się przyzwyczaić...chce żeby zapłacił za wszystkie krzywdy które mnie i mojej Mamie zrobił... :cry:

Link to comment
histeryczna
Posted

ale chodzi mi o zdjęcia... na których się przytulają, całują itp. To chyba dobre dowody.. ogólnie się nie znam, tak sądze. A Twoja mama może najpierw niech pogada ze swoim prawnikiem czy coś (nie wiem nie studiuję prawa;o) ?

Link to comment
catherine098
Posted

ja wiem że chcesz pomóc ale najlepiej zostwa to wszystko to ich sprawa a jeśli zyjesz w nieświadomości to pogadaj z ojcem albo jak chcesz detektywa to jeśli on bedzie sie gdzieś wybierał to idź za nim..

Link to comment
Posted

Sytuacja faktycznie trudna... ale może powinnyście po prostu z ojcem szczerze porozmawiać? Odkryć karty, powiedzieć że wiecie jak jest. Może rozwód za porozumieniem stron z korzyścią dla Twojej mamy? Przemyślcie sprawę. Chyba że same się chcecie w detektywów "pobawić", ale to chyba bolesne...

Link to comment
Posted

Są rozwody za pororumieniem stron z kożyścią dla którejkolwiek z nich?

A nie jest to tak, że te 'za porozumieniem' to takie, gdzie obie strony biorą w pewnym sensie 'odpowiedzialność' za rozpad związku?

Moim zdaniem to całe 'porozumienie stron' w tym przypadku to nie jest dobre rozwiązanie, skoro cała wina leży po stronie ojca, to niech on za to zapłaci, nie należy go ukrywać.

Sunshine_19 wydaje mi się, że powinieneś szczerze pogadać z ojcem, powiedzieć mu jak źle Ci z tym żyć i dać mu wybór: Ty i Twoja mama albo ta baba, jeżeli wybierze babę to rzeczywiście nie ma sensu raczej tego dalej ciągnąć, ale jeśli Was to może warto pomyśleć o tej 'ostataniej szansie' jeżeli oczywiście Ty i Twoja mama jesteście w stanie mu coś takiego wybaczyć.

Link to comment
Posted

Sunshine...

Znam jedno szlacheckie stowarzyszenie.Znajduje się ono w Kaliszu,niedaleko Poznania.

Nazywa się ono Bractwem Rycerskim Ziemi Kaliskiej.

Jak chcesz to przyjedziemy w 16 w pełnym "umundurowaniu" i nałożymy obuchami twojemu ojcu do głowy ;).

Ale za koszty przyjazdu PKS-em zwrócisz.

Link to comment
Posted

Rozmawiałaś o tym z ojcem? Może najzwyczajniej w świecie okaże się, że niczemu nie zaprzeczy i nie będzie chciał dalej tego ciągnąć. Na rozwód mógłby się zgodzić za porozumieniem stron. Gorzej, gdyby odmówił, wtedy faktycznie potrzebujecie dowodów. Tak więc moja rada: zacznijcie od szczerej rozmowy.

Link to comment
Peggy Brown
Posted

Spróbuj ty zrobić zdjęcia, może wiesz gdzie się spotykają jakaś kamera. Może łatwiej by było, gdyby Twoja mama powiedziała że wie o zdradzie i chcę rozwodu za porozumieniem stron.

Link to comment
Posted
Są rozwody za pororumieniem stron z kożyścią dla którejkolwiek z nich?

Tu by się musiał wypowiedzieć ktoś kto się zna na prawie, ale wydaje mi się że strony mogą po prostu między sobą uzgodnić warunki rozwodu i obie się na nie oficjalnie zgodzić, nie chodzi tu z tego co wiem o rozłożenie odpowiedzialności. Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi ;]

Link to comment
Posted

Zdjęcia zdjęciami, ale przecież inni ludzie na pewno też ich widzieli.

Link to comment
Posted

nie ingeruj w zycie swoich rodziców ten problem dotyczy głownie twojej mamy

Link to comment
Posted

Na rozwod musza wyrazic zgode obie strony. A jezeli Twoj tata jeszcze o nim nie pomyslal to bardzo mozliwe ze wcale sie na warunki zaproponowane przez Twoja mame nie zgodzi.

"Zabaw' sie w detektywa i sproboj pstryknac kilka fotek z tą/tymi? kobietami.

Link to comment
StaryPrzyjaciel
Posted

zbierz rodzine i porozmawiaj z nimi powiec co czujesz i jak do tego podchodzisz powiedz tez ze dla ciebie bylo by dobrze gdyby sie rozwiedli, zresza dla twojej mamy tez to by bylo lepsze

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up