Malinowa_521

Kim jest dla Ciebie ...?

6984 postów w tym temacie

Główny adwersarz w czasach podstawówki w podbojach do pięknej koleżanki. :D

Natalia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Psiapsi, nasza relacja przypomina bardziej przyjaciół z dzieciństwa bo znamy się od podstawówki i chwilami jesteśmy/spędzamy czas razem (chyba) bardziej z przyzwyczajenia niż jakiejś rzeczywistej chęci.

Kornel?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grzesiu to był taki dziwak w gronie, którego mój tata lubił i uczył, że kawa smaczniejsza bez cukru. Grzesiu przychodził do nas na niezapowiadane kawy latami i często powtarzał ze zdumieniem, że pamięta jak by to było wczoraj, - tu pokazywał rękoma - gdy byłam "rozmiarów chleba". Grzesiu nie zaprosił nas na swój ślub, ale pokazał później zdjęcia. Teraz jest sam, zapuścił długą brodę i włóczy się ulicami.

Teodor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Martusiaaaaaa92
    • Widelcze
    • Borowy
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• ILOVEROCK
      O czym teraz myślisz?
      Wicher wieje, wicher słabe drzewa łamie hej!
      Wicher wieje, wicher mocne drzewa głaszcze hej!
    • ILOVEROCK
      jestem dziwakiem xd
      Dodam jeszcze, że zależy od dziewczyny. Jeśli nie byłaby zdecydowana czy wystarczająco się jej podobam żeby stracić dziewictwo i musiałbym długo czekać, to dałbym sobie spokój, ale jeśli byłaby chętna i zdecydowana, to byłby to dla mnie  plus.  
    • rundia3322
      Poprawka w sierpniu
      Powiem tak, poprawki wszędzie wyglądają tak samo... I są układane na 2 lata czyli teraz 2016-2018. Ja pisałem rok temu i udało mi się zabrać ten arkusz, dam sobie rękę uciąć że dostaniecie taki sam Tutaj łapcie link do pobrania: chomikonline.pl/65bb6a02 Powodzenia!!
    • ILOVEROCK
      potrzebuje rady
      Każdy się nadaje kwestia tylko poznania odpowiednich osób - to co dla jednego jest na minus, dla innego jest na plus. Co dla jednego  jest brzydkie, dla innego jest piękne itd. Trzeba próbować i nie nastawiać się z góry na porażkę
          Rozumiem, współczuję, że macie do siebie tak daleko. Uważam, że lepiej wybierać osoby mieszkające na tyle blisko, żebyś mogła się z nimi spotkać biorąc pod uwagę ile czasu i kasy chcesz na to zaryzykować. Co innego, że internetowa znajoma czy znajomy co podróżuje dużo po kraju lub co może do Ciebie przyjechać, ale jak powszechnie wiadomo takie osoby zdarzają się bardzo rzadko
    • Borowy
      Podanie
      Zadzwoń jutro do tej szkoły, oni udzielą Tobie najlepszą odpowiedź.
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      Widelcze
      Widelcze
      8
    2. 2
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90
      7
    3. 3
      Kalafior_Grozy
      Kalafior_Grozy