HelloKitty

Co ostatnio oglądałeś?

5308 postów w tym temacie

"Śmierć Za Śmierć"

Jest sobie pani doktor psycholog, co prowadzi w radiu audycję dla Kobiet. Dzwoni czasem do niej taka jedna kobiecina, którą w domu więzi i terroryzuje mąż. Razu pewnego pod wpływem audycji owa kobieta postanawia od tego męża uciec, ale ucieka mu tak niefortunnie że chwilę po wybiegnięciu z domu wpada pod auto i ginie na miejscu. Mąż postanawia zemścić się na pani doktor psycholog za śmierć żony... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Ukojenie" (2015)

Emerytowany psychiatra John Clancy (Anthony Hopkins) przed laty był jednym z najlepszych współpracowników FBI. Jednak po tragicznej śmierci córki postanowił zakończyć karierę. Tropiący nieuchwytnego seryjnego mordercę agent Joe Merriweather (Jeffrey Dean Morgan) próbuje nakłonić Clancy'ego do ponownej współpracy.

Ciekawym thriller, lubiłem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Plan Zemsty"

Jest sobie kobitka. Jej ojciec ma wypadek na budowie w wyniku oszczędności w komponentach. Jadąc z matką do ojca do szpitala mają wypadek samochodowy. W efekcie traci tego samego dnia oboje rodziców. O ich śmierć obwinia szefa firmy, która zleciła feralną budowę. Postanawia się na tym gościu zemścić i używając nazwiska byłego męża zatrudnia się u niego w domu jako niania dla jego 8-letniego dziecka.

Spoiler

Tradycyjnie Puls 2 ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Without Warning"

Trochę dziwny film bo włączasz go na przykład w 27 minucie i widzisz normalny serwis informacyjny (coś a'la Wydanie Specjalne w TV). Film właśnie jest stylizowany na taki serwis informacyjny, nawet zatrudnili autentycznych dziennikarzy. Pomysł nietypowy, dlatego postanowiłem ten film obejrzeć. Ogólnie zaczyna się scenką z jakiegoś kiczowatego serialu, by sam serwis nabrał realizmu. Nagle "serial" zostaje przerwany przez "Special Report" dotyczący tajemniczych eksplozji w różnych fragmentach Ziemi. I od tej chwili czujesz się jak byś oglądał jakiś kanał informacyjny, są korespondenci w różnych częściach świata itd. Ogólnie z dziennikarzami pozostajemy do samego końca.

Spoiler

Do samego końca Świata.

Film jest dostępny na Youtube.

Polecam, Wujek_Kalafiur.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Netflixowa Okja, przepiękny film!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W starym, dobrym stylu

Lubię takie filmy. Z taką akcją. Z takim humorem. Z takim wiekiem bohaterów. Nie wiem, mam słabość do filmowych starszych Panów, dziadków we wszelkim wydaniu. Potrafią być rozczulający, pouczający i niereformowalni(?), zawsze kiedy trzeba.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autopsja Jane Doe - film tak bardzo średni,że jestem pewien tego, że widok nagiego biustu przez 60% filmu ma być poniekąd rekompensatą dla widza za sam film.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz