Asik

Romantyczny sex czy raczej szybki numerek?

148 postów w tym temacie

Moim zdaniem źle zadane pytanie ;)

Powinno być:

"romantyczny seks" czy "dzika jazda" :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy jak leży.

Pierwsza opcja jest zdecydowanie ciekawsza, ma swoją większą wartość zmysłową i w ogóle ale drugą też przecież nie można pogardzić ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie jestem za szybkimi przygodami wiec drugą opcje wybieram.

A co ma jedno z drugim wspólnego? W temacie nie ma pytania romatnyczny seks z partnerem czy szybka przygoda w toalecie dyskoteki. Zarówno jeden jak i drugi rodzaj seksu zawarty w temacie można uprawiać z partnerem (zwlaszcza gdy ma się już dlugi staż) i uważam, że zarówno jeden jak i drugi rodzaj może być ok. Szybki numerek kojarzy mi sie z takim nagłem przypływem emocji i ekscytacją natomiast romantyczny seks już bardziej z celebracją uczucia, ale wydaje mi się, że po prosu7 to zależy od chwili i nastroju partnerów.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej romantyczny sex, choć szybki numerek też jest ciekawą sprawą. Czasami po prostu nie ma się ochoty na jakieś romantyczne rozczulanie :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seks bez milosci nie wchodzi dla mnie w gre

A jak to się ma do tematu wątku? // Ker.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy gdzie. Bo jak gdzieś po krzakach w lesie to raczej "na szybko". Jeśli w zaciszu domowym - romantyczność zdecydowanie zwycięża :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej opcja pierwsza ale i druga jest ciekawa. W sumie z moim facetem to z każdej opcji bym skorzystała

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Połączeniu długości opcji pierwszej z intensywnością opcji drugiej nic nie jest w stanie dorównać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to zależy od dnia i warunków. czasem mam ochotę na długą grę wstępną i romantyczny, pełen uczucia seks, a są takie dni, kiedy chcemy tu, teraz, szybko i natychmiast.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem odrobina perwersji się przyda, romantyczny seks jest delikatnie mówiąc nudny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy od sytuacji, ale zazwyczaj tylko zaczyna sie romantycznie, a później to spontanicznie się zmienia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Połączeniu długości opcji pierwszej z intensywnością opcji drugiej nic nie jest w stanie dorównać.

To samo chciałam napisać.

Romantyczny seks, bardzo lubię i jest jak najbardziej na miejscu, gdy tylko jest czas, sposobność oraz ochota, ale nie zawsze to musi wyglądać właśnie w ten sposób. Czasami nie ma czasu, a czasami jest ochota na coś bardziej intensywnego i to też jest jak najbardziej ok.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, czasami za dlugo nawet nie jestesmy w stanie tego robic. Chyba ze kilka szybkich :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze was... Zalezy gdzie ? W szkolnej toalecie to szybki numerek..Blagam! Kto uprawia sex w kiblu w szkole ?;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz