MacGyver

Mayday Polska @ Spodek, Katowice (10.11.2008)

9 postów w tym temacie

Mayday Polska 2008

Motto: Reflect Yourself

5762588.jpg

Miejsce: Katowice, Hala widowiskowo-sportowa Spodek, ul. Korfantego 35

Data: 10 listopad 2008 r. (poniedziałek)

Start: 17:00

Koniec: 9:00

Bilety

115 zł - przedsprzedaż

135 zł - w dniu imprezy

(w cenie zawarty jest 7% podatek VAT)

Kup bilet:

Mayday.pl

Eventim

Ticketonline

Ticketpro

Ticketportal

Lineup

... oficjany wkrótce, nieoficjalny - PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Line-up (wstępny)

1. Westbam - Berlin

2. Electrixx feat. Jodyz - Berlin

3. Poziom X - Warszawa

4. Magikal - Nowy sacz

5. Pekin - Kwidzyn

6. Stardust - Kwidzyn

7. Nexy - Rzeszow

8. Maq - Katowice

9. Hardy Hard - Berlin

10. Eric Sneo - Frankfurt

11. Extrawelt - Hamburg

12. Dave the drummer - Ashford

13. DJ Murphy - Sao Paolo

Live:

1.Members Of Mayday - Universe

Pieniądze już odłożone. Nic tylko czekać na listopad. Ktoś z Was się wybiera?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Chcialbym, ale nie wiem czy dam rade :(

Do Katowic przecież to masz rzut beretem, niezapomniana noc. Raz przyjedziesz to już będziesz zawsze mnie odwiedzał. (;

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

planowałem wypad, ale niestety sytuacja mnie zmusiła i musialem zrezygnowac. Ale za rok na pewno zawitam na ta imprezkę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

WestBam - Live @ Mayday, Poland 10.11.2008

westbam2.jpg

01. WestBam - A Classic

02. Soul of Man - Overdrive

03. ID

04. Digital Base - Get On Dance

05. Interview with Sunshine live reporter/ID

06. ID

07. DJ Deekline & Ed Solo - Handz Up (Stanton Warriors Remix)

08. Hardy Hard - Planetbass

09. WestBam - Bass Planet

10. ID/Boogie Army - Das Tier (Malente Remix)

11. ID

12. Schmidt - Boom (Original Mix)

13. Rennie Pilgrem - Dutty Work

14. WestBam - Hard Times (1.0 Remix

15. Josh Wink - Higher State Of Consciousness (Original Tweekin Acid Funk Mix)

16. ID

17. Westbam - Agharta, The City Of Shamballa

http://rapidshare.com/files/170605764/watmdpl08.rar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  • yiliyane
 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Popularny

 • Posty

  • Lilla Weneda
   "Co byś dzisiaj zrobił, gdybyś wiedział, że Ci się uda ?"
   Cofnęłabym się forumowo w czasie, jednak nie kilka lat wstecz [jak mógłby sądzić ktoś nie znający mnie - i tylko taki], ale co najmniej dekadę do czasów jego świetności. Offtopowałabym sobie radośnie w "Tylko na Poważnie", szpanowała wyrafinowanym słownictwem, specyficznym stylem wypowiedzi i zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie sztuki wypowiadania się / prowadzenia dyskusji [które jedynie do tamtych czasów wydają się pasować naprawdę dobrze], była wiecznym modem i nigdy nawet nie dopuściła do siebie myśli o pieprzonym pomarańczu 
  • yiliyane
   całowanie się przy rodzicach
   Czułabym się skrępowana w takiej sytuacji i, jak myślę, ta druga strona, czyli rodzice, też.
  • Lilla Weneda
   Czy samobójcy idą do nieba?
   W dyskusjach tego typu najlepiej sięgać bezpośrednio do źródeł, a zatem oto, co bezpośrednio mówi na ten temat Katechizm Kościoła Katolickiego: Samobójstwo 2280. Każdy jest odpowiedzialny przed Bogiem za swoje życie, które od Niego otrzymał. Bóg pozostaje najwyższym Panem życia. Jesteśmy obowiązani przyjąć je z wdzięcznością i chronić je ze względu na Jego cześć i dla zbawienia naszych dusz. Jesteśmy zarządcami, a nie właścicielami życia, które Bóg nam powierzył. Nie rozporządzamy nim. 2281. Samobójstwo zaprzecza naturalnemu dążeniu istoty ludzkiej do zachowania i przedłużenia swojego życia. Pozostaje ono w głębokiej sprzeczności z należytą miłością siebie. Jest także zniewagą miłości bliźniego, ponieważ w sposób nieuzasadniony zrywa więzy solidarności ze społecznością rodzinną, narodową i ludzką, wobec których mamy zobowiązania. Samobójstwo sprzeciwia się miłości Boga żywego. 2282. Samobójstwo popełnione z zamiarem dania "przykładu", zwłaszcza ludziom młodym, nabiera dodatkowo ciężaru zgorszenia. Dobrowolne współdziałanie w samobójstwie jest sprzeczne z prawem moralnym. Ciężkie zaburzenia psychiczne, strach lub poważna obawa przed próbą, cierpieniem lub torturami mogą zmniejszyć odpowiedzialność samobójcy. 2283. Nie powinno się tracić nadziei dotyczącej wiecznego zbawienia osób, które odebrały sobie życie. Bóg, w sobie wiadomy sposób, może dać im możliwość zbawiennego żalu. Kościół modli się za ludzi, którzy odebrali sobie życie. W skrócie: w swej oficjalnej nauce Kościół nie udziela jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie [alternatywnie: udziela tych odpowiedzi kilka]. Samobójstwo - jako złamanie piątego przykazania - jest grzechem śmiertelnym i domyślnie popełniający je człowiek skazuje się na wieczne potępienie, istnieją jednak "okoliczności łagodzące" mogące sprawić, że delikwent lub delikwentka trafią przykładowo jedynie do Czyśćca [warto w tym miejscu pamiętać, że według statystyk naukowych zdecydowana większość samobójców to osoby, u których stwierdzono wcześniej różnorakie zaburzenia psychiczne]. Wszystko tak naprawdę wydaje się sprowadzać do motywacji i stopnia świadomości przyczyn kierujących naszym postępowaniem, samej istoty czynu oraz jego konsekwencji zarówno w chwili popełniania samobójstwa, jak i podczas sądu pośmiertnego [a także oczywiście wyrażenia na tym ostatnim lub nie skruchy i żalu]. Innymi słowy myślę, że można spokojnie przyjąć, iż w zależności od konkretnego przypadku istnieje możliwość trafienia zarówno do Nieba, jak i do Piekła oraz wspomnianego Czyśćca.
  • Celt
   Nowoczesne nastolatki.
   Byłbym bardzo naiwny, gdybym liczył na to, że przyszła córka poprosi mnie o pozwolenie na uprawianie z kimś seksu, na inicjację seksualną w określonym wieku, i że przedtem powie mi o swoich zamiarach w tej kwestii, a po fakcie powie mi wprost "Nie jestem już dziewicą". I tym bardziej nie spodziewałbym się, że jej chłopak powie mi, że ma zamiar bzyknąć mi córkę. Przecież to zawsze jest decyzja dziewczyny/kobiety, która zwykle nie konsultuje jej z rodzicem. I rodzice zwykle mogą się najwyżej tylko domyślać, czy córka jest już po inicjacji seksualnej, czy jeszcze przed. BTW, moim zdaniem cnota nie jest czymś, co można oddać lub podarować.
  • yiliyane
   Nowoczesne nastolatki.
   W pierwszym poście były takie napomknienia jakoby ten temat miał tyczyć się osób w wieku gimnazjalnym, czyli właśnie 13-15 lat. Ale i tak 15-18 to nadal dzieci - i tak powinny być traktowane. Seks jest dla dorosłych. I naprawdę ciężko mi uwierzyć, że dałbyś własnej córce przyzwolenie na oddanie cnoty w tak młodym wieku.