• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

OsKaReK

Najlepsze imię kobiety ??

Recommended Posts

Maja (cóż za skromność), Julia (ale tylko Julia, Julka, Julcia już nie), Amelia, Antosia, Maria.

Mnie Kasia, Monika, Basia,ostatnio do łask wracają imiona : Zosia, Jadzia,Krysia, Ewa, Irena, Frania ale nie Franciszka. ;)

Hm... Wiele mi się podoba.

Amelia, Alicja (w pełnym wydaniu, Ala mi się nie podoba), Blanka, Diana (choć nie wiem, czy mogłabym nazwać tak swoje dziecko), Dagmara, Iwona, Asia (tu akurat zdrobnienia jest ładne, Joanna już mniej), Oktawia (mimo złych skojarzeń), Zofia, Zuzanna.

Moje absolutne top 3 to Maja, Kinga i Aleksandra. Podobają mi się także Zuzanna i Julia.

Anna i Hania.

Jeżeli kiedyś przydarzy mi się córka, to chciałabym, żeby nosiła jedno z tych imion.

Podoba mi się też Greta, albo Banana (jak Banana Yoshimoto). Ekstra!

O 23.06.2015 at 16:47, Kalafior_Grozy napisał:

Laura.

Mam świra na punkcie tego imienia.

O tak, również u mnie znajduje się ono w ścisłej czołówce ♥

Poza tym nadal...

O 1.06.2014 at 20:38, Kerosine napisał:

Malwina

... oraz Miranda - niczym jeden z księżyców Urana [idąc dalej wedle tego klucza, także Berenika - posiadaczka gwiezdnego warkocza widocznego na półkuli północnej od zimy do lata].

Niezaprzeczalny, choć odrobinę staroświecki urok ma w sobie również Jaśmina.

• + 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• michaelowax3
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Gdzie jest Fifi :> ;D 
      · 17 replies
    • michaelowax3
      Prawda czy fałsz?
      Fałsz. Bo sama taka jestem Lubisz kluski śląskie ;>
    • Shady-Lane90
    • isia2408
      Wraca isia2408
      @Shady-Lane90, pokaż zdjęcie.
    • Filip
      Grzybki Halucynki
      Chciałem spróbować, ale skutki tego są hmm.. nieco przerażające, także sobie odpuściłem.
    • Filip
      Palenie
      1. Popieram taki zakaz, co do barów i pubów - nie wiem czy powinien on je obejmować, jednak są to miejsca, w których palenie jest swego rodzaju tradycją. 2. Zdecydowanie jest zagrożeniem i to dużym. 3. Nic innego jak chęć zaimponowania, choć moim zdaniem jeśli komuś to imponuje to tylko pogratulować inteligencji. 4. Nie, zapaliłem 3 lub 4 papierosy w życiu i nie widzę w tym nic pociągającego. W moim otoczeniu naturalnie są osoby palące, m.in. znajomi z klasy, zapach ten potrafi z