Ktoś_Cool

Chciałbym mieć dziewczynę

Recommended Posts

Mam 12lat(6 klasa podstawówka) i chciałbym mieć dziewczynę.Jeszcze nigdy jej nie miałem ale bardzo bym chciał.Jestem nieśmiały.Pomóżcie!

Ktoś_Cool, boże ... ja mam 15 lat i nie mam dziewczyny ... też jestem nieśmiały ... każdy chciałby mieć dziewczynę ... :lol: tak w ogóle to ładny temat xD

Człowieku... poczekaj w końcu znajdziesz.

Bycie w związku nie jest takie łatwe ^^

Jesteś dopiero w 6 klasie, jeśli nie jesteś jjeszcze gotowy to nie rób nic na siłę. ChodzI się z kimś jeśli się coś do tej osoby czuje, nie śpiesz się...poczekaj na prawdziwe uczucie. A jeśli jesteś nieśmiały to najpierw spróbuj zagadać do dziewczyny, tak o sprawach codziennych, problemach, nie bądź chamski i ewentualnie uśmiechaj się do ,,wybranki". na dysce zaproś ją do tańca, pogadajcie, pożartujcie...dalej wiesz co robić :D

A ja mam 16 lat i nie mam chłopaka bo rzucił mnie kompletny dupek, który nie był mnie wart, a ja nie jestem puszczalska żeby zaraz znaleźć sobie innego... ;P

Beznadziejny temat, żeby nie powiedzieć głupi...

Ja mialam chlopaka w wieku 12 lat, to byl kolega z innej klasy ale moj rowiesnik. Dziewczyny w tym wieku latwo godza sie na chodzenie z chlopakiem bo same nie wiedza czego chca, a ciekawi ich samo,, bycie z chlopakiem" :) Mozesz sprobowac , ale to tylko strata czasu, wasze swiatopoglady roznia sie jeszcze od siebie w tym wieku i dluzej niz 2 miesiace nie wytrzymacie.

Ktoś_Cool, myślę, że Twoja chęć posiadania dziewczyny to najzwyklejsza ciekawość. Chcesz zobaczyć, jak to jest, prawda? W tym wieku nikt nie oczekuje miłości na śmierć i życie. Prawdą jest, że w tym wieku dziewczyny bardzo często zgadzaja się na taki układ i musisz poprostu zebrać się w sobie i podejść do jednej z sympatycznych koleżanek, porozmawiać, poczarować, a później jak Ci się spodoba to będziesz wiedział, co robić :)

Dziewczynę?

Nie lepiej chłopaka? W tym wieku to idealny moment na 'bliźniacze' związki ;-)

;x

dluzej niz 2 miesiace nie wytrzymacie.

Nie mogę się zgodzić. ^^ Kolega i koleżanka z mojej klasy byli razem pół roku. ;D

Uczę się w LO i masa osób w moim wieku nie była jeszcze z dziewczyną. Co z tego że znajdziesz sobie na siłę dziewczynę?? Jeśli będzie w twoim życiu jakaś odpowiednia to napewno to zauważysz.

Dziewczyny w tym wieku latwo godza sie na chodzenie z chlopakiem bo same nie wiedza czego chca, a ciekawi ich samo,, bycie z chlopakiem"

O, nie. Kiedy przypomnę sobie, jaka byłam w wieku 12. lat to... z pewnością nie taka :P . Więc nie pisz za wszystkich, wyjątek tworzy regułę czy coś w tym stylu :roll: .

Kolejna osoba szuka na siłę...

dokładnie.

A to nie na tym polega.

Miłość (jeżeli w tym wieku można to nazwać miłością) przyjdzie sama,w najmniej oczekiwanym momencie.

A tak w ogóle,to jak dla mnie to za młody wiek,na jakieś poważne związki.

Właśnie ,szukasz dziewczyny na siłę ? Tak o ,dla popisu żeby po prostu 'posiadać' ? Weź trochę przystopuj.Rozumiem jesteś ciekawy jak to jest być z kimś ,jednak lepiej jak na razie odpuść sobie i interesuj się czym innym. W związku potrzebna jest miłość ,a więc cierpliwie czekaj w końcu i Ciebie dopadnie. Na to masz jeszcze czas.

Ja się zastrzelę! Chłopie, ja mam 16 lat i jeszcze dziewczyny nie miałem i powiem, że nawet nie specjalnie mi się spieszy do tego. Poczekaj, prędzej czy później znajdziesz dziewczynę, która cię rzuci po 2 miesiącach, bo byłeś zbyt nieśmiały. A poza tym, czemu tu piszesz? Mamy ci ją znaleźć czy co? Jak chcesz teraz to szukaj, a nie piszesz na forum i błagasz o pomoc.

Jeśli marzy Ci się 'posiadanie' dziewczyny ot tak, nic trudnego. Niesmiałośc może Ci przeszkodzic ale znaleźc nie jest trudno, chyba, że żadna Ci nie odpowiada [chodzi mi o kwestię wyglądu] to wtedy widze to wszystko marnie.

Jednak jeśli nie jesteś zbyt wymagający wyruszaj na łowy, jest sporo takich 12-letnich dziewczynek które też szukają chłopaka i cierpią z powodu nieśmiałości. Dogadacie się a Twoja nieśmiałośc nie będzie aż tak uwierająca. ;D

Temat bez sensu.

Każdy mógłby zakładać nowe typu : chcę mieć słonia ale mnie nie stać. Poradźcie.

Gadaniem nic nie zmienisz przyjdzie ten wiek i znajdziesz dziewczynę.

Jeśli chodzi o nieśmiałość poczytaj jak sobie z nią radzić, w necie poszukaj.

Jednak sądzę że nie ma przepisu na pozbycie się nieśmiałości.

Pozbędziesz się jej jeśli znajdziesz taką osobę przy której nie będziesz się czuł skrępowany.

Nie szukaj chłopie miłości na siłę, sama się znajdzie w odpowiednim czasie:)

Mam 12lat(6 klasa podstawówka) i chciałbym mieć dziewczynę.Jeszcze nigdy jej nie miałem ale bardzo bym chciał.Jestem nieśmiały.Pomóżcie!

No ja tez bym chcial miec xd, niema tak latwo, to nie jest takie hop-siup, ustaw sobie podobny podpis do mojego, moze pomoze xd, albo lepiej na gg ze szukasz dzieFczyny itd. xD

Ktoś_Cool,

Ktoś z takim nickiem nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny? Dziwne. :lol:

ja mam tez 15 lat :Pi nie mam ani nie miałem dziewczyny :) jest ok

To masz jeszcze czas, ale ja np. mam 17 lat i niemialem//niemam dzieFczyny, wiekszosc(90%) moich kolegów znalazlo juz swoja 2 polówke :D, a ja dalej sam xD, ale to juz sie raczej niezmieni...

Chłopcze drogi... ekhm ekhm. Chcesz mieć dziewczynę "bo tak"? Nawet Twój nick zdradza wysokie mniemanie o sobie, wydaje mi się, że chcesz mieć dziewczynę, ba koledzy mają "dziewczyny". Nie tędy droga.

chciałbym mieć dziewczynę.

Wszystko przyjdzie w swoim czasie.

Ps: Dziewczyny to nie pokemony i nie traktuj ich tak.

Aja chcę mieć samochód, łyżwy i duży dom w przyszłości.Chłopcze dziewczyna to nie przedmiot który można mieć kiedy się tego chce ( przynajmniej znaczna ich większość). Nie na tym ,,posiadanie'' dziewczyny polega. Jak dalej będziesz miał takie nastawienie to ty do 18 jej nawet nie znajdziesz, zapewniam cię :/

Chociaż?:P Czemu nie złap je wszystkie;]

Mendoxes napisał(a):

Chociaż?:P Czemu nie złap je wszystkie;]

tiaaa Karolinka wybieraaaaaaaaaam cięęęęęęęęęęęeeeeeeeeeeeeeeee!!!

:lol:

masz 12lat wszystko przed tobą, jak ja byłem w twoim wieku to myślałem tylko o tym żeby się najeść i żeby nudno nie było, no ale cóż dzisiejsza młodzież szybciej dorasta.. o_O

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Who's Online (See full list)

• bolek12
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• michaelowax3
      Wasze osiągnięcia w sporcie ?
      Mam trochę pucharów za pierwsze miejsca w amatorskich maratonach rowerowych. Najwięcej 90 km podczas maratonu przejechane w trzy godziny mniej więcej.
    • Shady-Lane90
      Prawda czy fałsz?
      Prawda. Jestem zimnolubna, toteż w moim pokoju przez cały rok są otwarte oba okna. Problem jest, kiedy na dachu zalega śnieg (mam okna dachowe) - wówczas ciężko je otworzyć. Temperatura, w jakiej czuję się najlepiej, to 16 stopni. Staram się więc właśnie taką utrzymywać we własnym pokoju. Obgryzasz paznokcie.
    • Shady-Lane90
      Gry karciane
      Jestem debilem, jeśli chodzi o gry karciane. Za dzieciaka dużo grałam z wujkiem w "wojnę". I przez wiele lat była to jedyna gra karciana, w jaką potrafiłam grać (poza układaniem pasjansa oczywiście) ;D   Z biegiem lat nauczyłam się także grać w makao. I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o moje zdolności w gry karciane. Chętnie nauczyłabym się jeszcze czegoś, ale myślę, że mogłabym mieć problem z tym, że przegrywam, więc wolę nie ryzykować ;D 
    • Shady-Lane90
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Nostalgicznie. Kochałam ten numer, kiedy byłam gówniarą. 
    • Shady-Lane90
      Ile macie najbliższych osób?
      Nie prowadzę listy, na którą wpisuję bliskie mi osoby. Jest ich kilka. Oczywiście przede wszystkim są to rodzice. Jeżeli chodzi o bliskich, niespokrewnionych, to myślę, że do grupy takich naprawdę bliskich mi osób zaliczyć mogę około 5.