Dymcio

Jakie gry przeszliscie?

Recommended Posts

Jedynie Skyrim i Fable jedynkę, przy reszcie albo komp nie wytrzymywał, albo szkoda mi już było czasu na gry.

Trochę się grało. To co na szybko przychodzi mi do głowy, to:

NFS Underground 2

NFS Carbon

NFS Most Wanted

GTA Vice City

Wiedźmin 3

Mafia

Call of duty 2

Gothic 2

Portal

I pewnie jeszcze kilka tytułów by się znalazło

Uzbierałaby się tego strasznie długa lista, dlatego ograniczę się do podania tytułu, który ukończyłem ostatnio - Darkest Dungeon. Ostatnio mam niestety mniej czasu na granie, więc ukończenie jakiejkolwiek gry mógłbym uznać za spory sukces, ale tutaj dochodzi jeszcze całkiem wysoki poziom trudności. Tak, czy inaczej, gra jest po prostu fantastyczna (ale nie dla każdego - łatwo można się przy niej pogrążyć we frustracji), wygrywa głównie niesamowitym, lovecraftowskim klimatem.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • daga3ka
      Czego się boisz?
      tak na prawdę sama nie wiem czego się boję. Jeśli człowiek pogodzi się z swoim życiem to niewiele rzeczy jest go w stanie "wystraszyć". No może boję się o własną latorośl. Tak to jest chyba jedyne o co się boję na tą chwilę.
    • daga3ka
      Wasz ostatni zakup.
      no więc właśnie z racji tego, że mam bzika na punkcie handamedów wszelakich kupiłam mega, odjazdowy obraz z diamencików do samodzielnego "montażu"  jest piękny i jaka satysfakcja po wyklejeniu całego
    • daga3ka
      samopoczucie zimą
      Delikatny spadek formy w pochmurne dni, ale mimo wszystko w miarę na jednym pozytywny poziomie. W końcu życie wbrew wszystkiemu jest piękne.
    • daga3ka
      Jak się czujesz?
      rewelacyjnie, bardzo pozytywnie, zresztą jak przez większość czasu. A  poza tym jestem prawie zrelaksowana  oaza spokoju i tego typu historie.
    • daga3ka
      O czym teraz myślisz?
      ile jeszcze pracy przede mną i kiedy ja to zrobię, skoro dzień ma tylko 24 godziny. Ale ja nie dam rady ?? jasne, że dam bo kto jak nie ja. :)