poprostuja1

Jak jej to powiedziec?

9 postów w tym temacie

Jak wyznac dziewczynie ktora kocham milosc?

Moze to dla was cos normalnego,latwego...ale nie dla mnie-osoby,ktora jest zamknieta w sobie.

W jaki sposob to zrobic?

Prosze o wyrozumialosc...spotykam sie z pewna dziewczyna,kocham ja i chce jej to powiedziec...tylko jak to zrobic?Po prostu spojrzec jej w oczy i powiedziec kocham cie?

Jeszcze raz prosze o nie smianie sie(wiem,ze troche dziwne pytanie).

Nie chce powiedziec jej o tym jak glupek przez gg,komorke lub inny badziew.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

znam ja ponad miesiac(moze to dla niektorych krotko).Szczerze mowiac boje sie troche odrzucenia...niby jest wszystko ok,spotykamy sie praktycznie codziennie,ale strach zawsze jakis jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No o bardzo dobrze, ze chcesz jej to powiedzieć prosto w oczy. Jak? Proste, ale szczere słowa są najlepsze. Powiedz wszystko co masz w sercu i będzie gites.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No miesiąc to trochę krótko może nie tyle dla ciebie (skoro uważasz ze ja kochasz) ale może dla niej. A po ile macie lat?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem...

a co wy na to abym najpierw...jakby to powiedziec...zasugerowal jej,ze ja kocham?Powiedziec jej,ze uwielbiam z nia spedzac czas,ze bardzo za nia teknie gdy nie jest blisko mnie itp...poczekac na reakcje-jezeli bedzie pozytywna-powiedziec,ze ja kocham.

Co wy na to?Wedlug mnie takie wyjscie nie jest glupie:)

edit:"po" 16 lat

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bardzo dobry pomysł. Nie mów jej od razu bo nie wiesz jak zareaguje. Powiedz na początek jej tak jak to nam napisałeś. A potem sie zobaczy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To bardzo dobry pomysł. Nie mów jej od razu bo nie wiesz jak zareaguje. Powiedz na początek jej tak jak to nam napisałeś. A potem sie zobaczy.

okej...i chyba wlasnie tak jutro zrobie.

Chyba,ze ktos ma jakis inny ciekawy pomysl?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba że chcesz jakoś romantycznie... kup jej kwiaty i po prostu do niej idź i powiedz jej że się w niej zakochałeś ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.