adrian390

Gdzie na wakacje ?????

98 postów w tym temacie

Otóż zastanawiam się gdzie się wybrać na wakacje.... Co by było lepsze...:

1.) Jezioro Czorsztyn-Niedzica , Pieniny , Trochę małych górek na Słowacji

2.) Zakopane , Tatry , Wysokie Tatry na Słowacji

Co lepsze ? Pomysł 1 czy 2 ?

A może wy coś zaproponujecie z regionów w południowo-środkowej i południowo - wschodniej Polsce?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1, byłam tam na wycieczce szkolnej, było fajnie

polecam zwiedzić też Szczawnice i koniecznie spływ Dunajcem, piękne widoki bardzo bardzo polecam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
koniecznie spływ Dunajcem, piękne widoki bardzo bardzo polecam

ja też polecam. płynęłam i nie żałuję, a wręcz przeciwnie. :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ee ja bym wybral morze :E ale tak to lepsze chyba tatry bo ja czesto tam jezdze i jakos nie przepadam za niedzieca ;/ jakos tam jest nieciekawie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem za numerem 1.. Zakopane dla mnie już oklepane chociaż na pewno tez pięknie..

ja teraz się nakręciłam na Barcelonę.. biorę udział w konkursie i jak wygram to wakacje mam za darmo :D :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecę Hiszpanię. Polecam ażeby się wybrać dalej na południe Hiszpanii wzdłuż wybrzeża.

A tu takie małe kopij + wklej

"Gran Canaria należy do prześlicznych Wysp Kanaryjskich leżących na Oceanie Atlantyckim. Północna część wyspy to zielone doliny z bujną roślinnością. Zachwyca wszystkich bogactwem kwiatów i w pełni uzasadnia swój przydomek… Na południu wiatry wieją z kierunku położonych w centrum gór.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja polecam zwiedzenie Polski, trochę mało doceniany jest ten nasz kraj przez nas :-) Kto z Was był kiedyś np w Zielonej Górze lub w Bydgoszczy ? A to naprawdę fajne miejsca są jak się je pozna :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Zakopanym jeszcze nie byłem ale planuję tam pojechać przy najbliższej okazji :) Teraz na majówkę wybieram się zupełnie w inne strony i jadę do Karpacza. Mam taki plan razem z moją dziewczyną, że zdobędziemy śnieżkę bez żadnego zbędnego wyciągu. Wszystko zrobimy właśnie o własnych siłach używając naszych twardych i stalowych umięśnionych nóg.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Itaka dobre biuro ale ostatnio po tych wydarzeniach w Tunezji straciłem trochę do nich zaufania..Ostatnio bardzo chętnie lubię jeździć w stronę morza bałtyckiego :) Najchętniej wybieram te rejony Trójmiasta. W Sopocie jakby nie było są najlepsze imprezy i najlepsze chwile w życiu tam można spełnić, byłem wiem i polecam :D :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dzieci zabieracie ze sobą czy wysyłacie je na jakieś kolonie? Ja osobiście myślałem o wysłaniu mojego syna na jakiś obóz sportowy ze znajomymi ze szkółki piłkarskiej. Myślę, że zdecydowanie lepiej będzie się bawił niż z "dorosłymi" na wakacjach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam opcje 2. W górach można naprawdę odpocząć, zetknąć się z naturą. Jestem zakochana w Tatrach, czasem wynajmuje domek w Małym Cichym i później dojeżdżam busem do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Zakopanym zawsze straszny tłok, więc lepszy jest Czorsztyn.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My w tym roku jedziemy do miejscowości nadmorskiej Rusinowo, do ośrodka "BAJKOWY ZAKĄTEK" . Mam nadzieje pogoda nam w sierpniu dopisze.

Powiem wam ładne miejsce, blisko do morza, dużo trakcji i dla nas i dla dziecka- bo i plac zabaw, można wypożyczyć rowery, nawet korty tenisowe mają. No i przytulny domek a dla nas jako podróżujących z psiakiem to już wiele.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz