Jump to content

Co zrobić,żeby 18stka w 5 osób była fajna?

Iza_1990

Recommended Posts

Posted

Hejka,dokładnie za miesiąc mam 18 urodziny.Na moich urodzinach będą tylko 4 osoby.To smutne,ale mam mało znajomych poza tym dwie koleżanki wyjeżdżają w tym czasie i nie mogą przyjść.

Wiem,że moja 18stka nie będzie 'najwspanialszą imprezą miesiąca',jednak chciałabym też,żeby po godzinie wszyscy nie poszli z nudów do domu.

Może macie jakieś pomysły,żeby było ciekawie,żeby się dobrze bawić w tak niewielkim gronie ?

Aha i jeszcze jedno - urodziny organizuję w domu.

Peggy Brown
Posted

zrobić w domu

kupić wejściówki

i przenieść impreze na dyskotekę ;]

wolnaczeczenia
Posted
zrobić w domu

kupić wejściówki

i przenieść impreze na dyskotekę ;]

Dlaczego? To w domu nie można się dobrze bawić?

Ja właśnie zrobiłam na odwrót. Zaczęło się w klubie a skończyło w domu.

Ale to juz dłuższa historia.

W każdym razie klucz do sukcesu to odpowiednie towarzystwo - nawet niewielka impreza będzie znakomitą zabawą z odpowidnimi ludźmi, których lubisz i z którymi się świetnie bawisz.

Jestem prawie pewna, ze jeżeli bedziecie wyluzowani, w dobrych humorach to zabawa sama sie rozkręci. Przygotuj fajną muzę, dobre żarło i swoje pozytywne nastawienie.

Będzie fajnie, baw sie dobrze i nie stresuj.

Posted

Dobre humory,dobra muzyka,dobry alkohol,dobre jedzenie i już jest fajna impreza.Na wszelki wypadek przygotuj jakiś film czy cuś.I wyluzuj,przede wszystkim.

Posted

Przyłączam się do reszty. :wink:

A od siebie dodaje: dobrą zabawę w butelkę, dobre balony xD. I oczywiście

i dobra atmosfera.

Będzie dobrze. 8)

xkuba0406x
Posted

Jak reszta napisała,wszystko zależy od towarzystwa,a nie od tego ile będzie osób czy gdzie ta impreza będzie:)

Spróbujcie zagrać w alkochińczyka :) Na pewno będzie zabawa ;P

Posted

Ja też obchodziłam 18 w małym gronie i było super. Pomyśl o zaletach, o tym, że bedzie kameralnie i pod kontrolą :) Nie ważne w ile osob ważne z kim ! :) Jestem pewna, ze bedzie fajnie. Mozecie gadac, obżerać się, obejrzeć film, posłuchać muzy, powariować. Tyle opcji!:P

Posted

Zapewne znasz swoich gości i wiesz, co lubią robić, a czego nie. My nie możemy Ci dać jakiegoś uniwersalnego schematu, który na pewno wszystkich zadowoli, bo każdy człowiek jest inny. Po pierwsze musi być OK towarzystwo, każdy z każdym musi się czuć dobrze, bez skrępowania. Nie wiem, jakie tam macie relacje z rodzicami, ale uważam, że rodzice na 18stkowym przyjęciu to chała, bo nawet swobodnie pogadać o wszystkim nie można. Przygotuj jakąś muzykę, może jakieś filmy, występy kabaretów, żeby było się z czego pośmiać. No i oczywiście można też gdzieś wyjść, np. na pizzę, do dyskoteki itp.

Peggy Brown
Posted
Dlaczego? To w domu nie można się dobrze bawić?

Wszystko zależy od znajomych, i zależy też czy za ścianą nie będą siedzieć rodzice.

Posted
Zapewne znasz swoich gości i wiesz, co lubią robić, a czego nie. My nie możemy Ci dać jakiegoś uniwersalnego schematu, który na pewno wszystkich zadowoli, bo każdy człowiek jest inny. Po pierwsze musi być OK towarzystwo, każdy z każdym musi się czuć dobrze, bez skrępowania. Nie wiem, jakie tam macie relacje z rodzicami, ale uważam, że rodzice na 18stkowym przyjęciu to chała, bo nawet swobodnie pogadać o wszystkim nie można. Przygotuj jakąś muzykę, może jakieś filmy, występy kabaretów, żeby było się z czego pośmiać. No i oczywiście można też gdzieś wyjść, np. na pizzę, do dyskoteki itp.

Na moim przyjęciu nie będzie rodziców w domu,nawet udało mi się ich poprosić,żeby noc spędzili gdzie indziej xD

Imprezę z rodzinką robię dzień później :)

W sumie wszyscy macie rację,że najważniejsze jest to jakie jest towarzystwo a nie liczba osób.Z tym co piszesz,też się zgadzam :D

Z resztą za jakiś czas będę uzgadniać ze znajomymi jak by chcieli,żeby ta cała impreza wyglądała,na pewno coś ciekawego wymyślą.

Tymczasem dzięki wszystkim za odpowiedzi ! ;*

Pozdrawiam.

Posted
Jak reszta napisała,wszystko zależy od towarzystwa,a nie od tego ile będzie osób czy gdzie ta impreza będzie:)

Spróbujcie zagrać w alkochińczyka :) Na pewno będzie zabawa ;P

Tak,w alkochińczyka na pewno będziemy grać,bo wszyscy moi znajomi uwielbiają tą grę ;D

histeryczna
Posted

obre humorki, ciekawe filmy i muzyka. Do tego smaczne jedzenie^^. Czasem lepiej jak mało osób ;)

No i miłej gry w allkochinczyka :P

crazyblondi
Posted

imprez nawet w 3 osoby może się udać!! to wszstko zależy od tego jak dobry macie kontakt bo jeśli sie rozumiecie to do rana bedziecie mogli siedzieć żartowac smiac się i pogadać też na poważnie!!

Proponuję dobrą muzykę, alkohol-na rozkręcenie towarzystwa i oczywiście przegrychę!!! jazda sama sie rozkręci i to nie bedzie czas stracony:>

Posted

Nie liczy sie ilosc a jakosc. Wazne zeby na 18 byl dobry alkohol, dobre jedzenie i przedewszystkim dobrzy ludzie. A pozniej z gorki. Jesli niewpuscisz choloty do srodka to napewno sie uda. Zalatw jakies filmy wrazie czego, dobra muzyke i zacznij od tego. Pozniej sie rozkreci.

Tak na przyszlosc - wszystkiego najlepszego ;)

Posted
Nie liczy sie ilosc a jakosc. Wazne zeby na 18 byl dobry alkohol, dobre jedzenie i przedewszystkim dobrzy ludzie. A pozniej z gorki. Jesli niewpuscisz choloty do srodka to napewno sie uda. Zalatw jakies filmy wrazie czego, dobra muzyke i zacznij od tego. Pozniej sie rozkreci.

Tak na przyszlosc - wszystkiego najlepszego ;)

Dzięki MiriV ; )

Posted

Czasem tam gdzie jest 50 osob na imprezie tak naprawde jest nudno :] bardzo czeto chodzę na takie małe imprezki i powiem ci tak zalezy od nastawienia, musisz sobie mowic ze bedzie swietnie :wink: jakis alkohol, kanapki, muzyka I bedzie git :*

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane