Black Haze

Solarium.

101 postów w tym temacie

Chodzę na wiosnę z trzy cztery razy, po kilka minut...

Tylko po to, by skóra nabrała koloru, nie była blada. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w tym sezonie byłam 3 razy na solarce a chodzę tylko ze względu na moja jasną karnację. zawsze kiedy stopniowo pomału złapie tego "słoneczka" w solarium potem lepiej opalam sie przed naturalnym słonkiem. zawsze na brązowo i mnie boleśnie :) ale po solarce obowiązkowo musi być prysznic a potem smarowanko balsamem o pieknym orzeźwiającym, najlepiej owocowym zapachu. już chyba wszystkie wypróbowałam :razz: i szukam kolejnych nowości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

byłam raz i więcej nie pójde. tylko 5minut a sprzylam sie i bardzo wysuszona skore mialam i wysypke. a opalenizna krotka sie trzyma i trzeba na to sporo kasy...wiec nie korzystam i nie zamierzam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
równiez mam bladą cere, ale wole naturalne opalanko.
Tyle, że zimną, czy na jesień naturalne opalanie jest wykluczone.

Z racji tego, że natura nie obdarzyła mnie złocistą karnacją -raz na jakiś czas odwiedzam. Lubię po prostu -poleżec sobie 15 minut i zrelaksowac się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm.. myślę, że po zimie można iść parę razy, żeby ciałko nabrało ładnego kolorku.. ale jeśli chodzi o "nałogowe" chodzenie na solarkę to jestem przeciwna.. moja przyjaciółka chodziła tak nałogowo przez 3 lata.. i teraz ma skórę jak spieczony kurczak (taką twardą) na dodatek ma ją wiecznie wysuszoną.. i o dziwo magiczne kremy nic nie dają.. yh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ŻULietta, ja też miałam takie wrażenie że opalenizna po solarium trzyma się bardzo krótko. jednak kasa nie jest taka mało a efekt krótki :(

ale teraz nie mam raczej wyboru bo za tydzien idziemy na wesele a ja jestem opalona na "bluzeczkę" :( musze to jakoś wyrównać bo kreacje mam odciętą w dekolcie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłam trzy razy, pierwszy na 3 minuty potem dwa razy po 5 ;] Opaliłam się trochę, ale to jest nic w porownaniu do tego co czyni słońce i to ZA DARMo ;)szkoda mi kasy na solarke, a poza tym taka sztuczna opalenizna nie fajnie wygląda, więc ten trzeci raz to był ostatni raz. a poza tym bałam się tam leżeć chyba mam klaustrofobie ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nigdy nie byłam na solarium i nie ciągnie mnie tam. Zimą jestem biała jak młynarz, ale co tam. ;) Przynajmniej skóra mi się tak szybko nie zestarzeje.

Czuję jakiś dziwny, nieokreślony strach przed "solarką". Nie wiem, czemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie byłam na solarium i raczej sie nie zapowiada bym poszła,ponieważ wygląda to sztucznie i w ogole nie moja bajka...najlepsze efekty są po normalnym słońcu i tylko z tego korzystam ,zadnych upiększaczy olalenizny itd cenie sobie naturalność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzę teraz juz zadko choc zdarzalo sie po 3 razy w tygodniu po 15 minut lepiej uwazac na to to wciaga mi sie wydawalo ze jestem blada a bylam tak spalona ze szok... Teraz przystopowalam mam ladna rownomierna opalenizne wiec jest juz dobrze jedyne szczescie jakie mialam to to ze moja skora sie tak szybko nie wysusza wiec bylo jeszcze wm iare....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

raz na jakiś czas , ;) nie jakoś nałogowo, szybki i dlugotrwaly efekt, na poczatku bylam na 7 bo mam dosc jasna cere, kuzynka ciemna byla na 9, potem bylam na 10 a aktualnie na 15:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja ciągle pamietam sytuacje z filmu oszukać przeznaczenie 3

gdzie dwie panie opalając się w solarium,jakby to określić,trochę się przypaliły :shock:

Tak, tak- też to pamiętam :D

A na solarium nie chodzę, jakoś mi to nie odpowiada, lubię kolor mojej skóry- nie jestem bardzo blada. Można nawet powiedzieć, że mam dość ciemną karnację.

I taka mi już zostanie na zawsze, bo nie mogę się opalać nawet naturalnym słonkiem... :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie chodze bo jest nie zdrowe. a po za tym taka opalenizna jest sztuczna. jezeli masz jakies wieksze pieprzyki to nie chodz do niego. lepiej uzywac balsamu brazujacego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To indywidualna sprawa, ja wolę słońce ale nie gardzę osobami korzystającymi z solarium ani tym bardziej nie zarzucam im, iż są tępymi kobietami z wodą zamiast mózgu i toną tapety na twarzy. Bez przesady ;/

Sama niegdyś skorzystałam z solarium i nigdy nie żałowałam. Oszczędza się czas, w przeciwieństwie do pieniędzy niestety, ale kiedy zależy nam na ładnym wyglądzie na jakiejś ważnej uroczystości, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości opalenia się w naturalny sposób, to tak ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To indywidualna sprawa, ja wolę słońce ale nie gardzę osobami korzystającymi z solarium ani tym bardziej nie zarzucam im, iż są tępymi kobietami z wodą zamiast mózgu i toną tapety na twarzy. Bez przesady ;/

jak ktoś potrafi z tego wynalazku korzystać to jest ok, gorzej gdy nie potrafi korzystać z lustra i nie widzi jak okropnie się wygląda od częstego chodzenia do solarium, bo jak ktoś nie ma za gorsz samokrytyki to wtedy chyba nie można mieć o nim dobrego zdania, niektórych niestety DA się ocenić po wyglądzie.

Nie chodzę na solarium, bo cenię sobie swoją bladość.

bladość jest sexi 8)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solarium jest wporządku ale od czasu do czasu:)wiem-widać efekty;)ja chodze 1 raz w tygodniu na 18min i jestem zadowolona ale dokupuje bronzer który daje większą opaleniznę. A zaczynałam się opalać tak od 5 min...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na pierwszy raz to max 5 min!!! I nigdy nie chodź na leżące bo te krowy w niektórych solariach nie domywają lozek i mozna sie nabrać niezlego syfu! Nie chce straszyc ale tak jest...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o moją rybkę to nie cierpi solarki tylko samo słońce :). Do tego kupiłem jej ostatnio Sun Effect z Eris który poleciła mi jej kumpela. I pięknie wyrównuje opaleniznę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz