Skocz do zawartości
M-FORUM.PL
HelloKitty

Co ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

Borowy

Autopsja Jane Doe - film tak bardzo średni,że jestem pewien tego, że widok nagiego biustu przez 60% filmu ma być poniekąd rekompensatą dla widza za sam film.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Anarchist

Wczoraj skusiłem się na horror pt: "Last Shift ", dobry i trzymający w napięciu film, ocena 8/10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
annka17

Chernobyl Diaries 

Trochę lipa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Anarchist

Kuroshitsuji: Book of Atlantic, przed chwilą skończyłem oglądać.Bardzo polecam wszystkim fanom M&A.

10/10

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WszyscyZginiemy
3 godziny temu, Anarchist napisał:

Kuroshitsuji: Book of Atlantic, przed chwilą skończyłem oglądać.Bardzo polecam wszystkim fanom M&A.

10/10

Aj waj! Nie mogłam tego ostatnio znaleźć nigdzie, nawet po rozszerzeniu poszukiwań o tłumaczenia angielskie, chociaż to było stosunkowo dawno...

albo po prostu jestem sierotą. :sad: Tobie jednak się udało. Gdzie obejrzałeś? Kopsnąłbyś ewentualnie link? :biggrin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WszyscyZginiemy

Dzięki @TheSonglessBird za link, chociaż już go dostałam ale ćśśś...

bo się wyda! Dziękuję ślicznie za dobre chęci bo to one się liczą. :happy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Anarchist

Trwa 5 minut, ale zawsze, gdy nie wiem co robić bądź się waham, wystarczy, że obejrzę to krótkie arcydzieło i od razu wiem, co powinienem uczynić.

11/10, fenomenalne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Malicja

a kto ogląda wyspę na polsacie? Ja coraz bardziej się wkręcam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sibethesto

"Little Evil". I to nawet nie całe, bo pierwszy kwadrans, czy coś koło tego przegapiłam. Nic specjalnego. I irytujący niedokończony wątek, który według mnie był istotny. :mellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Martusiaaaaaa92

"Frankenstein" Kennetha Branagha ze świetnym De Niro w roli Potwora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nineku

Ghost in the shell. Podobał mi się, zachwycił i zostawił sporą przepaść pomiędzy filmami obecnie wychodzącymi, do których nie mogę przekonać się po pierwszych chwilach samego trailera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Borowy

Annabelle: Narodziny zła. 

Ni to straszne, ni to ciekawe, ot taki film o demonie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ariala

50 shades of grey

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TheSonglessBird

"Until the Light Take Us" - dokument o norweskiej scenie black metalowej. Myślę, że całkiem dobry dla ludzi w ogóle nie ogarniających tematu. Ci, którzy w nim siedzą, nie dowiedzą się zapewne niczego, co już wiedzą. Szacun dla Fenriza, Varg cholernie inteligentny, ale jednak ma nierówno pod sufitem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cherryPie

Baby driver, po tych szumnych recenzjach trochę się zawiodłam, poczatek super, potem wieje torchę nudą, koncówka w miare ;) z polskiego podwórka Moje córki krowy, może być :) teraz jestem ciekawa tego filmu o nastolatkach, Studniówka (tylko jakoś chyba się inaczje zapisuje)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
annka17

The Notebook - Nie mogę powiedzieć, że podzielam entuzjazm co do tego filmu. 5/10

Główni bohaterowie byli niezwykle drażniący i tylko na dobre wyszłoby im rozstanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kalafior_Grozy

"Uciekający Pociąg"

Jest sobie więzień w takim dość hardkorowym więzieniu na Alasce i on ucieka z tego więzienia hardkorowego z takim młodym kolesiem. Docierają na stację kolejową gdzie wbijają się do ostatniej lokomotywy jakiegoś losowego pociągu składającego się wyłącznie z 4 wielkich lokomotyw. Maszynista losowego pociągu dostaje ataku serca podczas ruszania i wypada z pierwszej lokomotywy na tory a losowy pociąg bez kontroli zaczyna uciekać. W pościg za więźniem i drugim więźniem wyrusza chcący go dorwać za-wszelką-cenę szef więzienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawello

ja ostatnio siedze w serialu Narcos, ale troche ciezki jest. do kina dla rownowagi na cos lzejszego sie wybiore w styczniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mw2

Zamiast obejrzeć Kevina w święta wybrałam Piękny umysł. Każdemu, kto jeszcze nie widział, szczerze polecam ;) Co prawda film powstał w 2001 roku i sama sobie dziwię się, że dopiero teraz "przypomniałam" sobie o nim. Pomimo, że film jest zaliczany do biograficznych, nie ukazuje w 100% prawdziwego życia Johna Nasha. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
WszyscyZginiemy

wpadłam na amerykański dreszczowiec z 2011(?) Jestem Bogiem, o ironio zaczął się zagwozdką głównego bohatera - skoczyć czy nie skakać? Zwykle nie moje klimaty ale, tak na odchamienie się w święta, przeszło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bettylou

ja ostatnio jestem arcy kinomanem ;) bylam na Florida Project i Pomniejszeniu ;) dosyc czesto chodze do kina dzieki abonamentowi rocznemu na tanie filmy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz