Jump to content

Zamordował ojca i zjadł jego organy.

muzykoholiczna

Recommended Posts

muzykoholiczna
Posted

Najpierw ojciec gwałciciel. Potem matka, która jadła własne dzieci.

Dzisiaj trafiłam na kolejny artykuł.

Argentyńczyk zabił swojego ojca, wyjął z jego ciała serce i nerki, a potem je zjadł - donosi serwis internetowy dnaindia.com.

Donos na policję złożyli zaniepokojeni sąsiedzi ojca domniemanego mordercy po tym, jak zobaczyli ślady krwi prawadzące do budynku, w którym mieszkał.

Zaalarmowani tym faktem funkcjonariusze postanowili zainterweniować i wkroczyli do domu. Tam, na podłodze w kuchni, znaleźli zmasakrowane ciało 57-letniego Raula Prudencio Pinela, ojca podejrzanego. Znaleźli także ślady ostatniego posiłku, który przygotował domniemany morderca - była to potrawka z serca i nerek zamordowanego, przyrządzona z czosnkiem i ziołami.

"Nie mamy wątpliwości, że ten mężczyzna zjadł serce i nerki swojego ojca", twierdzi argentyński policjant. Podejrzany Raul Ernesto Pinel w momencie zatrzymania miał zakrawawione ręce.

Śledczy podejrzewają, że morderca należy do sekty, której wyznawcy podejrzani są o dokonanie podobnych aktów kanibalizmu.

[o2.pl]

Boję się myśleć, do czego jeszcze zdolni są ludzie...

Posted

Po prostu jestem w szoku... :O

Aż trudno w to uwierzyć do czego zdolni są ludzie :crazy:

Posted

I czym tu się podniecać? Co chwilę na świecie dzieją się różne makabryczne rzeczy i kogo to obchodzi?

muzykoholiczna
Posted
I czym tu się podniecać?

Wcale się nie podnieciłam, czytając to. Raczej czułam zniesmaczenie i zdumienie.

Co chwilę na świecie dzieją się różne makabryczne rzeczy i kogo to obchodzi?

Założyłam ten temat tylko po to, żeby poznać opinię innych. Jeśli nie masz nic konkretnego do przekazania, to nikt nie każe ci się wypowiadać.

Posted
Założyłam ten temat tylko po to, żeby poznać opinię innych.

Rzeczywiście głęboki temat, dzięki któremu można "poznać opinię innych". Nie zauważyłaś może, że w tym dziale nie raz poruszane były takie "tematy"? I jakie ty chcesz opinie poznać? Większość opinii z poprzednich "niusów" tego typu ograniczała się do:

1. Ojej, ale to straszne!

2 Nie wiem do czego się ludzie jeszcze posuną...

3. Ach, jak nisko ludzkość upadła

4. KARA ŚMIERCI! TAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!

5.

Aż trudno w to uwierzyć do czego zdolni są ludzie :crazy:

I tak dalej...

eśli nie masz nic konkretnego do przekazania,

A teraz wysil mózg i zastanów się co konkretnego chciałaś nam przekazać tym tematem...

Posted

Już nic mnie nie zdziwi.

Posted

normalnie nie potrafie uwierzyc, za nie długo w restauracyjnym menu beda organy człowika, boże.... :? :x :?: Ochyda ! ! !

Posted

Takie wiadomości powodują u mnie odruch wymiotny...

Posted

Może sobie zasłużył.

OddajMojeKredki
Posted

jak tak wogóle mozna??precież to jest obżydliwe...Masakra fuu.. :cry:

bambooko:D
Posted

To już podpada pod jakąś chorobę psychiczną. Ktoś przy zdrowych zmysłach, bez żadnych psychicznych zaburzeń nie posunąłby się do tego... :shock:

Posted

I czemu mnie to nie dziwi?

Ehhh... ci ludzie :?

Posted

A wy jak mozecie jesc nerki krowy albo udo swini to jest to samo... :roll:

Posted

no to na zdrowie mu.

