• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Mendoxes

Czy chcielibyście być nieśmiertelni?

Recommended Posts

Tak, oczywiście, rzut monetą... Pomyśl, ze możesz stać się dzieciakiem z Etiopi.

Reinkarnacja to wcale nie lepsze wydanie.

Pewnie reinkarnacja taka ulepszona, że sami wybieramy sobie przyszłe wcielenie.

Ja nie chciałabym ani reinkarnacji ani też nieśmiertelności. Najbardziej w nieśmiertelności przerażałoby mnie chyba to, jak musiałabym się żegnać z ludźmi, których kocham, a którzy wiadomo, że i tak musieliby umierać, to byłaby ciągła tęsknota. Także dziękuje bardzo, ale nie.

Oj nie, zdecydowanie bym nie chciała. Perspektywa przeżycia całej rodziny, przyjaciół, znajomych, braku ucieczki, ciągłego trwania w tym samym mnie przeraża.

xD tak zaobserwowałem, że nikt nie chce być nieśmiertelny a wszyscy boimy się śmiercie, taki lekki paradoks ;

A ja bym chciał. Zobaczyć jak rozwija się ludzkość, jak rodzą sie i umierają narody. To coś naprawde fajnego.

Jeżeli wcześniej nie pocioł byś sobie twarzy z nudów.

A ja bym chciał. Zobaczyć jak rozwija się ludzkość, jak rodzą sie i umierają narody. To coś naprawde fajnego.

Haha, żartujesz sobie chyba. Będąc nieśmiertelnym mógłbym próbować wszystkiego, a nowe sposoby zabijania czasu nadchodziły razem z eh, czasem. Nie ma w tym miejsca na nudę.

Haha, żartujesz sobie chyba. Będąc nieśmiertelnym mógłbym próbować wszystkiego, a nowe sposoby zabijania czasu nadchodziły razem z eh, czasem.

Wkońcu i tak Ci się znudzi i będziesz mieć dość ; wszystko stanie się powtórką z rozrywki ;; za jakieś 400 lat X)

Phe, skąd to niby możesz wiedzieć. Umysł ludzki jest niewyczerpywalną skarbnicą pomysłów, nawet wieczność nie może tego zniszczyć

Bo ludzie 80-cio letni mają często dość, to czemu ludzie 400-to paro letnie by nie mieli?

Jak widzisz "dość często" nie znaczy zawsze. Poooooza tym. Nieśmiertelność musiała by się wiązać z wieczną młodością, bo chyba nie wyobrażasz sobie 400-letniego rozsypującego się dziadka. Wtedy owszem, to jest zły pomysł. Ale z wieczną młodością, nieśmiertelność daję niesamowite możliwości.

Widziałeś kiedyś, żeby jakiś wampir narzekał na nudę ? :P

Nie chciałabym być nieśmiertelna, bo gdybym ja była nieśmiertelna, to fajnie byłoby, gdyby tym, których kocham albo bez których nie mogę żyć, też to przysługiwało. Ale w takim wypadku nastąpiłoby w końcu przeludnienie, dlatego kwestia umierania nie jest wcale taka głupia.

Szczerze mówiąc, bardziej niż śmierci boję się chyba starości. I nie samej śmierci, tylko tego, że robaki będą mnie jadły pod ziemią. FUJ!

Jak widzisz "dość często" nie znaczy zawsze.

Ale 80 lat to nie wieczność

Poooooza tym. Nieśmiertelność musiała by się wiązać z wieczną młodością,

Nikt Ci tego nie zagwarantuje x)

Ale z wieczną młodością, nieśmiertelność daję niesamowite możliwości.

Jakie? poza dokształcaniem się, obserwowaniem zmian ustrowych/wojen ect?

Widziałeś kiedyś, żeby jakiś wampir narzekał na nudę ? :P

Nie widziałem wampira niestety :(

Jakie? poza dokształcaniem się, obserwowaniem zmian ustrowych/wojen ect?

Nie chodzi o to. Chodzi o możliwość spróbowania wszystkie co ci może zaoferować życie. Możesz startować o fotel prezydenta, możesz żyć w dżungli wsród plemion, możesz zwiedzić bieguny, możesz mieć 99 żon na całym świecie, możesz być bogaczem, menelem, księdzem, robotnikiem, kimkolwiek zechcesz. Możesz nawet próbować popełnić samobójstwo dla zabawy.

A jesli dane ci będzie doczekać końca świata, to jestem pewien, że taki widok będzie doskonałą nagrodą za oczekiwanie.

A może macie swoje zdanie na ten temat?

Jeżeli nieśmiertelność dawałaby możliwość sterowania wiekiem to tak- chciałabym być nieśmiertelna. To zwiedzanie świata, ryzyko- mogłabym pozwolić sobie na wszystko.

z nudów? Wiesz ile jest miejsc na ziemi, których odkrycie zajęłoby nieco więcej niż przeciętny czas ludzkiego życia?

Nie chodzi o to. Chodzi o możliwość spróbowania wszystkie co ci może zaoferować życie. Możesz startować o fotel prezydenta, możesz żyć w dżungli wsród plemion, możesz zwiedzić bieguny, możesz mieć 99 żon na całym świecie, możesz być bogaczem, menelem, księdzem, robotnikiem, kimkolwiek zechcesz. Możesz nawet próbować popełnić samobójstwo dla zabawy.

Ale to nie jest zabawa na miliony lat, kiedyś skończą Ci się pomysły "spróbujesz wszystkiego" i co dalej? X)

z nudów? Wiesz ile jest miejsc na ziemi, których odkrycie zajęłoby nieco więcej niż przeciętny czas ludzkiego życia?

Nieco więcej to nadal nie wieczność.

Nie sądzę, aby twoja nieśmiertelność pozwoliła ci przetrwać koniec świata, więc i wieczność nie jest problemem. :] Zresztą idąc tropem twego rozumowania, wyznawcy chrześcijaństwa powinni bać się śmierci, jako, że życie wieczne które po niej następuje to musi być coś niewyobrażalnie nudnego.

A nawet, jeśli tylko Ziemia wybuchnie, a ty dalej będziesz egzystował... masz cały wszechświat do zwiedzania... czyż to nie jest naprawdę ciekawe?

czyż to nie jest naprawdę ciekawe?

Oczywiście! dryfowanie w pustce przez miliony lat nim znajdziesz cokolwiek musi być napewno Ciekawe x) chyba, że jakims cudem dasz rade wynaleść jakiś statek kosmiczny.

ja bym chchiał zyc wiecznie podwarunkiem ze był bym mlody bo jak bede sie "rozpadal" ze staroscie to dzięki tak jak kto snapisął :)

bylo by wspaniale gdyby czlowiek mogł korzystac z calej mocy muzgu, bo teraz korzysto z ile ? z niecałych 10 % a spujrzcie co juz umiemy, loty w kosmos, cala mechanika elektronika wiecie o co mi chodzi :P ze juz tyle zrobilismy. a co gdybym był niesmiertelny i wykorzystywał muzg calą mocą ... napewno milion lat zleciało by z przyjemnoscią :)

:] Sprawiasz wrażenie potwornego malkontenta, Mandoxes.

może jestem, może chce zabić nude x) wszystko jedno, poprostu nie ma tak łatwo być nieśmiertlenym ;

a co gdybym był niesmiertelny i wykorzystywał muzg calą mocą ...

Nauczuł byś się ortografi?

Chciałbym, jako, że nie wierzę w życiu po śmierci.

Ale nie ze strachu, sądzę, że ten fakt pozwoliłby mi docenić wieki, świat i urozmaicił życie.