czarna1229

Schudnąć 1 kg w tydzień

21 postów w tym temacie

Chcę chudnąć ok 1 kg w ciagu tygodnia , jaka dieta i wysiłek fizyczny bedzie odpowiedni ?? Mam w domu rower stacjonarny z którego mam zamiar codziennie kozystać , i chce w tym odchudzaniu postawic na ruch fizyczny . Macie jakies sprawdzone sposoby ?? Czy tzw. liczenie kalorii np: jesli codziennie spale 1000 kcal to w tydzień ubedzie mi 1 kg . Jest słuszne i prawdziwe ?? Co mi poradzicie ??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu ogranicz jedzenie, nie jedz słodyczy, fast fudu itp. I jakikolwiek wysiłek fizyczny, jeździj na rowerze, biegaj, rób brzuszki... 1 kg w tydzień to bardzo niewiele, na pewno dasz radę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie licz kalori. To głupota.

Zastanów się co jesz i kieruj się 10 przykazaniami zywieniowymi ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po co liczyć kalorie? :roll:

jedz dużo warzyw, pij soki z owoców, uprawiaj codziennie sport.

może to coś pomoże ?.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak soki na odchudzaniu ..

cwiczyc nie codziennie bo przemeczysz i zniechecisz organizm

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
po co liczyć kalorie?

Gdybyśmy ich nie liczyli i nie wiedzieli ile co czego ma (węglowodany, białko itd.) wszyscy jedliby słodycze :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rowerek fakt dobra rzecz,bo ruch to przede wszystkim!!

ja np. pije też herbatki odchudzające Vitax Slim Max one są na odchudzanie i przemianę materii i powiem ci ze pije je juz ponad miesiac (chociaz raz dziennie) i czuje sie lepiej i na wadze tez straciłam!!sa to tak zwane "wspomagacze" i troszkę mi pomagają! :razz:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystki trzeba powiedzieć że 1 kilo to tyle co zrobisz kupe raz dziennie i jestes już o ten kilogram czy tam trochę mniej lżejsza. Zmniejszaj ilość sporzywanych węglowodanów, nie pij napojów typu kola fanta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zero diet-nie jedz tylko słodyczy i poruszaj sie trochę codziennie-taniec lub brzuszki lub troszke pobiegac, moze rower? i nie jedz po 20 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie, ze nie można pić soków z owoców,ponieważ zawierają one masę cukrów.Woda i soki ale tylko z warzyw, owoce można jeść ale w postaci stałej czyli jabłka a nie sok jabłkowy, bo ani się nie napijesz ani nie dostarczysz tyle witamin do organizmu jakbyś jabłko zjadła.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba, ze ze świeżych owoców to tak, polecam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mysle ze to nie jest takie trudne ja jestem na dicie oczyszczajacej www.schudnijmy.pl/dieta i mniej wiecej tyle gubie tygodniowo i jest ok fajnie sie czuje ani za duzo ani za malo...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pij wodę z cytryną, ruszaj się, ale rozsądnie. Jesli się przetrenujesz to w następne dni nic nie zrobisz. Jedz mało, ale często-niskokaloryczne rzeczy. Powodzenia. :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1000 kcal maksymalnie dziennie + 50 brzuszków i chociaz pol godzinki szybkiego spaceru.

i wystarczy ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy jest sens takiego poświecania się tylko dla 1kg?

bieganie ponoć jest najlepsze....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy schudniesz 1kg, czy przytyjesz - widocznej różnicy nie ma.

Jak już się odchudzać to z konkretnych kilogramów. Chociaż i tak odchudzanie dietetyczne, 'głodówkowe' uważam za głupotę.

Więcej sportu - dla zdrowia i atrakcyjnej sylwetki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a potem jakie fajne jojo bedziesz miała :D

No ba....

Zreszta po co schudnavc 1 kg skoro mozna 2??

I tak pozniej to wroci:))

tyle...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najzdrowiej jest chudnac do tego 1 kg tygodniowo, ja polecam poprostu zmiane sposobu odzywania sie (slodycze zastap jogurtami naturalnymi z muesli czy czyms innym) i wiecej ruchu (jak w tygodniu nie mozesz to poswiec np. sobote na to zeby wyjsc na te poltora godziny na rower albo basen)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz