Jump to content

Egzamin poprawkowy w sierpniu

user

Recommended Posts

Hej! Mam egzamin poprawkowy w sierpniu jestem w pierwszej klasie technikum, i mam do zaliczenia całe półrocze na tym egzaminie.Czy jezeli bardzo sie przyloze bede mógł to zdać? Czy ktos z was mial poprawke? Jak to bedzie wygladalo?

Jasne, że masz szansę!

Ja też mam poprawkę w sierpniu.. ale mam nadzieję że sobie poradze ;) Za Ciebie również trzymam kciuki ;) Pozdrawiam ;*

Peggy Brown

jeśli poświęcisz wakacje to zdasz lepiej stracić wakacje niż rok :|

• 4 weeks later...

Hmm, pociesze Cie tym, ze kilku znajomych mialo poprawke z matmy, inny z fizyki i polskiego (tez w technikum), uczyl sie jako tako, srednio poswiecal czas na nauke na te poprawki i zdal bez problemu.

Dowiedz sie jacy nauczyciele beda w komisji i ocen, jacy oni sa i czy gdy w razie czego powinela by Ci sie noga przy jakims pytaniu, to przymkna oko i przepuszcza.

Zazwyczaj wiekszosc zdaje takie poprawki.

jeśli poświęcisz wakacje to zdasz lepiej stracić wakacje niż rok :|

dokladnie, lepiej stracic 2 miesiace, niz 10.

Jeśli nie masz większych problemów z uczeniem się, to tydzień/półtora przed egzaminem zacznij się uczyć, rozłóż sobie materiał na te parę dni, nie musisz uczyć się szczegółów, na piątkę i tak nie masz co liczyć :wink:

Ja miałam poprawkę z matmy... i chodziłam z książka w reku cały tydzien przed egzaminem...udajac ze sie uczę, ale stres zrobił swoje i ruszyłam głową, a na ustej czesci nauczycielka prakrtycznie zrobiła wszystko za mnie pod okiem dyrektora..i zdane!!!

Zalezy z czego ma ten egzamin...

Jeśli nie masz większych problemów z uczeniem się, to tydzień/półtora przed egzaminem zacznij się uczyć

To trochę za późno... potem dodatkowo stres że mozna nie zdarzyc.. nie polecam.

Ja takze mam poprawke i tez jestem w technikum. Ucze się od poczatku wakacji, codziennie poswiecam kilkanascie minutek ^^ I prawie w ogole nie odczuwam ze `trace` wakacje :) S y s t e m a t y c z n o ś ć.! I komfort psychiczny zapewniony ^^

Takze moja rada - codziennie poswiecic czas, nie odczujesz tego prawie wcale, a wiedza w glowce bedzie :) Pozdrawiam :)

Tkaczens^

Zdaasz ;d Jak ja zdałam ... ;d Też z matmy pisałam,ale w gejnazjum. Denerwowałam się strasznie. A jak dostałam kartkę i pytania ( a było ich tylko 5) to długopis mi się palił ;d Ustnie poszło mi jeszcze lepiej. Uczyć zaczęłam się tak na serio 2 tygodnie przed komisem. Wiem co czujesz ;d Nerwówa ... achh ;d Trzymam kciuki za Was . No za ciebie i za Tsuki. ;p

Karola090990

Ja też mam poprawkę z matematyki ;( Strasznie się denerwuję. Dostałam zagadnienia i jestem przerażona... Piszę z całego roku (mimo, że na semestr miałam ocenę pozytywną) i muszę uzyskać 75% ... Boję się niesamowicie, nie mam aż tak dużo nauki, bo poprawkę mam w sumie niesprawiedliwie. Nauczycielka oskarżyła mnie o ściąganie (co z tego, że siedziałam w 1 ławce przy biurku) więc klasówkę mi anulowała... a do tego wstawiła mi dwie pały niewiadomo skąd... Gdy spytałam:'Sorko niezgadzają mi się oceny, moglaby mi sorka powiedzieć z czego one są?' To się na mnie wydarła, że powinnam wiedzieć za co dostaję pały i żebym jej nie zawracała głowy. Aaa i żebym się tak nie starała bo i tak mnie nie przepuści... Sami widzicie... Nauczyciele potrafią być cholernie chamscy... Uwziela się na mnie... Tak więc życze powodzenia... Sama się panicznie boję ale musi być dobrze...

Madziuśś

Mój kolega ma poprawkę z polskiego. Jest w technikum budowlanym, ogólnie uczeń świetny, ale polskiego nie rozumie i babka go uwaliła. Ale uczy się systematycznie i jakoś nie traci wakacji. Więc jeżeli naprawdę się przyłożysz, to zdasz i w dodatku prawie w ogóle wakacji nie stracisz. Wystarczy, że pouczysz się trochę każdego dnia i będzie dobrze.

Tkaczens^

Karola,okrutnie cię potraktowała ... ;// No ale cóż.. Nic nie poradzisz. ja nie chodziłam na korypetycje. Sama sobie poradziłam, Tylko że ja miałam łatwiej. Ja z jednego półrocza ... Systematyczna musisz być. Ja robiłam sobie zadania z książki którą przerobiliśmy i sprawdzałam w zeszycie odpowiedzi. Nic się nie bój .. ;p Poradzisz sobie! Jak ja dałam radę, to Ty też! Najgorsze jest to że ta poprawka jest pod koniec sierpnia ... jakoś tak dziwnie ;d. Się rozpisałam. ;]]

• 3 weeks later...

u mnie tez koledzy zdawali pod okiem komisji, a i tak ich przepuścili. matematyczka powiedziala, ze do poprawki tak naprawdę przygotowała sie tylko jedna osoba, a dyrektor to im jeszcze podpowiadał... nauczycielom bardziej Zalezalo niz uczniom, żal...

• 2 weeks later...
Tsuki gratuluje, mnie czeka to 28:( juz sie boje

Dziękuję :*

Nie bój się, idź na luzie. ;)

Nauczyciele mimo wszystko próbują wyciągnąć ucznia (co niektórzy u mnie mieli 2-3 szanse). Ja zdałam za pierwszym więc tak źle nie jest ;)

A komisja widzi jak ktoś coś umie, tylko się np. zestresował i też inaczej patrzy.

Czyli po prostu - głowa do góry ;)

Trzymam kciuki i 28 będę Ci gratulować ;)

Pozdrawiam :)

DancerInTHeDark

A ja egzamin mam jutro tj 28 sierpnia, uczyłam sie od pierwszego tygodnia wakacji(3 razy w tygodnui korki z nauczycielem0 do tego jeszcze w domu sama tak z dwie godziny. nie ma co wakacje straciłam cale. A teraz sie panicznie boje. Powiedzcie mi jakich zadań się tam moge spodziewac. Egzamin mam z calego roku(chociaz na semestr mialam ocene pozytywną>Prosz eo odpowiedź!

A ja egzamin mam jutro tj 28 sierpnia, uczyłam sie od pierwszego tygodnia wakacji(3 razy w tygodnui korki z nauczycielem0 do tego jeszcze w domu sama tak z dwie godziny. nie ma co wakacje straciłam cale. A teraz sie panicznie boje. Powiedzcie mi jakich zadań się tam moge spodziewac. Egzamin mam z calego roku(chociaz na semestr mialam ocene pozytywną>Prosz eo odpowiedź!

Właśnie przed chwilą rozmawiałam z koleżanką, która pisała z matematyki. Ja pisałam z biologii. Obie dostałyśmy po 5 zadań z tymże ona miała dzisiaj egzamin ja już wcześniej (z tego półrocza tylko miałam) a ona z calego roku. Ustny i pisemny. Siedziała od 8 do 15 w szkole.

Nie masz się czego bać, skoro się uczyłaś ;) Trzymam za Ciebie kciuki ;)

A zadania dostawała na macie te najprostsze ;) I również zdała i kilka innych osób również ;)

DancerInTHeDark

Wlasnie dlatego boę się ze polegnę..A ta komisja pomaga czasami, czy dośc srodzy są. Raczej pozytywnie nastawieni czy tak...

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Najnowsze posty

• Gloria
      Morsowania jako takiego nie uprawiałem, ale zdarzył mi się epizod, że brałem zimne prysznice. Wzięło się to z tego, że wyczytałem o prozdrowotnych właściwościach takich kąpieli. Pamiętam, że codziennie rano brałem zimny prysznic... Na początek trwało to parę chwil, a później - w miarę upływu czasu - wydłużałem stanie w zimnie. Po pewnym czasie wytrzymywałem dosyć długo (jak na moje wyobrażenie!). Podobało mi się to. Niestety, po kilkunastu dniach zaczęła dobierać się do mnie choroba. I tak po czasie pomyślałem, że chyba za często brałem te zimne (a w zasadzie to lodowate) prysznice. Myślę, że zimny prysznic raz na 2 dni albo chociaż raz w tygodniu byłby wystarczający. Mimo wszystko przyznam, że lubię po ciepłej kąpieli spłukać się na koniec zimniejszą wodą... Do samego morsowania mnie nie ciągnie, bo przeraża mnie wizja zdjęcia z siebie ubrań w zimowej porze. Pewnie wszystko by się zmieniło, gdybym trochę więcej poczytał o tym, bo nawet jakbym chciał morsować to nie wiem, jakbym miał się za to zabrać, a nie chciałbym sobie zrobić krzywdy.
    • Kerosine
      ... maila z umową o pracę >.<
    • Kerosine
      @mw2, wyznacz jeszcze następną parę i wybierz dla niej tematy 
    • Kerosine
      Dla mnie zawsze największą zaletą for była możliwość z jednej strony oderwania się od swego "realnego" ja [choćby poprzez posługiwanie się nickiem zamiast prawdziwego imienia i nazwiska czy avatarem w miejsce zdjęcia], a z drugiej poniekąd bycia z innymi, ale jednak obok nich. Następca - pożal się borze - tej formy dyskusji, czyli Facebook i jego grupy umożliwiają istotnie poczucie bliższej więzi z naszymi rozmówcami i ogólnie w większym stopniu sprzyjają nawiązywaniu / utrzymywaniu bliskich znajomości, ale dla mnie to właśnie wada, ponieważ wcale nie głębokich relacji szukam / szukałam w internetach... przynajmniej nie w takim rozumieniu, które cechuje 99,99% osób. Aby w pełni zaspokoić swe społeczne [i nie tylko] potrzeby z powodzeniem wystarcza mi samo udzielanie się na forum; dawno już zauważyłam, że przy próbie przeniesienia zawartych za jego pośrednictwem znajomości na bardziej prywatny grunt szybko tracę nimi zainteresowanie [ostatecznie m. in. na powrót zbliżają mnie one do "prawdziwego" świata...]. Zdaję sobie jednak sprawę, że ze swym szczególnym podejściem do tematu jestem niczym prawdziwy jednorożec. Fora takie jak nasze, uzupełniłabym. Tematyczne wciąż potrafią cieszyć się zaskakującą [a może wcale nie?] popularnością... niestety także i tam zaczynają się coraz bardziej wkradać FB / Messenger, Skype'y i inne koszmarki, zwłaszcza na poziomie zarządzania stroną [które przy braku zgody na korzystanie z wyżej wymienionych może okazać się wręcz niemożliwe (!)].
    • Celt
      "Clickbait" - przez pierwsze odcinki zapowiada się ciekawie, i widać wtedy, że aspiruje do miana czegoś ambitniejszego i poruszającego ważne społecznie tematy, jednak koniec końców serial rozczarowuje i marnuje swój potencjał. Zwłaszcza ostatnie trzy odcinki. Fabuła jest zawiła i przekombinowana. Wątki i postacie drugoplanowe pojawiają się i znikają, nie są rozwijane tak, jak by mogły. Np. w pewnym momencie kluczowymi postaciami wydają się być Ben Park i Roshan Amiri, jednak w pewnym momencie twórcy zdają się o nich zapominać, gdy twórcy chcą zrobić kolejny zwrot akcji - i te postacie albo znikają, albo stają się zupełnie epizodyczne i nieistotne, stają się jedynie tłem. Serial wciąga m.in. właśnie tymi zwrotami akcji. Jednak z czasem wychodzi na to, że nie mieli dopracowanego pomysłu na to, ile czasu poświęcić fabule, a ile postaciom - i wychodzą płaskie postacie o motywacjach nie wiadomo skąd, a przynajmniej niektóre z postaci. A najbardziej rozczarowuje końcówka, która jest naprawdę mocno naciągana i wydaje się być wymyślona w ostatniej chwili i nie kleić się z tym, co widzieliśmy wcześniej. Twórcy chcieli zaskoczyć widzów rozwiązaniem, które by wszystkich zaskoczyło, jednak to rozwiązanie jest fabularnie dziurawe i wręcz niewiarygodne. Nie kupuję zachowania i motywacji tego, kto okazał się być sprawcą. Twórcy chcieli złapać za ogon naprawdę wiele srok, jednak tylko w kilku przypadkach im się to udało - i to nie wystarczyło, żeby efekt końcowy był satysfakcjonujący. Ten serial mógłby być czymś więcej - mógłby być bardziej zaangażowaną opowieścią o tym, co z ludźmi robią media społecznościowe, poruszającą przy tym temat np. rasizmu czy obwiniania ofiar (w tym tzw. kultury gwałtu), czym momentami nawet wydaje się być. Jednak z czasem zrobił się z tego zbyt typowy i schematyczny kryminał i dreszczowiec w jednym. Im dalej w odcinki, tym więcej absurdów i tym bardziej naciągane to wszystko. Widać tu inspirację Davidem Fincherem, jednak bez jego talentu i polotu. Tak że w sumie, pierwsze 5 odcinków to jak dla mnie 8/10, jednak ostatni odcinek to 3/10. Szósty i siódmy to jakieś 6/10.
  • Recent Status Updates

• Anarchist

Anarchist

Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
      · 2 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
      · 2 replies
    • NYC

NYC  »  Martusiaaaaaa92

Odpisałam;)
      · 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      Anarchist
      Anarchist
      6
    2. 2