Asik

Prodigy

71 postów w tym temacie

Trzeba przyznać - mają talent. W ich muzyce jest moc, a ja uwielbiam intensywną muzykę :P Płytka Fat Of The Land generalnie miecie...

Ciekawostka: Prodigy jest jedynym zespołem wykonującym muzykę elektroniczną w pełni tolerowanym i poważanym w konserwatywnym światku metali. xD :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciekawostka: Prodigy jest jedynym zespołem wykonującym muzykę elektroniczną w pełni tolerowanym i poważanym w konserwatywnym światku metali. xD :mrgreen:

Tu się zgodzę :wink: Może nie powiedziałabym,że w KONSERWATYWNYM światku, ale rzeczywiście - jest tolerowana i poważana. Sama uwielbiam The Prodigy. Omen :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Omen, Firestarter, Breathe, Spitfire. To tylko kilka które uwielbiam najbardziej... byłem na koncercie w UK i normalnie ... ahhhh. Każdy fan musi być na ich koncercie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie zespół mega, kawałki - zwłaszcza te starsze, to coś fantastycznego. Jeśli chodzi o ulubione, to na pewno Breathe, Firestarter, Take me to the hospital, Molotov Bitch, Jericho, Fire, Voodoo People, Diesel Power. Na koncercie jeszcze nie byłem, ale obiecałem sobie, że kiedyś pojadę, bo wiem, że klimat ich koncertów jest awesome!:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niekoniecznie, powiedziałbym raczej, że bardzo dużo energii i odrobinę szaleństwa, ale osobiście negatywnych emocji nie dostrzegam :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

uwielbiam Prodigy, byłem na dwóch koncertach w Polsce, raz na Heinekenie w Gdyni a drugi raz w Warszawie w zeszłym roku, dla mnie oni są genialną grupą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam kiedyś brachol słuchał i tak się zaczęło. Uwielbiam słuchać kawałków Prodigy szczególnie wtedy kiedy jestem wkurzona, wtedy nie muszę nic łamać, po prostu włączam i się odprężam.

Omen, take me to the hospital, firestarter , breathe, voodoo people

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ich strasznie lubię. W ogóle od niedawna zaczęła mnie kręcić taka muzyka. Prodigy jest genialne, ale w tych nowych utworach brakuje mi czegoś, co było w tych starych. Te pierwsze nagrania miały takie specyficzne brzmienie, ale i tak ich bardzo lubię.

I do tego będą na Woodzie! Muszę się tam wybrać, koniecznie.

Ulubione utwory: Firestarter, Omen, Out of Space i wiele innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie grupa nr 1. Ulubione kawałki:

Experience (nie przepadam za tym albumem)

- Out of Space

Music For The Jilted Generation

- Voodoo People

- Poison

- No Good (Start The Dance)

- One Love

The Fat of the Land (ulubiony album)

- Smack My Bitch Up

- Breathe

- Diesel Power

- Mindfields

- Narayan

- Firestarter

- Climbatize

Always Outnumbered, Never Outgunned

- Spitfire

- Girls

- Get Up Get Off

- Hotride

- Wake Up Call

Invaders Must Die

- Invaders Must Die

- Omen

- Thunder

- Take Me To The Hospital

- Run With The Wolves

- World's On Fire

Nie zawiedli na Woodstock rok temu i liczę, że będzie dobrze w czerwcu w Warszawie. Zagrają 10.06 drugiego dnia Orange Warsaw Festival. Kto ma ochotę się zjawić niech lepiej już zamawia bilet, bo niedawno ruszyła sprzedaż, a na dzień pierwszy (Linkin Park) już się rozeszły. Niezdecydowanym polecam DVD z Warrior's Dance Festival, Milton Keynes "Live - World's On Fire". :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pamiętam kiedyś brachol słuchał i tak się zaczęło. Uwielbiam słuchać kawałków Prodigy szczególnie wtedy kiedy jestem wkurzona, wtedy nie muszę nic łamać, po prostu włączam i się odprężam.

Dokładnie. Wbrew pozorom Prodigy działa na mnie wręcz kojąco, uwielbiam ich kawałki. "Invaders Must Die" jest genialne ! (; Zresztą podoba mi się większość ich kawałków, a to nie zdarza się często.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prodigy to jest to co tygryski lubią najbardziej! Słuchałem tego z 10 lat non stop :)

Zaczeło się od No good i chyba nigdy się nie skończy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkowicie ravowe początki ich działalności odpowiadają mi najbardziej :mrgreen: Your Love czy Everybody In The Place i inne numery z rozstrojonym pianem etc. ;) Oczywiście z nowszych też lubię parę singli, Their Law, Jericho lub z najnowszych Omen fajny jest przykładowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Klasyk! Voodoo people najlepszy kawałek!

Dokładnie! Mój ulubiony ich kawałek. Do tego na pewno Firestarter, No Good (Start The Dance), Breathe czy Everybody In The Place.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W okolicach wakacji dorwałem ich najnowszą płytę i niestety odstawiłem ją po kilku dniach. Nie ma na niej nic nowego, a dwa fajnie zmontowane kawałki nie zrobią płyty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz