amcia

Vavamuffin

Recommended Posts

Ostatnio zgłębiam się w twórczość tego zespołu i powiem, że pozytywnie nawet bardzo ^^

Fajnie grają,przyjemnie się ich słucha, na pewno na kilku piosenkach nie poprzestanę, na dzień dzisiejszy ulubiony kawałek to hmm smoking ; D

Słucham ... posiadam dyskografie

dużo nutek znam na pamięć ...

byłem 3 razy na ich koncercie , często nawiedzają Opole :D

:shock: Mój ulubiony zespół reggae :>

Lubie wszystkie piosenki

Najlepszy Wokal Reggaenarator :D

Gorg - Przy kawałku "Nigdy" Aż przechodzą ciary :>

Pablo&Pavo - Nic dodać nic ująć sprawdza się w wielu formacjach :]

Dodano 02 Sty 2009, 14:32:22:

07.08.09 Tzn piątek 7 lutego chłopaki grają W Rzeszowie pod palmą :] Bilety 20-25 złotyszy :]

Słucham. Namiętnie. To jedyna rzecz oprócz Amelii, która zawsze wyciąga mnie z dołka i wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

I jestem zła na siebie, bo przepuściłam już dwa koncerty w Poznaniu.

jedni mówią na to ganja

inni mówią na to callie

inni znowu marihuana

a to się po prostu pali

^^

Super są... Najbardziej lubię chyba Paramonov'a. Słucham jak mnie najdzie, niezbyt często; odbieram niezwykle pozytywnie.

słucham i to dość często, świetny zespół :D głosy Pablopavo i bas Gorge'a wymiatają, najlepsza nuta to moim zdaniem Smoking i Bless, no i sobie za tydzień na ich koncercik uderzam prawdopodobnie 8)

trasa koncertowa na 09 :)

http://www.vavamuffin.art.pl/index.php?dzial=koncerty

ehh najblizszy koncercik jak dla mnie to Kielce, ale i tak daleko :P

Kiedyś słuchałam nagminnie i ciągle!

Aż pewnego dnia już przestało mi się tak podobać a teraz i tak wracam do nich

Czekam na nowe piosenki :)

Zespół znać znam ale nie jestem jakimś wielkim fanem :P

Ulubione kawałki... hmm tutaj chyba postawie na smoking oraz hooligan rootz

A na koncercie żadnym nie byłem i nie zapowiada się żebym był

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 2 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 9 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Krychu94
      Hej wszystkim
      Hej wszystkim, jestem ciasną suczką. A Wy? <?
    • BlackBerry_97
      Po prostu historia. Muszę to z siebie wyrzucać. Co myślicie ?
      Faktycznie, szybko się angażujesz. To pierwsza taka Twoja relacja? Wydaje mi się że bardzo słabo znałeś tą dziewczynę, a mimo to bardzo się nią zauroczyłeś. Aczkolwiek nie sądzę, że cokolwiek przegrałeś, ani że jesteś słaby. Może ona bardzo kochała swojego byłego partnera? Dlatego mimo to, że widziała że nią manipuluje wróciła do niego? Jeżeli tak było, nie ma w tym żadnej Twojej winy.
    • BlackBerry_97
      Oświadczyny
      Szczerze? Wiem, że może to zabrzmieć głupio i to może nawet bardzo, ale to zrobiłam. Fakt faktem nie wyskoczyłam z pierścionkiem, zegarkiem czy innym "rekwizytem" oświadczyn o których słyszałam ze strony kobiet. Nie tak dawno temu byliśmy na kolacji w restauracji, próbowałam porozmawiać o planach na przyszłość i zapytałam... Michał wziął to do siebie (tak wyglądało to z mojej strony) jako żart.  Myślę że, dla niego nie było to "normalne". Kiedyś, jeszcze przed tym zdarzeniem, zapytałam go c
    • Oksana
      Buty wizytowe
      Drogie Panie Gdzie wasi mężowie kupują buty wizytowe ?  Razem z moim mężem szukamy butów na wesele jego brata, nic mu nie odpowiada i już powoli tracę siły czy wg coś znajdziemy. Chcemy kupić coś co będzie na lata i niekoniecznie do garnituru . Co możecie polecić ? Jakieś sprawdzane strony co do jakości oraz cen ? 
    • Kerosine
      czym dla was jest prawda?
      Klejnotem o wielu fasetkach.