I czym tu się podniecać? Co chwilę na świecie dzieją się różne makabryczne rzeczy i kogo to obchodzi?

Posted
czym tu się podniecać?
Aż trudno pomyśleć, że kogoś mogą takie sprawy podniecać. Gratuluję, Tobie sie udało.
Rzeczywiście głęboki temat, dzięki któremu można "poznać opinię innych". Nie zauważyłaś może, że w tym dziale nie raz poruszane były takie "tematy"? I jakie ty chcesz opinie poznać?

Może poprostu chciała się tym artykułem podzielić ? To normalny ludzki odruch, ze chce pokazać komuś coś co go zaskoczyło, zniesmaczyło czy nawet spodobało.

Może sobie zasłużył.

No ludzie, nie jesteśmy zwierzętami. O ile to nie jest ironia, to Twoj post jest conajmniej głupi.

Do tematu: Czekam tylko na artykuł : Odcinał po kawałku swoje ciało, po czym urządzał sobie z nich potrawki. chociaz kto wie, juz pewnie i takie rzeczy się zdarzają.

Posted

ja cie pierony...ludzie maja niezle nasiurlane w glowach;/

Posted

Dopóki nie dotknie Nas to osobiście [czego oczywiście sobie, ani nikomu nie życzę] nie jesteśmy w stanie nawet pojąć do czego zdolni są ludzie. Z dnia na dzień przekonuje się, że żadne z ludzkich zachowań nie jest mnie już w stanie zaskoczyć. A tu proszę, niespodziewanka.

Odrażające.

StaryPrzyjaciel
Posted

to jest straszne... matko zjesc serce i nerki wlasnego ojca o fuj

Posted
Do tematu: Czekam tylko na artykuł : Odcinał po kawałku swoje ciało, po czym urządzał sobie z nich potrawki. chociaz kto wie, juz pewnie i takie rzeczy się zdarzają.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Armin_Meiwes . Coś podobnego.

Co do samego tematu - nic mnie już nie zdziwi, wczoraj czytałam to to, z linku powyżej, i artykuł o facecie, który zabił 42 kobiety, bo myślał, że w ten sposób przybędzie mu energii magicznej [w niektórych grach po prostu many . xd], a dziś to. Już nawet przestało na mnie to robić wrażenie.

Posted

Czytam to i jem drożdżówkę. A właściwie jadłam. Po tym, co tu przeczytałam nie tknę jedzenia chyba przez tydzień...

• 3 weeks later...
Posted

jak można zamordować własnego ojca? i jak można zjeść jego organy? nie wiem co gorsze..

Posted

ludzie ulegają zezwierzęceniu, nie obrażając zwierząt oczywiscie...

Posted

To jest przesłanie dla Was: w przyszłości nie zapominajcie nakarmić swoich dzieci.

Guest Anonymous
Posted
Argentyńczyk zabił swojego ojca, wyjął z jego ciała serce i nerki, a potem je zjadł - donosi serwis internetowy dnaindia.com.

Może to był jakiś rytuał religijny. Istnieją/istniały religię, w których np. po zmarciu bliskiej osoby, jako wyraz szacunku i zjednoczenia z nią, zjadano jej zwłoki.

ludzie ulegają zezwierzęceniu, nie obrażając zwierząt oczywiscie...

Widzisz, do każdego działania może być przyporządkowane 9867 intencji, a to one się liczą. Co prawda nie sądzę by ten Argentyńczyk zjadł swojego ojca za jego pozwoleniem, ale to co praktykował wyżej wymieniony kult(nie pamiętam nazwy) chyba w czasach starożytnych jest bardzo praktyczne. Dziś to nie do pomyślenia, ale to nie dlatego, że sam czyn jest zły, ale dlatego, że ludzie się zmienili.

Posted

moze sam akt byl drastyczny, ale intencja moze nie do konca.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• dannonka
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane