damian81293

W jakim wieku zaczeliście się golić?

77 postów w tym temacie

W jakim wieku zaczęliście się golić?

Ja pod pachami to się golilem w wieku 14 lat, a ten taki obrzydliwy meszek pod nosem to niedawno.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

15 i pol lat na twarzy a pach to jeszcze se nie golilem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W wieku 14 lat zacząłem od czas do czasu. Regularnie zacząłem chyba jakiś roku temu. A pod pachami dopiero niedawno.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 jak miałem meszek, pod pachami 15 :) nawet niedawno ... z miesiąc temu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jak widze kolesi z mojego rocznika albo starszych i mają taki meszek to wyglądają jak pedały, chodzi mi o taki dosc czarny, a oni się jarają że niby mają "wąsy"

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja w wieku 13 lat, gdybym sie nie golił wtedy dzisiaj bym miał wielkiego i obrzydliwego wąsa. Pod pachami sie nie doliłem, w ogóle co to zap omysł by pod pachami, to takie pedalskie..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie jest pedalskie tylko dla higieny... wole nie miec wlosow pod pachami niz takie zeby mozna było warkocze robic :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod pachami lepiej podciąć, niż golić... Pacha ogolona na zero u faceta wg mnie śmiesznie wygląda.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zacząłem się golić jak miałem 15lat.

a jak widze kolesi z mojego rocznika albo starszych i mają taki meszek to wyglądają jak pedały, chodzi mi o taki dosc czarny, a oni się jarają że niby mają "wąsy"

Każdy chłopak w chwili gdy zaczyna pojawiać mu się zarost cieszy się z tego faktu i uważa, że już ma te wąsy. Wiem, bo sam przez takie coś przechodziłem :wink: .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w wieku 14 lat nieregularnie ten meszek nad ustami , a w wieku 15 lat zacząłem goli bródkę :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drugiej klasie gimnazjum pierwszy raz spotkałem się z maszynką (czyli chyba w wieku 14 lat), regularnie tak jakoś od około roku (czyli koło 15.)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj akurat się goliłem :P

wąsy i bródkę golę od jakichś 3-4 miesięcy, czyli od niedawna

pod pachami to od 14 roku życia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nosze taki "pedalski" zarościk. Dlaczego? Proste, golić mi sie nie chce :lol: . Zresztą... w końcu jestem brudny punk, jak mnie łysi widzą na ulicy to i tak chca mnie naklepać. A ja mam to w dupie, nie gole się, nosze podarte ciuchy i farba emulsyjną maluje glany. I wiecie co? Dziewczyna nie narzekała... Hehe...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 klasa gimnazjum miałem wtedy eee hmm.. ... to gdzieś 13-14 ale szybko meszek zamienił się u mnie w twardy zarost w jakiś rok ;;; z czego pamiętam byłem niezwykle dumny xD teraz juz mniej ;;;;

I wiecie co? Dziewczyna nie narzekała... Hehe...

No zapewne.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zresztą... w końcu jestem brudny punk

nie mam nic do punkow i sam slucham soadu;p ale mogl bys sie czasem umyc;p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja coś kolo 15 ;p może końcówka 14 :)

Ogólnie to chyba szybko, nie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam zamiar zacząć jutro się ogolić czyli w wieku 15lat :P Czy to jest jakieś straszne łatwo się zadrapać, bo nie chciał bym mieć całej twarzy poharatanej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś ok. 15 lat.

Ja mam zamiar zacząć jutro się ogolić czyli w wieku 15lat :P Czy to jest jakieś straszne łatwo się zadrapać, bo nie chciał bym mieć całej twarzy poharatanej

Nie. Nic strasznego. :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej pogadaj z ojcem. On za pierwszym razem najlepiej ci pokaże jak się ogolić, żeby się nie poharatać :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz