Boba

Widoczne, wystające żyły na rękach

34 postów w tym temacie

Ostatnim czasem zauważyłem że na prawej i lewej ręce wychodzą mi widoczne żyły. Stało się to dla mnie niepokojące, ponieważ nie podoba mi sie to, wstydze się tego i ostatnim czasem chodze prawie zawsze w koszulce z długim rękawem. Jeżeli podniose ręke do góry, to widać tylko takie kreski zielone, ale opuszczając ją do dołu staje się to widoczne i wystają tak jak by. Coś w podobie co robi się np. Pudzianowi przy ciężarach.

Moge dodać że dopiero za miesiąc skończe 14 lat, ze sportów uprawiałem ze 4-5 lat karate.

PROSZE POMÓŻCIE MI! IDZIE LATO A JA WSTYDZE SIE CHODZIĆ W KOSZULKACH Z KRÓTKIM RĘKAWEM!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nic wstydliwego. Czasem od wysiłku ludzie tak mają, albo ot tak - po prostu. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj spokój co w tym takiego wstydliwego?? mi widać żyły na nadgarstkach i nie umarłam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również mam widoczne i to nawet bardzo żyły. Ale nie za bardzo mi to nie przeszkadza, nie wstydzę się tego ani nic. Ja mam to chyba od wysiłku, więc może ty masz tak samo :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zakompleksione dziecko... weź nie pisz takich durnych tematów. żal mi Cie

ps. za rok wyjdą Ci te żyły ze skóry i umrzesz :DJOKE !!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przestań, robisz sobie jakieś niepotrzebne kompleksy. Wiele ludzi ma coś takiego i jakoś żyją.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma sie czego wstydzić. Ja z czymś takim chodze od 8 lat. Co prawda u ludzi czasem budzi to obrzydzenie, ale nie uciakają ode mnie. Mówia żebym wiecej jadła :crazy: ale to raczej nic nie da.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e tam. ja za to nie mam żył. tzn mam, ale w ogóle ich nie widać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I czego chcesz się tu wstydzić??? Nie ma czego!!!

Mi sie bardzo podoba jak kolesie maja widoczne żyły....mmmm.... :P

To takie sexi :razz:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze byc tak ze dzieje Ci sie tak od goraca. Ja mam takie uwarunkowania genetyczne, wszedzie wychodza mi zyly. Przestalam sie juz tym przejmowac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak żyły się trzyma pod lodowata wodą, wtedy się chowają. Jak pod gorącą to odwrotnie.

Pewnie od ćwiczeń tak masz, skoro na karate chodziłeś.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam szczupłe dłonie, więc jak tylko robi się gorąco, również widać mi żyły, ale nie przeszkadza mi to. Nie przejmuj się tym absolutnie, zimą pewnie nie będą widoczne, a poza tym- wielu ludzi tak ma, więc to nic wstydliwego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dużej ilości osób wystaja żyły Nie ma czym się wwstydzić, a raczej cieszyć bo nie będą ci wbijać głeboko w skóre igieł, przy szczepieniach czy kroplówkach;d mnie tylko wystarczy przebić naskórek

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żyły na rękach wyskakują ci od ciepła lub przemęczenia nic sie nie martw to zniknie po kilku dniach

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam wystajace zyly a jestem dziewczyna xP juz nieraz jakis facet rzucil uwage na ich temat :P ale trudno, nic z nimi nie zrobie, trzeba zaakceptowac

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też mam taki problem. Zyly sprawiaja mi sporo problemow, jestem dosc chudy i wystaja mi mniej wiecej tak jak autorowi tematu...

wlasciwie nie boje sie o to, czy jest z tym cos zlego dla zdrowia, troche czytalem i wiem, ze w tej kwestii wszystko ok, ale po prostu chcialbym, aby te zyly tak pod skora sie nie rozszerzaly i nie wiem, jak to zrobic:/

systematyczny wysiłek+mało tkanki tłuszczowej=widoczne żyły.

w sumie mam dokladnie cos takiego - a wiec pytam - jak zwiększyc tkanke tluszczowa najlepiej i najszybciej?

nie wyobrazacie sobie, ale wystajace zyly sa latem problemem, jak trzeba ubrac koszulke czy krotkie spodenki;(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój kolega tak ma-i raczej nic na to nie da sie poradzić... W prawej rece ma bardziej-bo prawa ręka jest bardziej 'ruchliwa'

taka już Twoja uroda-nie przejmuj się (;

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To naprawdę nie powinno przysparzać Ci takiego zmartwienia. Ja na przykład lubię, jak wystają mi żyły (;

Może to po prostu z gorąca - to normalne zachowanie organizmu chroniące przed przegrzaniem, ponieważ wtedy jest lepsza wymiana temperatury z otoczeniem, schładzanie organizmu. Idzie lato, jest coraz cieplej, więc to prawdopodobnie dlatego. Nie przejmuj się tym, to aż tak się nie rzuca w oczy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam z tymi żyłami podobną sytuację na dłoniach. Ale jakoś nie zwracam na to uwagi. Nic mi to nie da, a tylko dodam sobie kolejnych zmartwień.

Nie masz czym się przejmować, nie jesteś jedyny z takimi problemami. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest jeden sposób żeby się tego pozbyć - przytyć : D ciesz się bo to znaczy że masz bardzo mało tkanki tłuszczowej ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam ciągle wystające żyły, to jest normalne

ponoć dziewczyny to lubią :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też tak mam , a jestem dziewczyną, zdarzyło się mi że koleżanka zarzuciła mi że mam , uwaga, "męskie ręce" bo wystają mi żyły :crazy: , byłam przewrażliwiona na tym punkcie, teraz juz niejestem bo wole mieć szczupłe dłonie czasem z żyłami niż wielkie tłuste łapska he

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• zartyzartami  »  Nineku

yy prowokacja bo co??? 
      · 3 odpowiedzi
    • evances  »  Kamineko

Żyje czy nie żyje?! 
      · 0 odpowiedzi
    • Piotrz

"Są takie piękne chwile, w których nawet najbardziej lewicowych polskich komentatorów rzeczywistości krew zalewa od realizacji ich własnych poglądów. Na przykład jak dziewczyna z Polski walczy i oczywiście przegrywa walkę o medal olimpijski z mężczyzną z RPA, który uważa się za kobietę".
      · 1 odpowiedź
    • evances

Panie i panowie
      Są tacy co stają na głowie
      Tak jakby wszyscy byli w zmowie
      Do czasu aż sobie jeden z drugim uzmysłowi
      Jacy oni wszyscy są małostkowi
      Aż rzygać się chce
      Ten kto to wie kurwa
      Życie upstrzone jak gołębim gównem
      Bulwar
      Zrobi tak jak ja
      Pójdzie własną drogą
      Prócz cienia
      Nie ma ze mną nikogo
      · 3 odpowiedzi
    • Borowy

Znalazłem dziś przez przypadek coś co nazywa się witarianizm i jak rozumiem, weganizm, wegetarianizm itp. to przy tym odpadam.

· 7 odpowiedzi