Na co pozwalacie na pierwszej randce?

Recommended Posts

Posted

W końcu nastaje ten czas.

Pierwsza randka...

Niby się znacie. Niby rozmawiacie od dawna, ale na platformie dziewczyna-chłopak jeste?cie po raz pierwszy wobec siebie. Po prostu pierwsze poważniejsze spotkanie.

Na co może pozwolić dziewczyna podczas pierwszej randki? Jak uważacie, na ile pozwalacie? Czy tylko przytulanie, może zwyczajny pocałunek, a może pocałunek francuski? A może tylko rozmowa...?

Ja uważam, że przede wszystkim rozmowa, żeby "wybadać teren", ew. na pożegnanie jaki? pocałunek. Ale wszystko zależy oczywi?cie co czuj? te dwie osoby do siebie... :)

Posted

Jak dla mnie to tylko rozmowa, ew dam sie obj?c. PóĽniej przychodzi czas na resztę, bo jeżeli chłopakowi zależy to poczeka i nie będzie się z niczym spieszył... Ogólnie jestem taka niedostępna i chłopcy chyba to wyczuwaj?, chociaż nie zachowuję się tak, żeby mogli wiedzieć o co chodzi (wiec nie wiem jak to jest, męska intuicja?;)). Kiedy? jeden chłopak napisał mi wieczorem : "Chciałem dać Ci małego buziaka na pożegnanie, ale spaliłem... Nie wiem, chyba bałem się że bym z plaska dostał;) ". :P:P

Posted

O mnie tak samo powiedział mój perfidny były. Byli?my chyba na pierwszym takim całodziennym spotkaniu... jakie? kopce, panorama miasta Kraków. Oczywi?cie już mi prawił wyrzuty, że mam jakiego? faceta na oku co ma imię na G :| Jenyy, on zawsze miał pomysły. Albo zbyt życzliwych informatorów.

A więc cały dzień na rozmowach, no ew. jakie? podtrzymanie przed zabiciem (bo ja oczywi?cie byłam w jakich? klapkach, a tam były zar?biste skały). Czyli takie przytulanie-nie przytulanie.

Spotkanie się skończyło. O 21 odprowadził mnie. Potem poszedł.

Trzy minuty po jego wyj?ciu: "Miałem cholern? ochotę cię chwycić za rękę, albo pocałować, ale ze mnie taki idiota, że miałem blokadę"

Ja: "Jak? blokadę?"

On: "No... bałem się żebym po gębie nie dostał"

:>

Posted
Jak dla mnie to tylko rozmowa, ew dam sie obj?c

U mnie to samo.Rozmowa jest jednak najwazniejsza... szczegol ze ja raczej malo mowie :wink: za to uwielbiam sluchac. Na wszystko przychodzi swoj czas, ale jezeli sie z kims umawiam to nie jest to jednoznaczne z tym ze bedziemy razem( niestety niektorzy nie widza tego).W sumie wszystko zalerzy od sytuacji..... ewentualnie zawsze ozna liczyc na

małego buziaka na pożegnanie

ale to w szczegolnych sytuacjach :wink:

Posted

jak duuuzo facetów którzy powinni być inicjatorami randek (czytaj zapraszaj? na randki) pod?żam za postępowaniem dziewczyny. Lecz nie za dużo :)

Posted

czy ja wiem czy się tak znamy ja swoj? dziewczyne tylko raz spotkałem przed nasz? randk?;) i jedyne co to j? obj?łem:)

Posted

Generalnie faktycznie na pierwszej randce to się gada,opowiada o sobie i takie tam,to zależy od chłopaka. Ale czasem bywa tak, że wiem że niepowinnam pozwalać na nic więcej,bo i tak nie będzie nic z tej znajomo?ci a jednak pozwalam.Jak chłopak potrafi oczarować dziewczyne takimi swoimi zagraniami to może dużo od niej dostać :)

Posted

na pierwszej randce pamiętam, że spytałem się dziewczyny czy mogę j? pocałować ona powiedziała "ewentualnie w policzek" i tak uczyniłem

poza tym najważniejsza jest rozmowa...

Posted

pozwolilabym na buziaka w policzek i na nic wiecej

Posted

ja bym go wolał dostać :P

Posted

To wszystko co bedzie się działo na pierwszej randce, zalezy tylko i wył?cznie od uczucia jakie ł?czy dwie osoby. Ja jestem za opcj?... "małymi kroczkami i powolutku do celu" :P Jako dziewczynie, słodkie mnie się wydaje, kiedy chłopak gezcznie pyta czy może np. pocałować. ?wiadczy to (tak mnie się wydaje) że chłopakowi zalezy na dziewczynie i nie chce jej w żadne sposób urazić :) Nie przeczę że lubię niespodziewane "wej?cia" ale wszystko z umiarem :P

Przytulanie, całowanie... Na wszystko przyjdzie czas, każda para, musi sama do tego wszystkiego dojrzeć... Jednym zabiera to sporo czasu, inni od razu przechodz? do rzeczy... Ja wolę, zdać się na płyn?cy czas... Nic na siłę :)

• 1 month later...
Posted

A ja mialem raz taka przygode, ale to juz bylo dawno temu, umowilem sie z dziewczyna kolo kiosku, kolo ktorego niedaleko byla jej szkola.

Wiec przyszedlem na umowiona godzina, znalem dziewczyne tylko z internetu, bo przed spotkaniem znalismy sie jakies 25 min 8)

Przychodze na spotkanie i przychodzi ona - ta dziewczyna, podajemy sobie dlon na przywitanie, pierwsze spojrzenie w oczy i zaczynamy gadac.

Idziemy do kiosku, ona kupuje gumy do zucia swoje ulubione i wybieramy sie do parku. Gdy bylismy juz w parku, udalismy sie w strone pewnego miejsca, bardziej mniej rzucajacego sie w oczy :lol:

Coz, na co moznaby pozwolic na takiej pierwszej randce? - poszlismy na calosc :lol: :lol: :lol: Ja usiadlem ona obok mnie, chwycilem ja za dlon, a ona swoja polozyla na moim udzie po czym po chwili jej dlon zaczela cos majstrowac kolo mojego rozporka. Ja sie do niej przyblizylem, objalem ja i calowalem, dotykajac jej ciala milimetr po milimetrze, ona drzala i gleboko oddychala 8) Zrobilo sie naprawde goraco kiedy jej dlon wsunela sie do moich spodni a po chwili juz byla w mych slipkach, ja czujac sie bosko rozpilalem jej bluzke i calowalem jej nagie piersi :jupi:

Jej dlon ostro pracowala trudno bylo mi wytrzymac, ale naprawde pozwolilismy sobie na pierwszej randce na duzo :P Najpierw Ona lezala a ja piescilem ja jezykiem wszedzie, a pozniej kiedy juz niemialem spodni i slipek to ja lezalem i ona lizala mnie tam, gdzie najpierw dlonia sprawiala mi przyjemnosc. Kurcze ale byl odlot :devil: :mrgreen:

Jednak do wspolzycia nie doszlo, i dobrze :!: :]

Pozniej sie ubralismy, ona poszla w swoja strone mowiac mi ze kiedys sie jeszcze zobaczymy i tyle ja widzialem.

Tak wygladala moja pierwsza randka, na ktorej naprawde bardzo wiele sie zdarzylo i na wiele sobie pozwolilismy.

Ale jak wspomnialem na poczatku, bylo to przeciez badzo dawno temu :lol2: :P :P :P :razz: :razz: :mrgreen:

Ps. A jaki wniosek? A no taki, ze kazda dziewczyna zgrywa taka "niedostepna", a jak przyjdzie co do czego to tez ma chcice :devil: xD - Bo jak powiedziala Kasia-"małymi kroczkami i powolutku do celu" :P

Posted
Bo jak powiedziala Kasia-"małymi kroczkami i powolutku do celu"

To naprawdę były małe kroczki :lol:

Posted

hmmm....

Zalezy...

Jezeli znałbym ja wczesniej to dawaj, niech robi ze mna co chce...

Jezeli jednak bym jej nie znal to bym jej pozwolil na prawie wszystko... Chociaz nie, pozwolil bym jej na wszystko! :twisted:

Jezeli sie kogos pragnie to sie nie chce czekac!...

Posted

Nigdy nie byłem na radnce (jestem z pierwszą i nie mam zamiaru zmieniać :P). Nigdy nie ciekawiły mnie takie bajerki typu radnka czy romantyczne kolacje, więc myśle że przytulenie nie było by niczym niezwykłym :P ale dokładnie co bym chciał to w zależności od tego kto to był by i jak by mi zależało :D

• 3 months later...
Posted
Na co może pozwolić dziewczyna podczas pierwszej randki?

Nie ma określonych granic, bo wszystko zależy od rozwoju wypadków podczas spotkania :P Jeśli chodzi o mnie, to nawet jeśli byłby to zupełny "randkowy niewypał" staram się być miła, podziękować, a nawet w przyjacielskim geście przytulić na pożegnanie :) W końcu zawsze miło jest się z kimś spotkać, niezależnie od tego czy będę z daną osobą czy nie. Pocałunek? Jak mam ochotę 8)

Posted

brawka za odwgę ale nie wszyscy są tacy szybcy naogó na pierwszej randce jest rozmowa a dopiero póżniej przy bliższym poznaniu coś więcej

Posted
nie wszyscy są tacy szybcy

Też taka nie jestem, a przytulenia czy pocałunku w policzek nie uważam za odwagę. To po prostu normalny, miły gest. Rozmowa to podstawa.

Posted
brawka za odwgę ale nie wszyscy są tacy szybcy

a ty się naucz normalnie pisać "brawka" co to w ogóle za zwrot na poziomie szalonej piętnastolatki zresztą jeszcze nie widziałem jakiejś pozytywnej opini z twojej strony ty pewnie za to jesteś idelna i najlepsza "brawka" dla ciebie ZA G

• 1 year later...
Guest Anonymous
Posted

Pierwsza randka.. napewno to nie jest czas na wylewne wyznania, uściski, pocałunki itp. Na to też przyjdzie czas.

• 4 weeks later...
Posted
Pierwsza randka.. napewno to nie jest czas na wylewne wyznania, uściski, pocałunki itp. Na to też przyjdzie czas.

Zgadzam się :P

czerwone_trampki
Posted

Hmm ja pozwalałam tylko na rozmowę dopiero na drugiej dałam pocałować się i chwycić za dłoń :D a przy moim obecnym chłopaku to jeszcze dłużej zeszło bo przez około półtora miesiąca to tylko rozmawialiśmy i nic więcej ale warto było poczekać :D

Posted
Hmm ja pozwalałam tylko na rozmowę

Aha, czyli jeszcze jest taka ewentualność, że dziewczyna nie pozwoli na randce na rozmowę. Hmmm... Człowiek sie całe życie uczy. Dobrze, że sie tak uswiadamiam dzieki temu forum.

Posted

jak na pocalunek albo przytulanie na pierwszej randce to dla mnie za szybko... a pozatym jelsi to nie moj chlopak to tym bardziej!!! nie dlalabym sie pocalowac chlopakowi ktory nie jest moim chlopakiem mam swoje zasady...

Posted

to wszystko zależy od dziewczyny;pp przede wszystkim powinna być sobą:) jeżeli nalezy do osób odważnych to może przytulać sie do chłopaka a nawet całowac sie z nim( o ile go kocha a on ją;p) ale jeżeli dziewczyna jest z kolei nieśmiała to wystarczy rozmowa, chłopak napewno to zrozumie:) -> bo wiadomo liczy na coś więcej...może nie każdy ale większość:pp

P.S. jeżeli dziewczyna jest nieśmiała a chciałaby zbliżyć sie do chłopaka to mogłaby go np pocałowac na pożeganie i wtedy i on sie ucieszy i ona:)) pozdrawiam:*