Jump to content

Buractwo, lato ;)

Thor88

Recommended Posts

Posted

Heja, co uważacie za buractwo ? Więc ja zaczne :P

-puszczanie muzy z komórki w miejscach publicznych

-chwalenie sie ile sie wyiło co wypiło, z kim było, gdzie piło, ile sie rzygało i jak sie rzygało :O

-kolesie w samochoda sprowadzonych z Niemiec(nie tylko) przy temperaturze + 25 stopni w zamknietych szybach by pokazac ze mają klimatyzacje choć jej nie mają :wink:

-skarpety do sandałów

-czarne skarpety do krótkich spodenek

-przeklinanie

-plucie

-głosna muza w samochodze

-duzo zdjęc na naszej klasie

-wklejanie murzynów na naszą klase.

-rasizm, ksenofobia i nietolerancja

-narzekanie na to jak grała Polska mimo ze ma się z nią tyle wspólnego co wywieszenie reklamy Tyskiego na balkonie

a Was co boli? Bo mnie to :lol: Podyskutujemy o Waszych bolączkach i o moich :shock: :lol: :!: :wink:

Renatazxcvbnm
Posted

Thor88, zgadzam się z każdym podpunktem u ciebie

dodatkowo:

dziewczyny z dekoltami, ż elepiej by było jakby w ogóle bluzki nie zakładały

to samo ze spodenkami, równie dobrze mogłyby w samych majciochach paradować

chłopaki, którzy ''myślą,'' że jak spiorą kogoś to są tacy zajebiści

faceci klepiący dziewczyny po tyłkach

hiciory jednego sezonu

techno

stringi na basenie zwłaszcza wśród panów xD

Posted
to samo ze spodenkami, równie dobrze mogłyby w samych majciochach paradować

dobre spodenki nie sa złe ;)

fajne sa leginsy i nie zaliczam tego do buractwa ;)

chłopaki, którzy ''myślą,'' że jak spiorą kogoś to są tacy zajebiści

chyba ze w grupie.

z resztą sie zgadzam :lol:

stringow na basenie nie widziałem.

dodam jeszcze nieogolone nogi u dziewczyn i ogolone u chłopaków. I włosy spod pach u obu płci 8)

muzykoholiczna
Posted
dobre spodenki nie sa złe

spodenki może i są ładne, ale jak założy je ktoś przy kości? ^^

dołącze jeszcze łańcuchy na szyi u chłopaków. Że oni tacy cool. Sama nie wiem, czemu mnie to denerwuje x D

Posted

Thor88 zgadzam się z Tobą;)

Posted

zgodze się z wszyskimi wymienionymi punktami a najbardziej denerwuje mnie ten oto punkt:

-puszczanie muzy z komórki w miejscach publicznych

nie każdy lubi słuchac wycia, rapu w kiepskiej jakości :roll:

moge dodac też

długie, czarne odrosty na blond włosach, sztuczna, pomarańczowa opalenizna, i ludzie udający, że są kimś innym niż są i lansujący się na swoich idoli(czasami wygląda to komicznie a czasem żenująco)

Posted

wyższe odpowiedzi +

dziewczyny z krzywo pomalowanymi ustami i tuszem pod oczami

chłopaki z 'telewizorami pod pachami'

upodabnianie się do jakiejś pożal sie Boże gwiazdy

stringi wyżej niż spodnie

plastikowa biżuteria

pollywantsacracker
Posted

Większość po prostu z ust mi wyjęta. ;]

I włosy spod pach u obu płci

Co do tego się nie zgodzę. U kobiet, owszem włosy pod pachami nie powinny mieć miejsca. Ale co do facetów... golenie ich wydaje mi sie ... pedalskie i niemęskie [?]

Posted
-duzo zdjęc na naszej klasie

Nie rozumiem czemu to ma być buractwem? :wink:

Z resztą się zgodzę

+ obleśne śmianie się na cały głos żeby pokazać "jak my się świetnie bawimy"

bekanie

komentowanie głośno " niezła dupa, laska, foczka etc. "

Wyrafinowana
Posted

Co do tego się nie zgodzę. U kobiet, owszem włosy pod pachami nie powinny mieć miejsca. Ale co do facetów... golenie ich wydaje mi sie ... pedalskie i niemęskie [?]

wyobraz sobie, ze jedziesz autobusem. jest niesamowity upal. niedaleko stoi pan w bezrekawniku oczywiscie z wystajacymi wlosami spod pachy i trzyma sie uchwytu na gorze. sympatycznie sie do ciebie usmiecha. sytuacja jak sytuacja. na nastepnym przystanku wsiada tlum ludzi i zostajesz wcisnieta niemal pod pache tego pana... jest juz tak goraco, ze niemal nie do wytrzymania, spogladasz sila woli na pache pasazera i widzisz jak powoli w dol po wlosach zaczynaja sie przesuwac krople potu, ktore najprawdopodobniej na ciebie spadna.

o czym w tej chwili myslisz?

a) super, ale meski facet

b) zabierzcie stad te krzaczory

Posted

pollywantsacracker chyba ma homofobię. Bo do tej pory spotkałam cztery jej posty i chyba w każdym było określenie "pedalstwo" xD

Dodam do tego jeszcze kolesi, którzy siedzą w pokoju w bloku i przez otwarte okno wystawiają głośnik, tak, żeby było słychać ich rap albo techno (Bez komentarza, nie będę krytykować muzyki, bo o gustach się nie dyskutuje). Ok, każdy może słuchać czego chce, tylko nie powinien tak chamsko zmuszać całego osiedla do słuchania tego samego.

I ludzie, którzy idąc po ulicy komentują na głos wygląd innych. Buraki, niepotrafiące się zachować. Tyle w tym temacie.

Samozachwyt połączony z egotyzmem "patrzcie na mnie, jaki jestem boski, a wy wszyscy jesteście gorsi".

Paskudna złośliwość i celowe wyszukiwanie u ludzi ich słabych stron, żeby je skomentować i poniżyć daną osobę.

Nic więcej na razie mi nie przychodzi do głowy, poza prawie wszystkimi punktami wyżej.

Posted

jesteście burakami ?

bo ja tak bo:

-wklejanie murzynów na naszą klase.

-rasizm, ksenofobia i nietolerancja

-głosna muza w samochodze

Posted

Co Wy macie do czarnych skarpetek przy którtkich spodenkach?XDDD

Posted
I włosy spod pach u obu płci 8)
Hmm, jestem burakiem? :wink:

Powiem jedno, do buractwa przede wszystkim można zaliczyć wytykanie innym błędów, zapominając o swoich, kto co z tym zrobi- jego sprawa :wink:

Joey Jordison
Posted

Zgadzam sie ze wszystkimi punktami u Thor'a,a najbardziej mnie irytują skarpetki w sandałach! Co to za moda? Tylko w Polsce widzialem takie BURACTWO xd

Posted
Zgadzam sie ze wszystkimi punktami u Thor'a

zgadzam sie z toba mnie najbardziej irytuja tzw. przyjaciółki dla kasy łażą z tobą bo jesteś kasiasta to jest dziwne :?a z tymi skarpetkami tez fakt :)

Posted
Hmm, jestem burakiem?

fuuuuuuu

ostanio mysle i tak doszedłe do wniosku bo zobacyzłem pewne foto na n-k :O Robienie tauazu gotykiem z własnym imieniem na przedramieniu by pokazać jakim jest sie fajnym.

pollywantsacracker
Posted
wyobraz sobie, ze jedziesz autobusem. jest niesamowity upal. niedaleko stoi pan w bezrekawniku oczywiscie z wystajacymi wlosami spod pachy i trzyma sie uchwytu na gorze. sympatycznie sie do ciebie usmiecha. sytuacja jak sytuacja. na nastepnym przystanku wsiada tlum ludzi i zostajesz wcisnieta niemal pod pache tego pana... jest juz tak goraco, ze niemal nie do wytrzymania, spogladasz sila woli na pache pasazera i widzisz jak powoli w dol po wlosach zaczynaja sie przesuwac krople potu, ktore najprawdopodobniej na ciebie spadna.

o czym w tej chwili myslisz?

a) super, ale meski facet

b) zabierzcie stad te krzaczory

Nie wiem co myślę, bo w sumie nie miałam jeszcze takiej sceny. Rzadko spotykam również facetów w koszulkach bez rękawów. Ale rzeczywiście sytuacja bardzo prawdopodobna.

I chyba masz rację. ;]

Jednak z drugiej strony wyobrażając sobie faceta golącego pachy pod prysznicem, pozostaję przy swoim.

pollywantsacracker chyba ma homofobię. Bo do tej pory spotkałam cztery jej posty i chyba w każdym było określenie "pedalstwo"

Udało Ci się skłonić mnie do uśmiechu. ;]

Tak, dość często uzywam tego słowa. Dlaczego? Bo nie mogę się czasem opanować gdy widzę, co dzieję się wokół mnie.

A szczerze mówiąc, na forum przenoszę się tak jakby do innego świata. Bo tu są chyba ludzie różniący się od moich znajomych. Mam taką nadzieję.

Posted

a więc:

1. faceci zaczepiający na ulicy dziewczyny i rzucający im głupie, obleśne i dwuznaczne teksty.

2. głośna muzyka w tuningowanym, beznadziejnym samochodzie, żeby to pokazać jak jest super. a wewnątrz sami idioci siedzą.

3. plucie.

4. ciągłe przeklinanie na zasadzie, że przekleństwo to przecinek.

5. faceci farbowani na jasny blond.

6. szóstoklasistki, które wielce CHODZĄ ( :roll: ) z tyloma chłopakami i później zdają sobie relacje ze swoich podbojów.

7. szóstoklasistki farbujące się i noszące na gębie więcej tapety niż w całym sklepie z takową substancją.

8. przesadnie krótkie spódniczki i do tego przesadnie krótka i przesadnie wydekoltowana bluzka.

9. skarpety do sandałów - jak wyżej.

10. chlanie wszystkiego, co się da w parku, żeby schować się przed rodzicami, a później niewiedza, gdzie się jest i co się dzieje.

11. faceci, którzy mają same, przesadne mięśnie.

12. nieumiejętność mówienia prawdy w oczy, po czym jak ktoś się dowie o tych słowach, wypieranie się tego.

13. załatwianie intymnych przez przez gadu lub sms.

to chyba tyle. a co do włosów pod pachami u obu płci. u kobiet nei wygląda to estetycznie. ale u facetów mi nie przeszkadzają.

Posted
Powiem jedno, do buractwa przede wszystkim można zaliczyć wytykanie innym błędów, zapominając o swoich, kto co z tym zrobi- jego sprawa

Po primo.

Secundo:

- "po co mam sie uczyć, pier**lić szkołę" - powodzenia na zmywaku ;)

Jednym słowem osoby uważające, że w życiu piwo, kumple, ławka i dyskoteki to najważniejsze priorytety.

Zgadzam sie ze wszystkimi punktami u Thor'a,a najbardziej mnie irytują skarpetki w sandałach! Co to za moda? Tylko w Polsce widzialem takie BURACTWO xd

I vice versa. Żałosne jest nietolerancyjne podejście co do ubioru innych. Dużo osób ubiera skarpetki do sandałów i chociaż nie wygląda to olśniewająco- jest to indywidualna sprawa każdego, więc raczej- odpieprzcie sie od tego, bo naprawdę co by wszyscy mieli na świecie takie problemy byłoby uroczo.

StaryPrzyjaciel
Posted

moim zdaniem buractwem jest ocenianie innych po tym jak cos robia czego sluchaja jak sie nosza itd

maadziuuniaa
Posted
to samo ze spodenkami,

Oj, to ja chyba też jestem burakiem ;) Chodzę w krótkich spodenkach gdy jest gorąco i nie wstydzę się tego. Nie każdy lubi chodzić w dżinsach podczas 30C upału :)

Posted
eVVil, hehe a ja kocham u mężczyn :wink:

ale co kochasz u mężczyzn? =D

Posted
do buractwa przede wszystkim można zaliczyć wytykanie innym błędów, zapominając o swoich

Od tego powinnyśmy wyjść :)

Burakiem jest ten, który tylko swoje zamiłowania/cechy/rzeczy/kumpli uważa za ekstra boskie, a jesli ktoś ma coś innego z tego składu, to jest totalnym idiotą, lamusem i kim tam jeszcze.

No i ocenianie innych po powierzchowności jest buractwem.

Posted
kocham zarost:D

ja też. na twarzy. :P

najbardziej jednak mnie dobija jak faceci depilują nogi. rozumiem sportowców, ale tak na co dzień to niefajnie wygląda. :D